Klasy I – III

Sukcesy uczniów klas I-III

Konkurs miejski ” Czy Ją kochasz”. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
1. Jan Drypa 2 bi- wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Anioł nadziei”. Kwidzyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych
1. Jan Drypa I miejsce – 2bi
2. Agata Muzolf II miejsce – 2bi
3. Lena Sipa II miejsce – 2bi
4. Wiktoria Matuszczak III m –1a
5. Kornelia Huba wyróżnienie – 2a
6. Weronika Stolarz I miejsce – 2a
7. Izabela Kopij II miejsce – 2a
8. Nikola Grzebisz III miejsce – 2a
9. Julia Dobosz III miejsce – 2a

Konkurs plastyczny „Las – Zielone Płuca

Klasa 2a: Hania .Bielawska, Lucyna .Dulińska, Konrad Karaś, Zuzia Kulczyk, Amelia Piotrowska, Hania Szpak, Oliwier Zaremba, Maja Zoń, Laura Kuter, Maja Lasota, Wiktoria Matuszczak,
Klasa 3a: Amelia Baranowicz, Nikola Białobłocka, Zuzanna Cyranek, Cyprian Grużewski, Nikola Grzebisz, Jan Kaczor, Iga Klekowska, Szymon Kobus, Izabela Kopij, Klaudia Liedtke, Filip Majdański, Lena Staśkiewicz.
Klasa 3c: Hubert Bielawski – I miejsce

Miejski konkurs przyrodniczy w SP2 ( zespół)
Paweł Pękal; III miejsce – 3 c, Mateusz Rombalski-3b, Aleksander Samul – 3 a

Konkurs Świąteczna Kartka organizowany przez SP2 w Kwidzynie.
Alan Broda – wyróżnienie – 3 bi

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek
Wiktoria Walicka- wyróżnienie -1 d
Wyróżnienia w Miejskim Konkursie na Kartkę Świąteczną
Alicja Karatysz kl.1b
Jadwiga Zalubowska kl.1b
Antonina Kurkowicz kl.1b
Szymon Okoński kl.1b
Amelia Szwed kl.1c
Maja Kiempczyńska kl.1c
Fabian Bardelski kl.1c
Wojtek Beczek kl.1c
Zuzanna Czarnecka kl.1d
Filip Pomierski kl.1d

Ogólnopolski Konkurs „Szkolne przygody gangu Słodziaków”
– Klasa 2a

VIII Powiatowy Konkurs Poetycki „Ojczyzno moja, ojczyzno wolna

Adam Mikołajczyk – II miejsce – 2a
Julia Dobosz – wyróżnienie – 2a

Miejski konkurs plastyczny podczas festiwalu „Smaki Jesieni”
Borys Karaszewski I miejsce – kl.1b
Antonina Kurkowicz I miejsce – kl.1b

II semestr
V Wojewódzki Konkurs Plastyczny „SZKOŁA BEZ PRZEMOCY-BEZPIECZNI W SIECI” dla uczniów szkół podstawowych
Wojciech Laszczka – I miejsce – kl.1 b
Julia Sterankowicz – kl. 2 bi
Marcin Bielewski – I miejsce – kl. 3 bi
Marcelina Grzegrzółka –II miejsce- 3c-
VI Powiatowy Konkurs Wiedzy „BYSTRA GŁÓWKA”
Antonina Kurkowicz II miejsce- kl.1b

Powiatowy konkurs matematyczny „Alfa i Omega”
Paweł Pękal-II miejsce kl.3c

Powiatowy Konkurs informatyczny “Bystrzak”
Fabian Taisner- II miejsce- kl.3c

Międzynarodowy Konkurs “Kangur Matematyczny”

Fabian Taisner- Wyróżnienie – Kl.3c

Brązowy medal w finale wojewódzkim w szachach drużynowych,
w ramach wojewódzkich Igrzysk Dzieci:
 Maja Kiempczyńska 1c
 Michał Walor 2a