Home » 2016/17 klasy I-III

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

2016/17 klasy I-III

IX Ogólnopolski Festiwal Twórczości Patriotycznej Gdańsk – kategoria Tańce narodowe i ludowe – szkoły podstawowe

II miejsce – koło teatralne klasy II d

Ogólnopolski konkurs ”Planeta Energii”

Klasa III a realizuje projekt

XII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Boże Narodzenie”

Wyróżnienie – Diana Wejtko III a

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje

i zwyczaje Bożego Narodzenia” organizowany przez SP2 w Kwidzynie

I miejsce - Wiktoria Kaźmierska II b Julia Radomska III d

Miejski Konkurs Przyrodniczy „ Z przyrodą za pan brat”- SP2

wyróżnienie – Zofia Czechowska III d, Kuba Wąsik III gi, Mikołaj Pękal III a

II etap Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego kl. III

Jan Białobłocki, Eliza Ciach, Maja Kołatka III b , Maciejewska Zofia III c,

Zofia Czechowska, Dawid Bartosiak III d,

Miejski Konkurs Plastyczny „Aniołowie są wśród nas”

I miejsceLena Dąbrowska II c

wyróżnienie – Paweł Dobrowolski II g

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zostań Aniołem”

I miejsce – Magdalena Jędrkowiak,

Paweł Dobrowolski II g,

Patryk Araśniewicz II g

II miejsce – Dominik Matyka III e,

Amelia Szypkowska II g

III miejsce – Lena Dąbrowska II c,

Wiktoria Gatz III e, Igor Drozd  II g


Konkurs Plastyczny „Kartka Świąteczna”


wyróżnienie – Michał Paurowski I a, Wiktoria Wąsicka I a,Jakub Argasiński I b,

Oliwia Pielecka Ib,

Fabian Taisner I b, Aleksandra Głowienka I b, Wiktor Szwed I b, Marcin Bielawski I b,

Szkolny Konkurs – zbiórka kasztanów

III miejsce – klasa II c

XXXIX Miejski i XI Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Proza i Poezja Światowa”

klasy I- III

I miejsce -Nikita Kharchenko I a

II miejsce – Mikołaj Cieszewski III gi

III miejsce – Helena Brzozowska II c

XVI Wojewódzki Konkurs Twórczości Regionalnej Dzieci Młodzieży pn. „Mój Region”

I miejsce Szymon Dorszewski III a

II miejsce Julia Radomska III d

KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2017


Szulc Karol II c wyróżniony
Kaczorowski Leon II h wyróżniony
Przyborowski Mikołaj II c wyróżniony
Kiempczyński Paweł II c  wyróżniony
Magdzińska Maja II a  wyróżniony
Biskupska Weronika III d wyróżniony
Surdyka Piotr III c wyróżniony
Janusiewicz Michał III a wyróżniony
Ziętal Szczepan III d wyróżniony

Ogólnopolski konkurs PLANETA ENERGII

Nagroda główna klasa III a

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Wielkanoc na Pomorzu”

Zuzanna Jędrzejewska III a– wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Alfa i Omega 2017”

Michał Janusiewicz III a – wyróżnienie

Szkolny Konkurs Kaligraficzny Klas I

Mistrz Kaligrafii – Zuzanna Jaworańska I a

Wicemistrzowie Kaligrafii

Marcin Bielawski I b i Paweł Pękal I c -

Wyróżnienie

Zuzanna Wojciechowska I a

Tymoteusz Głuszkiewicz I c

Szkolny Konkurs Matematyczny klas II i III

.Mistrz Matematyki klas II

Karol Szulc kl. II c

Wicemistrz Matematyki klas II

Dominik Grudzień kl. II e

Anna Karaś kl. II b

Mistrz Matematyki klas III

Jakub Szczygieł kl. III d

Wicemistrz Matematyki klas III

Amelia Walicka kl. III b

Wiktor Droń kl. III a

Szkolny Konkurs Informatyczny klas III

Jakub Wąsik III g I m-ce 
Michał Stachurski III d II m-ce
Gabriel Lisiecki III g II m-ce

Amelia Walicka III b III m-ce
Nikola Matla III f Wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Najmilsza na świecie jest mi mama”

Kategoria wiesz klasy I

Im-ce Bianka Jedowska kl. I a

II m-ce Jakub Czarnecki kl. I bi

III m-ce Tymoteusz Głuszkiewicz kl. I ci

Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Najmilsza na świecie jest mi mama”

Kategoria wiesz klasy II

II m-ce

Alan Macuga SP6 Kwidzyn kl. II a

Klaudia Michalak SP 6 Kwidzyn kl. II fi

III m-ce

Michał Lewkowicz SP6 Kwidzyn kl. II d

Miłosz Koplin SP6 Kwidzyn kl. II g

Wyróżnienie

Iga Dobosz SP6 Kwidzyn kl. II e

Helena Brzozowska SP6 Kwidzyn kl. II c

Aleksander Figurski kl. II b

Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Najmilsza na świecie jest mi mama”

Kategoria wiesz klasy III

Im-ce Milena Majsak kl. III e

II m-ce Alicja Kanios kl. III g

III m-ce Dominika Piotrowicz kl. III c

Wyróżnienie Wiktoria Traczyk kl. III a

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II i III

Mistrz Ortografii klas III

Eliza Ciach kl. III b

Wicemistrz Ortografii klas III

Amelia Wyrzykowska kl. III d

Zuzanna Jędrzejewska kl. III a

Mistrz Ortografii klas II

Helena Brzozowska kl. II c

Wicemistrz Ortografii klas II

Dominik Grudzień kl. II e

Julia Rzepka kl. II f

Szkolny Konkurs Kaligraficzny II-III

Książka z utworami Wł.Gębika

Klasa III b I m-ce

Klasa II fi II m-ce

Klasa III d III m-ce

Szkolny Konkurs Plastyczny II-III

Ilustracja do utworu Wł.Gębika

I m-ce Alicja Kanioskl. III g

II m-ce Daria Bylczyńska kl. II a

III m-ce Wiktoria Kędziora kl. II a

Wyróżnienia:

Jakub Korzeniowski kl. II b

Nicola Fijałkowska kl. III g

Szkolny Konkurs Literacki „List do patrona”

I m-ce Oliwia Jerzyk 3d

II m-ce Dominika Piotrowicz 3c

III m-ce Kacper Szczygieł 2h

Wyróżnienia: Miłosz Koplin 2g, Oskar Kłodowski 3c

Całoroczny Szkolny Konkurs „Czytelnicze Zgaduj-Zgadule”

I m-ce Piotr Bińczak kl. II b

II m-ce Mateusz Najdowski kl. II b

II m-ce Natalia Wawrzyn kl. II b

Wyróżnienia: Oliwia Kaleta kl. II a, Eliasz Król kl. II a,

Mateusz Dubieniecki kl. II a, Julia Filaber kl. II b

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030