Home » Osiągnięcia » 2014/15 artystyczne

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

2014/15 artystyczne

L Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia ,miejsce
1. Miejski konkurs plastyczny pn.”Każdy ma swojego anioła” Zuzanna Walenczewskakl VI a-I miejsce
2. Miejski konkurs plastycznypn.”Każdy ma swojego anioła” Agata Dąbrowska kl VI a-III miejsce
3. Powiatowy Konkurs Plastyczny ”Pomagamy i uczymy pomagać” Małgorzata Kolińska klIVc-I msc.Jan Zardzewiały klVd-I msc.
Paweł Wiśniewski kl IV c-II msc.
Bartosz KaratyszklVd-III msc.
Filip Mikulski kl Iv c-III msc.
Waleria Oprawa kl IV a-wyr.
Monika Fukowska kl VI a-wyr.
Oskar Palczewski kl IV a-wyr.
Oliwier Ostrzyżek kl Iva –wy.
4. Wojewódzki Konkurs Plastyczny”Co nam dało wstąpienie do UNII?” Nagroda Główna dla Szkoły(30 piłek) 
5. VII Ogólnopolski Festiwal Twórczości Partiotycznej w Gdańsku Marek Serocki kl VI fi-II msc. w konkursie plastycznymAleksandra Szafarewicz kl IVa-II msc. w konkursie recytatorskim
Katarzyna Kuc kl V a-wyr. w konkursie recytatorskim
6. Miejski Konkurs Plastyczny”Drzewo w różnych odsłonach” Aleksandra Basiak kl V d-I msc.Olga Szachmytowska kl Va-III miejsce
Aleksandra Szafranowicz kl Va –wyróżnienie
7. Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek w Sadlinkach Agata Widz kl IV d-II msc.Milena Frej kl Iv d –II msc.
Zespół „Debiut”-III msc.
8.

X WOJEWÓDZKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

“NASZE BOŻE NARODZENIE”

ZESPÓŁ DZWONKI

Serocki Marek 6fi, Jaranowska Julia 6e, Zagańczyk Martyna 6e ,Gruza Małgorzata 6bKoralewska Marcelina 6c,Śliwińska Julia 6c,
Szudzinska Wiktoria 6c,Kacprzyk Alicja 5c,
Tul Przemysław 5c, Krawniak Agata 5d, Kreft Amelia5d, Kopij Malwina 2a
Wojewódzki Konkurs Plastyczny ”Mój region” Zuzanna Warczak kl V d – I miejsce
Amelia Lipiec kl IV b – II miejsce
Karolina Wawrzyk kl V e –II miejsce
Jan Zardzewiały kl V d –III miejsce
Nikola Śliwa kl VI c -wyróżnienie
Waleria Oprawa kl IV a –wyróżnienie
Wojewódzki Konkurs Wokalno- Plastyczny ”Moja Polska, mój kraj” Jan Zardzewiały kl V d-I miejsce kat.plastyczna
Agata Widz kl IV d-wyróżnienie kat.wokalna
Powiatowy Konkurs Plastyczny ”Bezpieczeństwo na wsi” Jan Zardzewiały kl V d-I miejsce
Anna Browalska kl VI c-II miejsce
Martyna Brzozowska kl IVa-III miejsce
Miejski Konkurs Plastyczny „Szkoła z talentem” Patrycja Grabowska kl VI a-II miejsce
Katarzyna Szmidt kl VI a-wyróżnienie
Miejski Konkurs Wokalny „Szkoła z talentem” Aleksandra Szafarewicz kl IV a-I miejsce
Mielna Frej kl IV d-II miejsce
Julia Opalska KIV d- II miejsce
Agata Widz kl IV d-wyróżnienie
Wojewódzki Konkurs Plastyczny”Zwierzaki to nie pluszaki” Jan Zardzewiały kl V d –I miejsce
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny”Wszyscy spod znaku orła jesteśmy” Anna Browalska kl VI c-wyróżnienie
Filip Mikulski kl IV c-wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Światowej Milena Frej kl IV d-wyróżnienie
Kacper Klonowski-kl IV d- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Katarzyna Kuc –kl V a-I miejsce
Aleksandra Szafarewicz kl IV a- II miejsce
Powiatowy Konkurs Prozy i Poezji Patriotycznej Katarzyna Kuc kl V a-I miejsce
Milena Frej-kl IV d –II miejsce
Powiatowy Konkurs Plastyczny”Żołnierze wyklęci” Aleksandra Szafranowicz kl V a-I miejsce
Paweł Filipczak kl IV c-III miejsce
Ogólnopolski Konkurs Pieśni Religijnej CREDO 2015 Agata Widz kl IV d-II miejsce
Aleksandra Szafarewicz kl IV a-III miejsce
Aleksandra Szafarewicz kl IV a-Nagroda Główna- w kat.Pieśń o św.Janie
I Wojewódzki Konkurs Plastyczny “Szkoła bez przemocy – Cyberprzemoc w oczach dziecka” Lipiec Amelia kl. 4b miejsce I
Zardzewiały Jan kl.5d miejsce II
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: – Stefan Kardynał Wyszyński

Temat “Dziękujemy Prymasowi za …” – Zardzewiały Jan kl.5d miejsce III
Temat: “Jakie problemy dzisiejszych rodzin byłyby obiektem troski Prymasa?” -Lipiec Amelia kl. 4b Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Literacki: -Stefan Kardynał Wyszyński Temat:”Rodzina Bogiem silna” Lipiec Amelia kl. 4b wyróżnienie
Temat:”Rodzina jako wartość najwyższa” Jan Zardzewiały kl. 5d wyróżnienie
Powiatowy konkurs “Wspomnienie o Janie Pawle II” – Twórczość Karola Wojtyły” Julia Badzińska 6f – miejsce III
Waleria Oprawa 4a – miejsce III
Aleksandra Szafarewicz 4a – miejsce III
Kacprzyk Alicja kl. 5c – miejsce III
Badziński Michał kl.4b – miejsce III
Browalska Anna kl.6c – miejsce III

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030