2018/19 sport

Sukcesy sportowe- I semestr 2018/2019

Nazwa konkursu Miejsce Imię i nazwisko ucznia/klasa Nauczyciel/opiekun
Na szczeblu miejskim – piłka ręczna dziewcząt  klas VI II Weronika Witonska 5 e
Zosia Maciejewska 5 e
Ula Czajczyk 6 e
Agata Sznajder 6e
Domicela Serocka 6e
Frelek Zofia 6 e
Szwarc Kinga 6 e
Słowa Julia 6 e
Tule Laura 6 e
Wojnicz Natalia 6 e
Gerke Krzysztof
Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Badmintonie Dziewcząta: I miejsce na etapie miasta i powiatu;

VI w finale wojewódzkim

Wiktoria Gontarska 7a, Lena Leszczyńska 6a, Oliwia Serocka 6a Wodziński Marek
W ramach WID w Dwa Ognie Usportowione Dziewcząt I miejsce na etapie miasta, powiatu i półfinału wojewódzkiego.  awans do finału wojewódzkiego, który, odbędzie się 27.02.19r w Gdańsku. MW 13 dziewcząt z klasy 4a

(wszystkie)

 

Wodziński Marek
Sztafetowe Biegi Przełajowe klasy IV-VI I m w Powiecie
XI m w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Zarówno chłopcy jak i dziewczynki zajęli te same miejsca w Powiecie i Finale Wojewódzkim (zapisane powyżej)

Dziewczęta:
Zuzanna Śliwa 6e
Agata Sznajder 6e
Urszula Czajczyk 6e
Laura Tul 6e
Zofia Frelek 6e
Julia Pietras 6e
Weronika Witońska 6e
Diana Wejtko 5e
Alicja Mikulska 5e
Zofia Kędzierska 5e
Kinga Jóźwik 5e
Wiktoria Gręźlik 5e
Chłopcy:
Kacper Stępień 6c
Karol Kluck 6e
Stanisław Omernik 6c
Dawid Miziołek 6c
Mikołaj Czarnik 6c
Wiktor Oprawa 6c
Piotr Surdyka 5e
Sebastian Jóźwik 5e
Oskar Matuszak 5c
Mateusz Sipa 5c
Michał Janusiewicz 5c
Piotr Antos 5c
Stępień Romualda
Sztafetowe Biegi Przełajowe klasy VII-VIII IVm w Powiecie Dziewczęta
IVm w Powiecie Chłopcy
Dziewczęta:
Lena Szmelter 7e
Maria Maj 7e
Bogumiła Jakubinska 7e
Kinga Rygielska 7e
Martyna Werner 7e
Agnieszka Żak 7e
Dominika Grzonkowska 7a
Oliwia Bawelska 7a
Milena Frej 8d
Klaudia Sosnowska 7c
Chłopcy:
Miłosz Wesołowski 8a
Wiktor Tucholski 7d
Oliwier Palczewski 7e
Mateusz Gręźlik 7e
Filip Talarski 7e
Daniel Lampert 7e
Jakub Hejna 7e
Jakub Wójcik 7e
Jacek Urbanowicz 7b
Mateusz Jaworski 7b
Juliusz Huba 7b
Stępień Romualda
Czwartki Lekkoatletyczne: Eliminacje do Mistrzostw Polski Zuzanna Śliwa 6e
Urszula Czajczyk 6e
Weronika Witońska 5e
Zofia Kędzierska 5e
Alicja Mikulska 5e
Zofia Maciejewska 5e
Piotr Surdyka 5e
Stępień Romualda
Półfinał województwa w dwa ognie I wszyscy chłopcy z klasy 4a Kobus Zbigniew
Finał  powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i awans do półfinału województwa I wszystkie dziewczyny z klasy 6a i Wiktoria Gontarska 7a Kobus Zbigniew
Ogólnopolski  turniej piłki siatkowej dziewcząt III Lena Leszczyńska 6a, Oliwia Serocka 6a, Julia Karpińska 6a, Wiktoria Gontarska 7a Kobus Zbigniew
Finał powiatu w unihokeju III wszyscy chłopcy z klasy 6c Kobus Zbigniew
Półfinał  województwa w piłce nożnej halowej II wszyscy chłopcy z klasy 6c Kobus Zbigniew