2017/18 hum.

Nazwa konkursu Organizator Wyniki uczniów (nauczyciel)
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego Kuratorium Oświaty w Gdańsku udział: Izabela Żydek (Drypa Jolanta); Natalia Badura (Lipiec Izabela)

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Kuratorium Oświaty w Gdańsku Izabela Żydek (Król Magdalena)

V Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „Jestem Lingwistą” Kuratorium Oświaty w Gdańsku II miejsce: Agata Widz; III miejsce: Milena Frej (Agnieszka Bonczkowska)

II Powiatowy Konkurs Literacki „Najpiękniejsza baśń” Zespół Szkół Społecznych Amelia Wyrzykowska (Jolanta Drypa)

Wojewódzki Konkurs „My T-shirt sagt” – II edycja „We are super heroes/Wir sind helden” Podstawowa Szkoła i Gimnazjum Gedanensis w Gdańsku wyróżnienie: Agata Kulpa (Agnieszka Bonczkowska)

II Szkolny Konkurs Języka Angielskiego SP 6 w Kwidzynie Amelia Wyrzykowska, Agata Widz

Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego FOCUS SPRING III miejsce Izabela Żydek (Magdalena Krol)

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Australia SP6 III miejsce> Izabela Żydek, Maja Krzeszowska

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Poziom klasa 6 I miejsce:Izabela Żydek; III miejsce: Karol Wasiewski

Powiatowy Konkurs Poetycki „Uczucia wierszem malowane” SP4 I miejsce:Paulina Zawalich (Danuta Chodorowska)

Powiatowy Konkurs Ortograficzny SP6 wyróżnienie: Maria Kuberska (Danuta Chodorowska)

Konkurs literacki „Historia kropli wody” SP6 II: Adriana Prażanowska (Danuta Chodorowska); wyróżnienie: Zofia Gargula (Wioletta Hillar)

Miejski Konkurs Plastyczny „Czerpiemy z natury” IP Kwidzyn 5c,5a (Danuta Chodorowska; Jolanta Drypa)

XVI Powiatowy Konkurs Poetycki “Mój przyjaciel książka” SP2 Kwidzyn Wiktoria Gatz (Wioletta Hillar)

V Wojewódzki Konkurs Poetycki “Rytm i melodia” ZS Damno Hanna Ruszała (Wioletta Hillar)

VII Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Czy znasz powieści Barbary Kosmowskiej” Zespół Szkół w Sadlinkach Nikola Kuźma, Natalia Kraśniewska, Martyna Mandecka (Teresa Wolska)

XVII Powiatowy Konkurs Poetycko-Plastyczny “Oblicza patriotyzmu” SP Ryjewo Zofia Gargula, Julia Świątkowska (Wioletta Hillar)

XXXIV Rajd Rodło Chorągiew Gdańska Domicela Serocka, Olga Marchlewicz, Alicja Klonowska, Szymon Żukowski, Paweł Wiśniewski, Kacper Gurtatowski, Alicja Mikulska, Filip Mikulski, Zofia Kędzierska (Joanna Kierlin – Serocka)

XXXIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Poezji Śpiewanej „Szałamaja2018” Komenda Hufca ZHP Kwidzyn III miejsce: Domicela Serocka, Pola Lasecka, Julia Liszewska, Amelia Walicka, Olga Marchlewicz, Karolina Najder (Joanna Kierlin – Serocka)

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOCUS SPRING Centrum Edukacji Focus VI miejsce: Martyna Madeja (Wilk Monika)

Miejski Konkurs Literowania w Języku Angielskim. SP 2 w Kwidzynie II miejsce: Natalia Badura (Wilk Monika)

Regionalny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Ułańskiej Centrum Kultury w Sztumie Julia Opalska, Milena Frej (Elżbieta Zardzewiały)

Powiatowy Konkurs Plastyczny”Anioł nadziei” SP nr 5 Kwidzyn Dominika Trzeja, Maja Kołatka, Szymon Wesołowski, Agata Lorek, Kacper Pokora (Elżbieta Zardzewiały)

Wojewódzki Konkurs Plastyczny”Mój Region” Zespół Szkół Specjalnych w Kwidzynie Maja Gójska, Agnieszka Kubieniec, Domicela Serocka, Angelika Wyrzykowska
(Elżbieta Zardzewiały)

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Światowej KCK-Kwidzyn Bartosz Bródka, Nadia Kwiatkowska (Elżbieta Zardzewiały)

Wojewódzki Konkurs plastyczny “Niebezpieczne wypadki na wsi KCK-Kwidzyn III miejsce:Oliwia Parulska (Elżbieta Zardzewiały)

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy KCK-Kwidzyn I miejsce: Nadia Kwiatkowska, I miejsce: Maja Krzeszowska, Maja Klejbach

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy I miejsce: Nadia Kwiatkowska, I miejsce: Maja Krzeszowska, Maja Klejbach

Międzywojewódzki Konkurs Pieśni Religijnej w Kmiecinie Julia Opalska, Milena Frej, Maja Nasone-Lewandowska

Miejski Konkurs Piosenki ”Szkoła z talentem” Agata Widz, Milena Frej

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny “Razem” Maria Kuberska, Agata Kulpa, Bartosz Bródka

Wojewódzki Konkurs Pieśni Religijnej w Gdańsku Maja Nasone -Lewandowska, Zespół „Debiut”

Wojewódzki Konkurs Pieśni Religijnej w Nowym Stawie III miejsce: Julia Opalska