Sport 2014/15

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W KWIDZYNIE

W I SEMESTRZE  ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Klasy IV-VI

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE


Dziewczęta

Powiat I m
Woj.  I m

Chłopcy
Powiat IV m
Aubriot Oliwia VIa
Szarafińska Milena Va
Grabowska Patrycja VIa
Karas Zuzanna VIa
Walenczewska Zuzanna VIa
Rutkowska Amelia VIa
Rusek Anita VId
Kraińska Weronika VIa
Kuźma Martyna VIc
Warczak Zuzanna VIc
Dąbrowska Katarzyna Va
Miłosz Wesołowski IV b
Radek Kreft V d
Alan Szamański V b
Michał Borysowski V d
Mateusz Patelczyk V a
Damian Litwin V a
Michał Wojtysiak V a
Sebastian Grys V a
Jakub Krol VI c
Szymon Arbat VI a

 

UNIHOKEJ
Dziewczęta
Miasto I m
Powiat III
Chłopcy
Miasto I m
Powiat III
Aubriot Oliwia, VIa
Grabowska Patrycja VIa
Karas Zuzanna VIA
Walenczewska Zuzanna VIa
Rutkowska AmeliaVIa
Kraińska Weronika VIa
Mirosław Ola VIa
Szmidt Katarzyna VIa
Kropisz Roksana VIa
Serocka Monika Via
Fukowska Monika VIa
Dąbrowska Agata VIa
Ernest Woś VI b
Michał Małachowski VI d
Dominik Kozłowski  V e
Natanael Łomnicki V e
Marceli Kapica VI a
Łukasz Sterankowicz VI b
Maciej Gąbka V b
Kacper Golba Vc
Mateusz Stachowski VIe
Filip Filipczak Vie
Filip Stachulski VIb

 

SZTAFETY PŁYWACKIE

Dziewczęta
Powiat I m
Województwo- VI m
Chłopcy
Powiat III m
Zapolska Agnieszka III a
Oprawa Waleria IVa
Mierzejewska Martyna IVa
Szafarewicz Aleksandra IVa
Szachmytowska Olga Va
Gadzińska Aleksandra Va
Karaś Zuzia VIa
Śliwa Nikola VIc
Bartosz Mazerant IIIf
Łukasz Ernestowicz IIIf
Miłosz Wesołowski IVb
Michał Dubieniecki IVa
Kuba Dudzic Va
Przemysław Tul Vc
Filip Kubiak VIa
Piotr Zapolski III a

 

TENIS STOŁOWY

Dziewczęta
Miasto I m
Powiat III m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat I m
Półfinał woj. I m
Finał woj.II m
Monika Fukowska VIa
Amelia Rutkowska VIa
Kacper Graczkowski V d
Michał Małachowski VI d
Hubert Prządka VI f

 

BADMINTON

Dziewczęta
Powiat I m
Finał Wojewódzki II m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat I m
Półfinał woj. I m
Finał woj.II m
Monika Łukowska VIa
Amelia Rutkowska Via
Zuzanna Walenczewska VI a
Marek Serocki VI f
Aleksander Jarzyniak VI f
Marceli Kapica VI a
PIŁKA SIATKOWA
Dziewczęta
Miasto II m
Powiat I m
Półfinał woj. I m, Finał woj. III m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat II m
Aubriot Oliwia, VIa
Grabowska Patrycja VIa
Karas Zuzanna VIA
Walenczewska Zuzanna VIa
Rutkowska AmeliaVIa
Kraińska Weronika VIa
Mirosław Ola VIa
Szmidt Katarzyna VIa
Kropisz Roksana VIa
Serocka Monika Via
Fukowska Monika VIa
Dąbrowska Agata VIa
Michał Jata VI a,
Jan Szkieł VI a
Marceli Kapica VI a
Piotr Zapolski VI a
Kacper Wicik VI a
Mateusz Patelczyk V a
Damian Litwin V a
Marcel Kozłowski V a
Kuba Dudzie V a
Adrian Latarski V a
PIŁKA RĘCZNA
Dziewczęta
Miasto IV m
Chłopcy
Miasto III m
Bińczak Aleksandra Ve
Krol Maja Ve
Rusek Monika VId
Kisiel Ewelina VIb
Gruza Małgorzata VIb
Wawrzyniak Oliwia Ve
Żułma Julia VIc
Koralewska Marcelina VIc
Łukasz Sterankowicz VI b
Ernest Woś VI b
Mateusz Stachowski VI e
Piotr Zapolski VI a
Marceli Kapica VI a
Michał Jata VI a
Jan Szkieł VI a
Filip Filipczak VI e
Sławomi Traczyk VI c
Kacper Drożdż VI c
PIŁKA KOSZYKOWA
Dziewczęta
Miasto IV m
Chłopcy
Miasto II m
Powiat II m
Aubriot Oliwia, VIa
GrabowskaPatrycja VIa
Karas Zuzanna VIA
Walenczewska Zuzanna VIa
Rutkowska AmeliaVIa
KraińskaWeronika VIa
Mirosław Ola VIa
Szmidt Katarzyna VIa
Kropisz Roksana VIa
Serocka Monika Via
Fukowska Monika Via
Litwin Julia VIa
Piotr Zapolski VI a
Marceli Kapica VI a
Michał Jata VI a
Konrad Kułak VI a
Jan Szkieł VI a
Mateusz Patelczyk V a
Sebastian Grys V a
Michał Wojtysiak V a
Damian Litwin V a
Marceli Kozłowski V a
Kuba Dudzic V a
Adrian Latarski V a
4-BÓJ LA
Dziewczęta
Miasto IV m
Chłopcy
Miasto II m
Powiat II m
Aubriot Oliwia, VIa
Grabowska Patrycja VIa
Karas Zuzanna VIA
Rutkowska AmeliaVIa
Kraińska Weronika VIa
Rusek Anita VId
Michał Jata VI a
Konrad Kułak VI a
Marceli Kapica VI a
Jan Szkieł VI a
Mateusz Stachowski VI e
Ernest Woś VI b
PIŁKARSKIE PIĄTKI Miasto IV
Jaworki Piotr Ve
Świetlicki Paweł ve
Kozłowski Przemysław VId
Krasowski Igor VId
Szamański Alan Vb
Golba Kacper Vc
Osiński Jakub VId
Stachowski Mateusz VIe
Piątkowski Piotr VIe
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT Miasto I
Powiat III
Rusek Anita VId
Rutkowska Amelia VIa
Czatkowska Martyna VIe
Wiśniewski Anna Vb
Świątkowska Natalia Vb
Jankowska Wiktoria VIe
Mazur Wiktoria Vd
Kuźma MartynaVd
Warczak Zuzanna Vd
Zagańczyk Martyna VIe
Karwowska Marika VIe
POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE Rusek Anita VId- I miejsce
Warczak Zuzanna Vd- IVmiejsce
WOJEWÓDZKIE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE Rusek Anita VId- XVI miejsce
BIEGI NA ORIENTACJĘ Wszelaki Mikołaj VI e
Jaśkiewicz Mikołaj VI c
Dejna Natalia Vd
Szuba Natalia V d
Koliński Dariusz V d
Serocki Marek IV fi
Jaśkiewicz Kacper IV a
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT KL.VIA
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Chełmnie-(miejsce II, V, ) Aubriot Oliwia, Grabowska Patrycja, Karas Zuzanna, Walenczewska Zuzanna, Rutkowska Amelia, Kraińska Weronika, Szmidt Katarzyna, Kropisz Roksana, Serocka Monika, Fukowska Monika, Dąbrowska Agata
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Kole (miejsce III i VI) Aubriot Oliwia, Grabowska Patrycja , Karas Zuzanna , Walenczewska Zuzanna, Rutkowska Amelia, Kraińska Weronika, Szmidt Katarzyna, Kropisz Roksana, Serocka Monika, Fukowska Monika, Dąbrowska Agata
Finał Ogólnopolskiego Turnieju Kinder Sport w Gdańsku (miejsce III, V) Aubriot Oliwia, Grabowska Patrycja, Karas Zuzanna, Walenczewska Zuzanna, Rutkowska Amelia, Kraińska Weronika, Szmidt Katarzyna, Kropisz Roksana, Serocka Monika, Fukowska Monika, Dąbrowska Agata
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej w Gdańsku „ Platan Cup”. (miejsce IV i V) Aubriot Oliwia, Grabowska Patrycja, Karas Zuzanna, Walenczewska Zuzanna, Rutkowska Amelia, Kraińska Weronika, Szmidt Katarzyna, Kropisz Roksana, Serocka Monika, Fukowska Monika, Dąbrowska Agata
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej w Szczecinie Walenczewska Zuzanna, Rutkowska Amelia, Szmidt Katarzyna, Dąbrowska Agata
PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW VA
VII miejsce w lidze Pomorskiego Okręgowego Związku piłki Koszykowej Piotr Zapolski, Michał Jata, Jan Szkieł, Marceli Kapica, Łukasz Ogiński, Kuba Lisowski, Konrad Kułak
I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju- NIDA CUP Piotr Zapolski, Michał Jata, Jan Szkieł, Marceli Kapica, Łukasz Ogiński, Kuba Lisowski, Konrad Kułak
IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju- SOKÓŁ CUP Piotr Zapolski, Michał Jata, Jan Szkieł, Marceli Kapica, Łukasz Ogiński, Kuba Lisowski, Konrad Kułak
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT KL.VA
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Chełmnie-(miejsce I, II, IV i VI) Katarzyna Kuc, Martyna Leszczyńska, Olga Szachmytowska, Milena Szarafińska, Kasia Dąbrowska, Natalia Jasińska, Ola Szafranowicz, Ola Gadzińska, Nina Sadura, Autelia Król, Marcelina Rębisz, Natalia Rożniata
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Kole( miejsce VI i VII) Katarzyna Kuc, Martyna Leszczyńska, Olga Szachmytowska, Milena Szarafińska, Kasia Dąbrowska, Natalia Jasińska
Turniej z okazji 11 Listopada (miejsce II i III) Katarzyna Kuc, Martyna Leszczyńska, Olga Szachmytowska, Milena Szarafińska, Kasia Dąbrowska, Natalia Jasińska
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Grudziądzu (miejsce I) Martyna Leszczyńska, Olga Szachmytowska, Natalia Jasińska
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Stargardzie Gdańskim (miejsce II) Martyna Leszczyńska, Olga Szachmytowska, Natalia Jasińska
Finał Ogólnopolskiego Turnieju Kinder Sport w Gdańsku (miejsce II) Martyna Leszczyńska, Olga Szachmytowska, Natalia Jasińska
Turniej Piłki Siatkowej w Kwidzynie (miejsce I) Martyna Leszczyńska, Olga Szachmytowska, Natalia Jasińska
PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW VA
III miejsce w lidze Pomorskiego Okręgowego Związku piłki Koszykowej- Żaczki Mateusz Patelczyk, Damian Litwin, Sebastian Grys, Adrian Latarski, Marceli Kozłowski, Kuba Dudzic, Adrian Częścik, Michał Wojtysiak, Paweł Stokowiec, Marek Majewski, Paweł Karczmarek, Kacper Kołpacki
PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW IVA
Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar Burmistrza Pasłęka -I miejsce Filip Bartosewicz, Jakub Chojnacki, Jakub Gruza, Filip Kęcik, Michał Dubieniecki, Bartosz Grędzicki, Marcel Kaczuba, Adrian Paprocki, Kamil Henclik, Szymon Markowski, Szymon Lewandowski, Damian Litwin, Nikodem Kluck, Jędrzej Hermaszewski, Oliwier Ostrzyżek, Oskar Palczewski
Mikołajkowy Turniej koszykówki chłopców w Starogardzie Gdańskim – II miejsce Jakub Chojnacki,Damian Litwin,Oliwier Ostrzyżek, Jakub Gruza,Jędrzej Hermaszewski,Filip Kęcik,Szymon Markowski,Marcel Kaczuba,Michał Dubieniecki,Oskar Palczewski,Kamil Henclik,Bartosz Grędzicki,Nikodem Kluck
Ogólnopolski Turniej koszykówki chłopców w Nidzicy – II m.-srebrny medal Jakub Chojnacki,Oliwier Osrzyżek,Jakub Gruza,Jędrzej Hermaszewski,Filip Kęcik,Szymon Markowski,Szymon Lewandowski,Bartosz Grędzicki,Michał Dubieniecki,Marcel Kaszuba,Kamil Henclik,Oskar Palczewski,Adrian Paprocki
VII m. w Wojewódzkiej Lidze Piłki Koszykowej – W kat. Zuchy Jakub Chojnacki,Jakub Gruza,Oskar Palczewski,Michał Dubieniecki,Filip Kęcik,Szymon Lewandowski,Szymon Markowski,Bartosz Grędzicki,Jędrzej Hermaszewski,Marcel Kaszuba,Kamil Henclik,Nikodem Kluck,Adrian Paprocki,Oliwier Osrzyżek,Damian Litwin
Ogólnopolski Bieg Unijny w Lekkiej Atletyce
I m Aleksandra Szafarewicz
II m Anita Rusek
VI m Miłosz Wesołowski