Home » Klasy I-III 2016/17

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Klasy I-III 2016/17

IX Ogólnopolski Festiwal Twórczości Patriotycznej Gdańsk – kategoria Tańce narodowe i ludowe – szkoły podstawowe
II miejsce – koło teatralne klasy II d

Ogólnopolski konkurs PLANETA ENERGII
Nagroda główna klasa III a

XII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Boże Narodzenie”
Wyróżnienie – Diana Wejtko III a

XVI Wojewódzki Konkurs Twórczości Regionalnej Dzieci Młodzieży pn. „Mój Region”
I miejsce Szymon Dorszewski III a
II miejsce Julia Radomska III d

II etap Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego kl. III
Jan Białobłocki, Eliza Ciach, Maja Kołatka III b , Maciejewska Zofia III c,
Zofia Czechowska, Dawid Bartosiak III d,

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Wielkanoc na Pomorzu”
Zuzanna Jędrzejewska III a–wyróżnienie

KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2017
Szulc Karol II c wyróżniony
Kaczorowski Leon II h wyróżniony
Przyborowski Mikołaj II c wyróżniony
Kiempczyński Paweł II c wyróżniony
Magdzińska Maja II a wyróżniony
Biskupska Weronika III d wyróżniony
Surdyka Piotr III c wyróżniony
Janusiewicz Michał III a wyróżniony
Ziętal Szczepan III d wyróżniony

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Alfa i Omega 2017”
Michał Janusiewicz III a – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje i zwyczaje Bożego Narodzenia” organizowany przez SP2 w Kwidzynie
I miejsce – Wiktoria Kaźmierska II b Julia Radomska III d

Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Najmilsza na świecie jest mi mama”
Kategoria wiesz klasy I
Im-ce Bianka Jedowska kl. I a
II m-ce Jakub Czarnecki kl. I bi
III m-ce Tymoteusz Głuszkiewicz kl. I ci

Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Najmilsza na świecie jest mi mama”
Kategoria wiesz klasy II
II m-ce
Alan Macuga SP6 Kwidzyn kl. II a
Klaudia Michalak SP 6 Kwidzyn kl. II fi
III m-ce
Michał Lewkowicz SP6 Kwidzyn kl. II d
Miłosz Koplin SP6 Kwidzyn kl. II g
Wyróżnienie
Iga Dobosz SP6 Kwidzyn kl. II e
Helena Brzozowska SP6 Kwidzyn kl. II c
Aleksander Figurski kl. II b

Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Najmilsza na świecie jest mi mama”
Kategoria wiesz klasy III
Im-ce Milena Majsak kl. III e
II m-ce Alicja Kanios kl. III g
III m-ce Dominika Piotrowicz kl. III c
Wyróżnienie Wiktoria Traczyk kl. III a

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zostań Aniołem”
I miejsce – Magdalena Jędrkowiak,
Paweł Dobrowolski II g,
Patryk Araśniewicz II g
II miejsce – Dominik Matyka III e,
Amelia Szypkowska II g
III miejsce – Lena Dąbrowska II c,
Wiktoria Gatz III e, Igor Drozd II g

XXXIX Miejski i XI Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Proza i Poezja Światowa”
klasy I- III
I miejsce -Nikita Kharchenko I a
II miejsce – Mikołaj Cieszewski III gi
III miejsce – Helena Brzozowska II c

Miejski Konkurs Przyrodniczy „ Z przyrodą za pan brat”- SP2
wyróżnienie – Zofia Czechowska III d, Kuba Wąsik III gi, Mikołaj Pękal III a
Miejski Konkurs Plastyczny „Aniołowie są wśród nas”
I miejsce – Lena Dąbrowska II c
wyróżnienie – Paweł Dobrowolski II g
Konkurs Plastyczny „Kartka Świąteczna”
wyróżnienie – Michał Paurowski I a, Wiktoria Wąsicka I a,Jakub Argasiński I b,
Oliwia Pielecka Ib,
Fabian Taisner I b, Aleksandra Głowienka I b, Wiktor Szwed I b, Marcin Bielawski I b,

Szkolny Konkurs – zbiórka kasztanów
III miejsce – klasa II c

Szkolny Konkurs Kaligraficzny Klas I
Mistrz Kaligrafii – Zuzanna Jaworańska I a
Wicemistrzowie Kaligrafii
Marcin Bielawski I b i Paweł Pękal I c –
Wyróżnienie
Zuzanna Wojciechowska I a
Tymoteusz Głuszkiewicz I c

Szkolny Konkurs Matematyczny klas II i III. Mistrz Matematyki klas II
Karol Szulc kl. II c
Wicemistrz Matematyki klas II
Dominik Grudzień kl. II e
Anna Karaś kl. II b
Mistrz Matematyki klas III
Jakub Szczygieł kl. III d
Wicemistrz Matematyki klas III
Amelia Walicka kl. III b
Wiktor Droń kl. III a

Szkolny Konkurs Informatyczny klas III
Jakub Wąsik III g I m-ce
Michał Stachurski III d II m-ce
Gabriel Lisiecki III g II m-ce
Amelia Walicka III b III m-ce
Nikola Matla III f Wyróżnienie

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II i III
Mistrz Ortografii klas III
Eliza Ciach kl. III b
Wicemistrz Ortografii klas III
Amelia Wyrzykowska kl. III d
Zuzanna Jędrzejewska kl. III a
Mistrz Ortografii klas II
Helena Brzozowska kl. II c
Wicemistrz Ortografii klas II
Dominik Grudzień kl. II e
Julia Rzepka kl. II f

Szkolny Konkurs Kaligraficzny II-III
Książka z utworami Wł.Gębika
Klasa III b I m-ce
Klasa II fi II m-ce
Klasa III d III m-ce

Szkolny Konkurs Plastyczny II-III
Ilustracja do utworu Wł.Gębika
I m-ce Alicja Kanioskl. III g
II m-ce Daria Bylczyńska kl. II a
III m-ce Wiktoria Kędziora kl. II a
Wyróżnienia:
Jakub Korzeniowski kl. II b
Nicola Fijałkowska kl. III g

Szkolny Konkurs Literacki „List do patrona”
I m-ce Oliwia Jerzyk 3d
II m-ce Dominika Piotrowicz 3c
III m-ce Kacper Szczygieł 2h
Wyróżnienia: Miłosz Koplin 2g, Oskar Kłodowski 3c

Całoroczny Szkolny Konkurs „Czytelnicze Zgaduj-Zgadule”
I m-ce Piotr Bińczak kl. II b
II m-ce Mateusz Najdowski kl. II b
II m-ce Natalia Wawrzyn kl. II b
Wyróżnienia: Oliwia Kaleta kl. II a, Eliasz Król kl. II a,
Mateusz Dubieniecki kl. II a, Julia Filaber kl. II b

Podręczniki na rok szkolny 2018/19

Stypendia dla dzieci

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030