Wyniki Konkursu

Kwidzyn, 04.05.2015.
PROTOKÓŁ
z posiedzenia jury I Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Spod znaku Orła wszyscy jesteśmy”
Szkoła Podstawowa nr 6 im. dra Władysława Gębika z Oddziałami Integracyjnymi w Kwidzynie zorganizowała Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Spod znaku Orła wszyscy jesteśmy”.
Na konkurs wpłynęło 312 prac spełniających kryteria podane w regulaminie konkursu.
Dnia 04.05.2015 r. jury w składzie:
1. przewodnicząca-Elżbieta Zachorowska-Paraniak
2. sekretarz-Halina Kierlin
3. członek-Helena Roszak
4. członek-Wanda Bojarczuk
5. członek-Marzena Lewandowska
po ocenieniu wszystkich prac postanowiło przyznać:
w kategorii A- klasy I-III:
Grand Prix: Paulina Wardaszka – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie – op. Mirosława Makul, Maria Biedrzycka
I MIEJSCE: Maciej Lewicki-Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim – op. Marzena Pomianowska
II MIEJSCE: Aleksandra Kaczmarek –Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie – op. Zofia Cieślakowska
III MIEJSCE: Jakub Błoszenko – Zespół Szkół – Publiczna Szkoła Podstawowa w Racławicach Śląskich – op. Anna Rawska
Wyróżnienia:
1.Weronika Staroń –Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku- op. Zdzisława Głowienka
2.Hanna Szpocińska – Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim – op. Marzena Pomianowska
3.Pola Tyszkiewicz-Szkoła Podstawowa nr 16 w Warszawie – op. Hanna Nowicka
4.Marek Mioduszewski-Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku – op. Zdzisława Głowienka
5.Julia Paurowska – Szkoła Podstawowa w Cyganach – op. Anita Pielak
w kategorii B – klasy IV-VI:
Gran Prix: Tomasz Swierczyński – Szkoła Podstawowa w Iłowie – op. Katarzyna Domańska
I MIEJSCE: Natalia Kuźmińska – Szkoła Podstawowa w Iłowie -op. Katarzyna Domańska
II MIEJSCE: Gabriela Rubczyńska –Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach – op. Andrzej Wożniak
III MIEJSCE: Daria Piechota –Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku – op. Sandra Filipiek
Wyróżnienia:
1.Jakub Heliński – Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdańsku-Brzeżnie op. Wiesława Krupska
2.Anna Browalska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie – op. Elżbieta Zardzewiały
3.Szymon Rozwadowski-Szkoła Podstawowa nr 1 w Józefowie – op. Beata Ciarska
4.Agnieszka Olekowik – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kwidzynie – op. Ewa Święcka
5.Filip Mikulski-Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie – op. Elżbieta Zardzewiały
6.Adrian Puncewicz – Szkoła Podstawowa nr 5 w Kwidzynie – op. Lucyna Szafarowicz
w kategorii C – szkoły gimnazjalne:
Grand Prix: Mateusz Rogulski-Publiczne Gimnazjum w Sobolewie – op. Ewa Rogulska
Nagroda Specjalna Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 w Kwidzynie: Zuzanna Jedlińska – Polsko-Angielskie Prywatne Gimnazjum w Poznaniu – op. Karolina Konieczna
I MIEJSCE: Sandra Sobkiewicz – Gimnazjum nr 5 w Sosnowcu – op. Irena Federowicz
II MIEJSCE: Julia Rodosz- Zespół –Szkolno Gimnazjalny w Bartnikach – op. Ewa Anders
III MIEJSCE: Grzegorz Kajzer –Zespół Szkół w Subkowach- op. Regina Boduń
Wyróżnienia:
1.Liwia Sulińska-Gimnazjum Miejskie w Sierpcu – op. Aleksandra Dołasińska
2.Martyna Makucka – Publiczne Gimnazjum w Popielawach – op. Anna Karp
3.Karolina Jaworska -Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie – op. Anita Lasota
4.Zuzanna Kułak-Gimnazjum w Czarnej – op. Beata Szulin
5.Krzysztof Kamieniew -Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie – op. Anita Lasota
Składamy serdeczne gratulacje wszystkim nagrodzonym, a wszystkim innym szkołom i opiekunom -dziękujemy za liczny udział w konkursie i zapraszamy w przyszłym roku.
Prace zostaną zaprezentowane na wystawie połączonej z wręczeniem nagród 16.05.2015 r. o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej nr 6 im. dra Władysława Gębika w Kwidzynie przy ul. Grunwaldzkiej 54 podczas Kwidzyńskiego Święta Muzyki pt. „Orły Wolności”.
Prosimy o potwierdzenie przyjazdu na uroczystą galę wręczenia nagród-do dnia 11.05.15 r. tel.55-279-34-44 lub e-mail: szostka@sp6.kwidzyn.pl