Klasy I – III 2017/18

Sukcesy klas I-III

Miejski Konkurs Plastyczny „ Anioł Nadziei”
1 m. Jan Drypa Ib
I m Maja Swierczyńska IIIa
III m. Patryk Araśniewicz IIIg
III m. Nadia Olińska IIIc
Nikodem Czeszejko-Suchacki IIIfi
Laureat: Wiktoria Kaźmierska IIIb

Miejski Konkurs Plastyczny „Senior i Jego Rodzina”
Eliusz Król IIIa
Zofia Leszczyńska IIIb
Aniela Aleksandrowicz IIIa

Miejski Konkurs Plastyczny „Historia Kropelki Wody”
1 m. Bianka Jedowska IIa
2 m. Ania Karaś III
3 m. Wiktoria Kaźmierska IIIb
Wyróżnienie: Daria Bylczyńska, Szyman Skała, Piotr Zgierski, Julia Filaber, Lena Sipa, Kaja Pokora, Jan Drypa, Mateusz Rudnicki

Miejski Konkurs Plastyczny „Szkolny konkurs na różaniec”
1 m. Lena Dąbrowska
2 m. Maja Grodecka
2 m. Wiktoria Kaźmierska
3. m. Adam Wiącek

Miejski Konkurs Plastyczny „Turniej szachowy w Prabutach”
III m. drużynowo
Paweł Kiempczyński

Miejski Konkurs Plastyczny „Szkolny konkurs fotograficzny Jesień nie jest nudna”
1 m. AlanKwiatkowski
2 m. Julia Sterankowicz
3 m. Kaja Pokora, Lena Sipa
wyróżnienie: Franek Barganowski

Miejski Konkurs Plastyczny „ Kwidzyn Moje Miasto”
Nagroda główna – Lena Sipa I B
Wyróżnienie – Fabian Taisner 2 bi

XVII Wojewódzki Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży „MÓJ REGION”
II miejsce – Marcin Bielewski 2 bi

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – kategoria Żaczek
I miejsce (93,75 punktów) – Taisner Fabian

Szkolny Konkurs Matematyczny Klas II „Mistrz Matematyki”.
I miejsce – Taisner Fabian

Szkolny Konkurs Ortograficzny Klas II „Mistrz Ortografii”.
I miejsce – Taisner Fabian

XVI Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczny „NAJMILSZA NA ŚWIECIE JEST MI MAMA”
Kategoria klas II: wiersz o mamie:
I miejsce
– Hubert Bielawski kl. 2ci
I miejsce
– Filip Muller kl. 2bi
Kategoria klas I: portret mamy:
I miejsce- maja Wilk kl. 1c
Wyróżnienie- Nikola białobłocka kl. 1 a

Szkolny Konkurs Kaligraficzny

Mistrz Kaligrafii” dla klas I
I miejsce – Liwia Głuszkiewicz kl. 1 d
II miejsce – Zuzanna Cyranek kl. 1 a
III miejsce – Kornelia Huba kl. 1 a
Wyróżnienie – Maja Wilk kl. 1 c
Wiktoria Klementowska kl. 1 d

Szkolny Konkurs Kaligraficzny

Mistrz Kaligrafii” dla klas I
Miejsko- Powiatowy Konkurs Recytatorski” Proza i Poezja Światowa”
Miejski Konkurs Plastyczny” Sąd? A co to jest?”
II m Lena Dąbrowska IIIc
wyróżnienie : Jan Drypa I b
Wiktoria Kazimierska III b
Adam Mikołajczyk I a

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „Keep calm and learn” dla klas I – III
II miejsce – Filip Przysowa – kl. II a