Home » 2016/17 artystyczne

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

2016/17 artystyczne

SUKCESY  ARTYSTYCZNE UCZNIÓW  KLAS IV-VI 2016/17

1.OLIWIA PARULSKA KL V D-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. ”Pocztówka do Św. Mikołaja.
2.Agnieszka Jędrkowiak  kl VI E-I miejsce –Powiatowy Konkurs Plastyczny-” I ty możesz zostać aniołem”
3.Jacek Urbanowicz kl V B – I miejsce -Powiatowy Konkurs Plastyczny-” I ty możesz zostać aniołem”
4.Alicja Niewiadomska kl IV E-II miejsce- Powiatowy Konkurs Plastyczny- ”I ty możesz zostać aniołem”
5.Nadia Kwiatkowska Kl V B-II miejsce- Powiatowy Konkurs Plastyczny-” I ty możesz zostać aniołem”
6.Maja Klejbach kl IV E-III miejsce- Powiatowy Konkurs Plastyczny-” I ty możesz zostać aniołem”
7.Vanessa Zbyszyńska kl V C-III miejsce – Powiatowy Konkurs Plastyczny-” I ty możesz zostać aniołem”
8.Adam Biskupski kl V C-wyróżnienie- Powiatowy Konkurs Plastyczny-” I ty możesz zostać aniołem”
9.Sandra Sarzyniak kl VI C-wyróżnienie- Powiatowy Konkurs Plastyczny- ” I ty możesz zostać aniołem”
10.Martyna Czeszejko-Sochacka kl VI C-wyróżnienie- Powiatowy Konkurs Plastyczny- ”I ty możesz zostać aniołem”
11.Nikola Niszczak kl IV A-wyróżnienie- Powiatowy Konkurs Plastyczny- ”I ty możesz zostać aniołem”
12.Jakub Szymański kl V B-wyróżnienie- Powiatowy Konkurs Plastyczny- ”I ty możesz zostać aniołem”
13.Pola Lasecka- kl VD –I miejsce –Powiatowy Konkurs Plastyczny ”Barwny Świat Sienkiewiczowskich Postaci”
14.Marcin Matyka kl VI D-III miejsce- Powiatowy Konkurs Plastyczny ”Barwny Świat Sienkiewiczowskich Postaci”
15.Filip Mikulski kl VI C-III miejsce- Powiatowy Konkurs Plastyczny ”Barwny Świat Sienkiewiczowskich Postaci”
16.Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kobiety sztuki, nauki i polityki „ -III miejsce Vanessa Zbyszyńska kl V c

17.Wojewodzki Konkrs plastyczny „Mój region”
NICOLE BACHUS kl IV c- I miejsce
BARBARA OKOŃSKA- kl IV a-II miejsce
FILIP MIKULSKI kl VI c-II miejsce
MARCIN MATYKA-kl VI d-wyrożnienie
AMELIA LIPIEC kl VI b  -wyróżnienie
LENA SZMELTER-  kl V e -wyrożnienie

18.Powiatowy Konkurs Plastyczny „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.
Martyna  Madeja kl V c –  II miejsce
Marcin Matyka kl VI d-III miejsce
Wiktoria Gontarska kl Va -wyrożnienie

19.Wojewódzki Konkurs Plastyczny”Niebezpieczne wypadki na wsi”
Oliwia Parulska kl V d-wyrożnienie

20.Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy
Nadia Kwiatkowska kl V b-I miejsce-
Julia Opalska kl VI d-III miejsce

21.Wojewódzki Konkurs Jednego Aktora
Nadia Kwiatkowska kl V b-I miejsce
Bartosz Bródka kl IV e-II miejsce

23.Powiatowy Konkurs Prozy i Poezji Światowej
Bartosz Bródka kl IV e-I miejsce
Milena Frej kl VI d-II miejsce
Nadia Kwiatkowska kl V b-III miejsce
Lena Szachmytowska  kl IV e-wyróżnienie
Maja Krzeszowska kl V b-wyróżnienie

24..Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Razem”
Maria Kuberska kl IV c- Grand Prix Konkursu
Michał Badziński kl VI c-wyróżnienie
Jakub Szymński kl V b-wyróżnienie

25.Rejonowy Konkurs Plastyczny”Las w obiektywie dzieci i młodzieży”
Pola Lasecka kl V d-Nagroda Główna
Oliwia Parulska kl V d-II miejsce
Martyna Madeja kl V c-V miejsce
Marcin Beczek kl V a-wyróżnienie
Antonina Mijewska kl IV d-wyróżnienie
Koplin Mikołaj kl IV d-wyróżnienie
Klejbach Maja kl IV e-wyrożnienie

26.Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Patriotycznej
Alicja Niewiadomska kl IV e-I miejsce
Lena Szachmytowska  kl IV e -II miejsce
Agata Kulpa kl IV e-IV miejsce

27.Powiatowy Konkurs Filmowy “Szkoła z talentem”
Michał Siuda kl VI b-I miejsce
Amelia Lipiec i Amelia Mazur kl VI b-III miejsce
Maja Ulita kl V B- wyróżnienie

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030