Home » 2016/17 hum.

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

2016/17 hum.

Tytuł konkursu Organizator Wyniki/nauczyciel
XX Powiatowy Konkurs Poetycki ”Uczucia wierszem malowane” SP 4 w Kwidzynie III m-ce Agnieszka Jędrkowiak 6ei (J.Drypa)
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Kwalifikacja do etapu rejonowego
M. Michalski 4c,K. Browalski 6c (M.Wilk)
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego CEN Tytuł finalisty
Aleksandra Szafarewicz 6a (D. Chodorowska)
Powiatowy konkurs poetycki „Ziemia jest tylko jedna” SP 2 w Kwidzynie I m-ce – Amelia Lipiec kl.6 b
II m-ce – Aleksandra Szafarewicz 6a
wyróżnienie- Michał Stec 6d
wyróżnienie – Agnieszka Jędrkowiak 6ei (E. Kolata, D. Chodorowska, I. Lipiec, J. Drypa
Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Lingwistyczna jesień” Gdańska Szkoła Podstawowa ‘Lingwista” w Gdańsku
Szkoła Podstawowa
I m-ce – L. Szachmytowska 4e (A.Bonczkowska)
II POWIŚLAŃSKI KONKURS HISTORYCZNY „Armia Krajowa i powojenne losy jej żołnierzy” (kat. praca plastyczna) I m-ce – Julia Baranowicz 5a (Ł.Cieslakowski)
Powiatowy konkurs „Najpiękniejsza baśń” Szkoła Społeczna w Kwidzynie I m-ce – Agata Kulpa 4e (D. Chodorowska)
Gminny konkurs „Polskie Zamki Gotyckie” Stowarzyszenie Polskie Zamki Gotyckie I m-ce – Kacper Klonowski 6d, II m-ce – S.Markowski 6a (Ł.Cieslakowski)
I Szkolny konkurs języka angielskiego SP 6 Poziom klas 4:
I m-ce -Nicole Szymańska 4a -, III m-ce -Lena Szachmytowska III m-ce- Patryk Piasecki 4a
II m-ce Oliwia Targaszewska 4d
Poziom klasy 5:
I m-ce- Izabela Żydek  Vb
II m-ce – Bartosz Mazerant Ve
III m-ce- Maja Krzeszowska Vb
II m-ce Marika Grabowska
Poziom klas 6:
III m-ce -Julia Wardawa 6d
I m-ce Natalia Badura 6c
II m-ce Mateusz Michalski 4c
(M. Wilk, M.Krol, M.Bonczkowska)
XVI Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny “Barwny Świat Sienkiewiczowskich Postaci” SP Ryjewo I m-ce – Agnieszka Jędrkowiak 6ei (J. Drypa)
Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania SP6 Kwidzyn II m-ce – Nadia Kwiatkowska 5bi (J. Drypa)
Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Poetycki “Piórem i pędzlem – z uśmiechem przez świat” SP Nałęczów Wyróżnienie – Jacek Urbanowicz 5bi (J. Drypa)
Wojewódzki Turniej Czytelniczy “Mole książkowe” SP2 Kwidzyn Wyróżnienie – Jakub Szymański 5bi, M. Dorosz (J. Drypa)
XV Wojewódzka Mega Olimpiada Wiedzy – j.angielskiego Szkoła Podstawowa „Lingwista”i Gdańska Szkoła Podstawowa „Lingwista” im Zjednoczonej Europy Tytuł laureata – Dawid Bartosiak, Michał Stachurski – 3d
Mateusz Michalski 4c (M.Makul, M.Wilk)
Miejski Konkurs Literowania w j. angielskim Szkoła Podstawowa nr 2 w Kwidzynie II m-ce w kat.1-3 -Miłosz Kęcik 3d (M.Makul)
IX Ogólnopolski Festiwal Twórczości Patriotycznej Stowarzyszenie Miłośników Polskiej Tradycji; Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Gdańsku; Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Gdańsku I m-ce Nadia Kwiatkowska (J. Drypa)
Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego ‘Bugs World 2017′ Szkoła Podstawowa nr 42 w Gdańsku Na poziomie klas 2:
II m-ce Helena Brzozowska 2 (D. Kamińska)
Konkurs literacki „Szkoła z talentem” Biblioteka Miejsko-Powiatowe I m-ce – Aleksandra Szafarewicz 6a,
wyr. Jędrkowiak 5d (D. Chodorowska, J.Drypa)
Szkolny konkurs „List do Patrona” SP6 I m-ce – Oskar Palczewski 6a
Vanessa Zbyszyńska – 5c
II m-ce – Mateusz Iliński 5b
III m-ce – Amelia Mazur 6b
Maja Groszewska 5c
wyr. – Karolina Najder 5b
Wiktoria Krucień 5b (D. Chodorowska, J. Drypa, E.Kolata)
Szkolny konkurs baśniowy klas 4 SP6 I m-ce – Adrianna Prażanowska, Maria Kuberska 4c
II m-ce – Lena Szachmytowska, Kinga Babalska 4e (D. Chodorowska)
Szkolny konkurs wiedzy o patronie (4-6) SP6
Zgaduj –zgadula
Konkurs na przepisywanie bajki Gębika SP6 Im-ce- klasaVId
IIm-ce- klasa V e
III m-ce- klasa Vd
Nagroda specjalna- Marcin Poteracki – klasaIV b

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (KO w Gdańsku -ZSO nr 2 w Wejherowie)Tytuł laureata
Alicja Kacprzyk kl.6c (W. Hillar)
Tytuł finalisty
Agata Krawniak kl. 6d (D.Chodorowska)
Klaudia Reszczyńska kl. 6c (W. Hillar)Konkurs Literacki “Szkoła z Talentem” (Fundacja “Projekt”)W kat. 4-6 – III m-ce – Alicja Kacprzyk kl. 6c (Wioletta Hillar)

Nazwa konkursu Wyniki uczniów (Nauczyciel)
XI Powiatowy Konkurs Poetycki „ Janusz Korczak – przyjaciel dzieci” (Szkoła Podstawowa w Nebrowie Wielkim) I m-ce – Jacek Urbanowicz kl. 4b (J. Drypa)
II m-ce –O. Kisielewski kl. 4c
II m-ce – Wanessa Zbyszyńska kl. 4c
III m-ce – Maja Krzeszowska kl. 4b
III m-ce – Amelia Lipiec kl.5d (W. Hillar)
Powiatowy Konkurs Poetycki ”Uczucia wierszem malowane” (SP 4 w Kwidzynie) I m-ce w kat.4-6 – Agata Krawniak kl.6d (Danuta Chodorowska)
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla klas VI „Jestem Lingwistą” (Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8 w Gdańsku Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego –
I m-ce –Dorian Kopij kl. 6c
II m-ce –Oliwia Melllerowska kl.6c (M.Wilk)
Powiatowy Konkurs Poetycki “Moje Westerplatte” (SP2 Kwidzyn) I m.-ce – Amelia Lipiec kl.5b (W. Hillar)
II m-ce – Jan Zardzewiały kl. 6d (D. Chodorowska)
III m-ce- Michał Stec kl. 5d (I. Lipiec)
Wojewódzki Konkurs Literacki “Bursztyn zamknięty w słowach” (SP12 Gdańsk) Wyr. – Adranna Brodzik (W. Hillar)
Powiatowy Konkurs Ortograficzny “MISTRZ ORTOGRAFII NA 6” (SP6 Kwidzyn) II miejsce – Agata Widz kl. IIIc
Powiatowy Prozy I Poezji Patriotycznej Konkurs Recytatorski (SP Straszewo) I m-ce – Julia Opalska 5d (I. Lipiec)
III m-ce – Kacperk Klonowski 5d
IV m-ce – Alekandra Oleksy 5d
Konkurs Recytatorski “Szkoła z Talentem” (Fundacja “Projekt”) Wyr. – Katarzyna Kuc (D. Chodorowska)
I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego wiedzy o Szkocji (SP6 Kwidzyn) V m-ce – SP 6 w Kwidzynie
Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Pudełko moich marzeń” (PMDK w Zduńskiej Woli) II m-ce – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Wojewódzki Konkurs Poetycki “Rytm I melodia” (Zespół Szkół w Damnie) I I m-ce – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Wyr. – Michał Stec 5d (I.Lipiec)
Ogólnopolski Konkurs “Zwierzaki w ogrodzie” (Kutnowski Dom Kultury) I m-ce – Wanessa Zbyszyński kl. 4c (J.Drypa)
Wyr. Adrianna Brodzik kl.6 (W. Hillar)
Ogólnopolski Konkurs Literacki “Najwyższe wartości” (SP 1 w Miastku) I m-ce – Agata Krawniak kl.6d (D. Chodorowska)
I m-ce – Jan Zardzewiały kl.6d
II m-ce – Amelia Arszyńska kl. 4c
II m-ce – Martyna Madeja kl. 4c (J. Drypa)
Wojewódzki Konkurs Literacki “Moja rodzina nie jest zwyczajna” (SP 45 w Gdańsku) Wyr. – Amelia Lipiec (W. Hillar)
Wyr. – Vanessa Zbyszyńska kl. 4c (J. Drypa)
Powiatowy Konkurs Poetycki “Książka – brama wyobraźni” (ZS w Ryjewie) II m-ce – Agata Krawniak kl.6d (D. Chodorowska)
II m-ce – Julia Maciąg kl. 6c (W.Hillar)
II m-ce – Amelia Lipiec kl.5b
Powiatowy Konkurs „Zabawy z Historią” (SP Korzeniewo) II m-ce – Oliwia Fudala, Kacper Klonowski (M. Botwicz)
Gminny konkurs „Polskie Zamki Gotyckie” (Stowarzyszenie Polskie Zamki Gotyckie) I m-ce – Oliwia Fudala (M.Botwicz)
I Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki “Pędzlem i piórem” III m-ce – Adrianna Brodzik kl. 6c (Wioletta Hillar)
Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki “Wspaniały świat Turcji” (Gdańska Szkoła Podstawowa LINGWISTA) Laureat – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Wojewódzki Konkurs Literacki “Bezpieczeństwo ruchu drogowego – list” (Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego) Wyr. – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Ogólnopolski Konkurs Literacki “A gdy wiosna buchnie majem, cały świat się majem staje” (SP nr 45 w Gdańsku) Wyr. – Dorian Kopij kl. 6c (Wioletta Hillar)
Szkolny Konkurs Mitologiczny “Z wizytą na Olimpie” (SP6 Kwidzyn) I m-ce – Ewa Krupińska, Jan Mularczyk kl. 5b
II m-ce – Kacper Klonowski kl. 5d, Maksymilian Żygadło kl. 5d
III m. – Aleksandra Szafarewicz, Zofia Juszczak – kl. 5a
Ogólnopolski Konkurs „Z przeszłości w przyszłość” (Zespół Szkół nr 69 w Warszawie II m-ce – Maja Krzeszowska kl. 4bi (J. Drypa)
Powiatowy Konkurs „Polscy poeci i pisarze – Jan Brzechwa” III m-ce – Maja Krzeszowska kl. 4bi (j. Drypa)
Gazetka na str.www.youngface.tv (ogólnopolski) Wyr. Artykułów – Kółko dziennikarskie (J. Drypa)
Powiatowy Konkurs „Czy znasz powieść Ewy Nowak Pajączek na rowerze?” (ZS Sadlinki) IWyr. – Fabian Arbat, Marcel Janiszewski, Jacek Urbanowicz 4bi (Jolanta Drypa)
Wojewódzki Konkurs na Komiks w Języku Angielskim obrazujący hasło ‘Pets are not toys'(zwierzęta to nie zabawki).(Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Słupsk Wyr. – Jan Zardzewiały kl. 6d (A. Bonczkowska)
II Wojewódzki Konkurs „The Calendar of British Holidays” (SP1 z Oddziałami Sportowymi, Miastko) Wyr. – Jan Zardzewiały kl. 6d (A. Bonczkowska)
XI Powiatowy Konkurs „Kultura i Obrzędy Krajów Anglosaskich” (ZS Sadlinki) IV m-ce – Zofia Juszczak kl. 5a
Wojewódzki Konkurs Multimedialny z Języka Angielskiego The 3City 2016 (Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle w Gdańsku Wyr. – Milena Frej kl. 5d
Ewa Rutkowska kl. 5d
Julia Opalska kl. 5d
Agata Widz kl. 5d
II Miejski Przegląd Poezji i Piosenki Angielskiej (Społeczna Szkoła Podstawowa w Kwidzynie) I m-ce – Milena Frej kl. 5d
III m-ce – Oliwia Mellerowska kl. 6c
Powiatowy Konkurs Czytelniczy Wyr. – Alicja Lipińska kl. 5d,
Kacper Klonowski kl. 5d *I, Lipiec)

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (KO w Gdańsku -ZSO nr 2 w Wejherowie)Tytuł laureata
Alicja Kacprzyk kl.6c (W. Hillar)
Tytuł finalisty
Agata Krawniak kl. 6d (D.Chodorowska)
Klaudia Reszczyńska kl. 6c (W. Hillar)Konkurs Literacki “Szkoła z Talentem” (Fundacja “Projekt”)W kat. 4-6 – III m-ce – Alicja Kacprzyk kl. 6c (Wioletta Hillar)

Nazwa konkursu Wyniki uczniów (Nauczyciel)
XI Powiatowy Konkurs Poetycki „ Janusz Korczak – przyjaciel dzieci” (Szkoła Podstawowa w Nebrowie Wielkim) I m-ce – Jacek Urbanowicz kl. 4b (J. Drypa)
II m-ce –O. Kisielewski kl. 4c
II m-ce – Wanessa Zbyszyńska kl. 4c
III m-ce – Maja Krzeszowska kl. 4b
III m-ce – Amelia Lipiec kl.5d (W. Hillar)
Powiatowy Konkurs Poetycki ”Uczucia wierszem malowane” (SP 4 w Kwidzynie) I m-ce w kat.4-6 – Agata Krawniak kl.6d (Danuta Chodorowska)
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla klas VI „Jestem Lingwistą” (Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8 w Gdańsku Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego –
I m-ce –Dorian Kopij kl. 6c
II m-ce –Oliwia Melllerowska kl.6c (M.Wilk)
Powiatowy Konkurs Poetycki “Moje Westerplatte” (SP2 Kwidzyn) I m.-ce – Amelia Lipiec kl.5b (W. Hillar)
II m-ce – Jan Zardzewiały kl. 6d (D. Chodorowska)
III m-ce- Michał Stec kl. 5d (I. Lipiec)
Wojewódzki Konkurs Literacki “Bursztyn zamknięty w słowach” (SP12 Gdańsk) Wyr. – Adranna Brodzik (W. Hillar)
Powiatowy Konkurs Ortograficzny “MISTRZ ORTOGRAFII NA 6” (SP6 Kwidzyn) II miejsce – Agata Widz kl. IIIc
Powiatowy Prozy I Poezji Patriotycznej Konkurs Recytatorski (SP Straszewo) I m-ce – Julia Opalska 5d (I. Lipiec)
III m-ce – Kacperk Klonowski 5d
IV m-ce – Alekandra Oleksy 5d
Konkurs Recytatorski “Szkoła z Talentem” (Fundacja “Projekt”) Wyr. – Katarzyna Kuc (D. Chodorowska)
I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego wiedzy o Szkocji (SP6 Kwidzyn) V m-ce – SP 6 w Kwidzynie
Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Pudełko moich marzeń” (PMDK w Zduńskiej Woli) II m-ce – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Wojewódzki Konkurs Poetycki “Rytm I melodia” (Zespół Szkół w Damnie) I I m-ce – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Wyr. – Michał Stec 5d (I.Lipiec)
Ogólnopolski Konkurs “Zwierzaki w ogrodzie” (Kutnowski Dom Kultury) I m-ce – Wanessa Zbyszyński kl. 4c (J.Drypa)
Wyr. Adrianna Brodzik kl.6 (W. Hillar)
Ogólnopolski Konkurs Literacki “Najwyższe wartości” (SP 1 w Miastku) I m-ce – Agata Krawniak kl.6d (D. Chodorowska)
I m-ce – Jan Zardzewiały kl.6d
II m-ce – Amelia Arszyńska kl. 4c
II m-ce – Martyna Madeja kl. 4c (J. Drypa)
Wojewódzki Konkurs Literacki “Moja rodzina nie jest zwyczajna” (SP 45 w Gdańsku) Wyr. – Amelia Lipiec (W. Hillar)
Wyr. – Vanessa Zbyszyńska kl. 4c (J. Drypa)
Powiatowy Konkurs Poetycki “Książka – brama wyobraźni” (ZS w Ryjewie) II m-ce – Agata Krawniak kl.6d (D. Chodorowska)
II m-ce – Julia Maciąg kl. 6c (W.Hillar)
II m-ce – Amelia Lipiec kl.5b
Powiatowy Konkurs „Zabawy z Historią” (SP Korzeniewo) II m-ce – Oliwia Fudala, Kacper Klonowski (M. Botwicz)
Gminny konkurs „Polskie Zamki Gotyckie” (Stowarzyszenie Polskie Zamki Gotyckie) I m-ce – Oliwia Fudala (M.Botwicz)
I Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki “Pędzlem i piórem” III m-ce – Adrianna Brodzik kl. 6c (Wioletta Hillar)
Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki “Wspaniały świat Turcji” (Gdańska Szkoła Podstawowa LINGWISTA) Laureat – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Wojewódzki Konkurs Literacki “Bezpieczeństwo ruchu drogowego – list” (Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego) Wyr. – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Ogólnopolski Konkurs Literacki “A gdy wiosna buchnie majem, cały świat się majem staje” (SP nr 45 w Gdańsku) Wyr. – Dorian Kopij kl. 6c (Wioletta Hillar)
Szkolny Konkurs Mitologiczny “Z wizytą na Olimpie” (SP6 Kwidzyn) I m-ce – Ewa Krupińska, Jan Mularczyk kl. 5b
II m-ce – Kacper Klonowski kl. 5d, Maksymilian Żygadło kl. 5d
III m. – Aleksandra Szafarewicz, Zofia Juszczak – kl. 5a
Ogólnopolski Konkurs „Z przeszłości w przyszłość” (Zespół Szkół nr 69 w Warszawie II m-ce – Maja Krzeszowska kl. 4bi (J. Drypa)
Powiatowy Konkurs „Polscy poeci i pisarze – Jan Brzechwa” III m-ce – Maja Krzeszowska kl. 4bi (j. Drypa)
Gazetka na str.www.youngface.tv (ogólnopolski) Wyr. Artykułów – Kółko dziennikarskie (J. Drypa)
Powiatowy Konkurs „Czy znasz powieść Ewy Nowak Pajączek na rowerze?” (ZS Sadlinki) IWyr. – Fabian Arbat, Marcel Janiszewski, Jacek Urbanowicz 4bi (Jolanta Drypa)
Wojewódzki Konkurs na Komiks w Języku Angielskim obrazujący hasło ‘Pets are not toys'(zwierzęta to nie zabawki).(Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Słupsk Wyr. – Jan Zardzewiały kl. 6d (A. Bonczkowska)
II Wojewódzki Konkurs „The Calendar of British Holidays” (SP1 z Oddziałami Sportowymi, Miastko) Wyr. – Jan Zardzewiały kl. 6d (A. Bonczkowska)
XI Powiatowy Konkurs „Kultura i Obrzędy Krajów Anglosaskich” (ZS Sadlinki) IV m-ce – Zofia Juszczak kl. 5a
Wojewódzki Konkurs Multimedialny z Języka Angielskiego The 3City 2016 (Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle w Gdańsku Wyr. – Milena Frej kl. 5d
Ewa Rutkowska kl. 5d
Julia Opalska kl. 5d
Agata Widz kl. 5d
II Miejski Przegląd Poezji i Piosenki Angielskiej (Społeczna Szkoła Podstawowa w Kwidzynie) I m-ce – Milena Frej kl. 5d
III m-ce – Oliwia Mellerowska kl. 6c
Powiatowy Konkurs Czytelniczy Wyr. – Alicja Lipińska kl. 5d,
Kacper Klonowski kl. 5d *I, Lipiec)

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030