2018/19 human.

Sukcesy zespołu humanistyczno-lingwistyczno-artystycznego

Nazwa konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia Nauczyciel/opiekun
XVII Powiatowy Konkurs Poetycki “Boże Narodzenie-magia i czar”
I

III
Aleksandra Góralska kl. 7d
Michał Stec kl. 8d
Izabela Lipiec
Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego



Awans do etapu rejonowego Maria Kuberska kl.6c
Oliwia Bawelska kl.7a
Izabela Żydek, kl.
Julia Opalska, kl. 8d
Danuta Chodorowska
Jolanta Drypa
Izabela Lipiec
Konkurs Języka Angielskiego Jestem Lingwistą – etap szkolny
I
I
III
Izabela Żydek
Bogumiła Jakubińska
Mazerant Bartosz
Magdalena Krol
Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek
I

II

Wyróżnienie



I
Julia Opalska kl. 8d
Maja Nasone- Lewandowska kl.6 c
 
Maja Grodecka kl.4e
Wiktoria Walicka kl. I c
Agata Widz kl. 8d
 
Zespół wokalny klas VII-VIII:
Julia Opalska kl. 8d Agata Widz
Alicja Lipińska
Wojciech Kwaśniak
Milena Frej
Maria Maj kl. 7e
Lena Szmelter
Jakub Wójcik
Grzybińska Martyna
Mateusz Grężlik
Elżbieta Zardzewiały
Międzywojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej w Nowym Mieście Lubawskim
I Julia Opalska, kl. 8d Elżbieta Zardzewiały
Międzywojewódzki Konkurs kolęd,Pastorałek i Piosenki Zimowej w Kowalewie pomorskim
II wyróżnienie Julia Opalska kl .8d
Agata Widz kl. 8d
Elżbieta Zardzewiały
Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej w Gdyni
II Julia Opalska kl. 8d Elżbieta Zardzewiały
Regionalny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Ułańskiej
III Julia Opalska kl. 8d
 
Elżbieta Zardzewiały
Rejonowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Nowym Stawie I
II

Wyróżnienie


I
II

Julia Opalska kl. 8d
Agata Widz kl. 8d
 
Malwina Kopij kl. 6a
Maria Maj kl. 7e
 
Zespół „Debiut”-
Zespół „Iskierki”
Elżbieta Zardzewiały
Powiatowy Konkurs Plastyczny”Anioł nadziei”
I
I
I

II

II

II

II

III
Maja Gójska kl. 5e Szymon Wesołowski kl. 5a
Agnieszka Jędrkowiak kl. 7b
Kacper Rejkowicz kl. 4a
Matylda Wróblewska kl. 4a
Lena Szmelter kl. 7e
Magdalena Jędrkowiak kl. 5c
Agnieszka Ulaszewska kl. 7b
Mateusz Ulaszewski kl. 5b
Aniela Wiśniewska kl. 4a
Elżbieta Zardzewiały
Miejski Konkurs Plastyczny „Czy ją kochasz?
 
II

III
Aleksandra Wyczlińska kl. 7d
Oliwia Parulska kl. 7d
 
Elżbieta Zardzewiały
I Miejski Konkurs Plenerowy
I

II
Wyróżnienie
Agnieszka Jędrkowiak kl 8b
Mielena Frej kl.8d
Ewa Rutkowska kl. 8d
 
Elżbieta Zardzewiały
Miejski Konkurs Plastyczny”Zabawy z Noblistami”
I

II

Wyróżnienie
Agnieszka Jędrkowiak kl. 8b
Martyna Czeszejko-Sochacka kl. 8c
Osuch Agata kl. 8c
 
Elżbieta Zardzewiały
Miejski Konkurs Plastyczny”Zielone Płuca”
I
III
Oliwia Parulska kl. 7d
Jędrzejewska Zuzanna kl. 5a
 
Elżbieta Zardzewiały
Miejski Konkurs Plastyczny „Kartka Patriotyczna”
I

II
II
III
Agnieszka Jędrkowiak kl. 8b
Maria Kuberska kl. 6c
Alicja Mikulska kl. 5e
Oliwia Parulska kl. 7d
 
Elżbieta Zardzewiały
Ogólnopolski Konkurs Historyczny na artykuł historyczny z serii Śladami I i II Wojny Światowej w regionie I


IV
Nadia Kwiatkowska kl. 7b
 
SP 6
Małgorzata Sadura