Zajęcia rewalidacyjne

ZAJĘCIA REALIZOWANE W SZKOLE W RAMACH REWALIDACJI
L.P. NazwiskoImię prowadzącego zajęcia – nazwa dzień lekcja sala klasa
Ewa Dubieniecka rewalidacja poniedziałek 5 31 3b
1. rewalidacja wtorek 6 31 3b
rewalidacja piątek 6 31 3b
2. Teresa Wolska Rewalidacja wtorek 6 120 6b
Rewalidacja środa 1 120 6b
3. JolantaKopczyńska-Szwanke Rewalidacja poniedziałek 7 32 6 b
Rewalidacja wtorek 6 32 3 c
Rewalidacja środa 1 135 3 c
Rewalidacja środa 3 25 3 c
4. Ewa Żyła terapia wtorek 6 31 3 bi
terapia środa 6 31 3 bi
5. Marzena Strociak Rewalidacja poniedziałek 6 136 2bi
Rewalidacja poniedziałek 7 136 2bi
Rewalidacja poniedziałek 5 133 2bi
Rewalidacja poniedziałek 6 133 2bi
6. Kłos Alina Terapia logopedyczna  poniedziałek 6 135 3c, 4f
Terapia logopedyczna wtorek  3 135 1b
Terapia logopedyczna środa 3 135 3c
Terapia logopedyczna czwartek 5 135 1c
Terapia logopedyczna piątek 4 135 3c
Terapia logopedyczna piątek 5 135 2b
7. Aleksandra Gularowska rewalidacja środa 5 136 2 c
rewalidacja środa 6 136 2 c
rewalidacja środa 7 136 5 fi
rewalidacja czwartek 7 136 5 fi
rewalidacja czwartek 8 136 7 bi
8. Darią Dąbrowska Rewalidacja wtorek 6 25 3c
Rewalidacja środa 5 25 1b
Rewalidacja piątek 5 25 2b
9. Młot Grażyna Rewalidacja poniedziałek 6 52 1ci
Rewalidacja środa 6 52 1ci
Rewalidacja czwartek 5 52 1ci, 1b
10. Rewalidacja środa 5 52 1ci
Rewalidacja ind. czwartek 6 52 1ci
11. Anna Grodecka Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne środa 1 117 3c 
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne wtorek 2 117 5d 
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne piątek 5 52 3c 
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne środa 7 117 6b 
12. Grażyna Dobrosielska Rewalidacja piątek 2 24 a 8b
13. Aneta Karatysz rewalidacja środa 5 55 1b
rewalidacja czwartek 6 117 1b
rewalidacja czwartek 7 117 5f
rewalidacja czwartek 8 117 8b
rewalidacja piątek 6 117 5f
14. Ewa Rubaj – Biskupska socjoterapia poniedziałek 4 115 6bi
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne czwartek 5 115 3bi
15. Grażyna Dobrosielska rewalidacja piątek 2 24 8bi
16. Wiercińska Ewa rewalidacja czwartek 8 112 7b
17. Anna Gąsior rewalidacja poniedziałek 1 011 8bi
rewalidacja środa 1 18 4fi
rewalidacja czwartek 4 24a 5fi
rewalidacja środa 2 18 4fi