Home » Zajęcia wyrównawcze

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Zajęcia wyrównawcze

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE   rok szkolny 2017/2018
Lp. Nazwisko Imię zajęcia – nazwa dzień lekcja sala
1. Bonczkowska Agnieszka zespół wyrównawczy – język angielski – IV d wtorek 7 124
2. Chodorowska Danuta zespół wyrównawczy – język polski – IV f-in czwartek 6 33
3. Chodorowska Danuta zespół wyrównawczy – język polski – V c wtorek 7 122
4. Chodorowska Danuta zespół wyrównawczy – język polski – V es poniedziałek 0 122
5. Chodorowska Danuta zespół wyrównawczy – język polski – VI as czwartek 0 122
6. Czerwińska Maria zespół wyrównawczy – matematyka – klasa V f poniedziałek 7 102
7. Czerwińska Maria zespół wyrównawczy – matematyka – klasa VI b-in czwartek 7 102
8. Czerwińska Maria zespół wyrównawczy – matematyka – klasa VII b-in wtorek 8 102
9. Dąbrowska Daria zespół wyrównawczy III g piątek 5 16
10. Drypa Jolanta zespół wyrównawczy – język polski –  V as czwartek 8 121
11. Drypa Jolanta zespół wyrównawczy – język polski –  VI b in poniedziałek 7 120
12. Drypa Jolanta zespół wyrównawczy – język polski – VI c środa 0 121
13. Gąsior Anna zespół wyrównawczy III f-in środa 5 22
14. Grodecka Anna zespół wyrównawczy III h piątek 5 18
15. Guzanowska Iwona zespół wyrównawczy III c czwartek 5 133
16. Herkt Mirosława zespół wyrównawczy – matematyka – klasa V as poniedziałek 8 103
17. Herkt Mirosława zespół wyrównawczy – matematyka – klasaVI as środa 8 103
18. Herkt Mirosława zespół wyrównawczy – matematyka – klasa VI c wtorek 6 102
19. Hillar Wioletta zespół wyrównawczy – język polski -V d środa 7 121
20. Kaczor Małgorzata zespół wyrównawczy – matematyka – klasa V d poniedziałek 6 119
21. Kaczor Małgorzata zespół wyrównawczy – matematyka – klasa VI d wtorek 7 119
22. Karatysz Aneta zespół wyrównawczy III d piątek 1 31
23. Leśkiewicz Iwona zespół wyrównawczy – matematyka – klasa V b-in poniedziałek 7 104
24. Lipiec Izabela zespół wyrównawczy – język polski – VI d piątek 6 123
25. Lipiec Izabela zespół wyrównawczy – język polski – VI es poniedziałek 6 123
26. Michalik Barbara zespół wyrównawczy – klasa II a środa 5 50
27. Młot Grażyna zespół wyrównawczy – klasa III b wtorek 2 30
28. Oleksiak Ewa zespół wyrównawczy – klasa III a wtorek 5 32
29. Pomierska Mariola zespół wyrównawczy – matematyka – klasa V c czwartek 7 104
30. Pomierska Mariola zespół wyrównawczy – matematyka – klasa V es czwartek 8 104
31. Pomierska Mariola zespół wyrównawczy – matematyka – klasa VI es wtorek 8 104
32. Preibisz Renata zespół wyrównawczy – klasa III e piątek 1 15
33. Sobańska Karolina zespół wyrównawczy – język niemiecki – klasy VII czwartek 0 14
34. Wolska Teresa zespół wyrównawczy – język polski – klasaV b-in czwartek 7 120
35. Wolska Teresa zespół wyrównawczy – język polski – klasa V f piątek 6 120
36. Żyła Dorota zespół wyrównawczy – klasa II c-in wtorek 5 52
37. Żyła Ewa zespół wyrównawczy – klasa II b-in poniedziałek 5 51

Stypendia dla dzieci

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030