Home » Sport 2016/17

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Sport 2016/17

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dziewczęta
I miejsce powiat
V miejsce województwo
Chłopcy
I miejsce powiat
V miejsce województwo
Euskirchen Oliwia Ve
Maj Maria Ve
Szmelter Lena Ve
Konicka Wiktoria Ve
Beczek Kinga VIc
Kubiak Karolina Va
Grzonkowska Dominika Va
Kuc Maria VIa
Szafarewicz Aleksandra Via
Mierzejewska Martyna VIa
Grzywinska Zofia VIa
Stepień Kacper IVc
Grężlik Mateusz Ve
Palczewski Oliwier Ve
Tucholski Wiktor Vd
Dubieniecki Michał VIa
Kęcik Filip Via
Henclik Kamil VIa
Hermaszewski Jędrzej VIa
Palczewski Oskar VIa
Wesołowski Miłosz VIb

UNIHOKEJ

Dziewczęta
Miasto I m
Powiat
Chłopcy
Miasto II m
Szafarewicz Aleksandra
Kuc Maria
Mierzejewska Martyna
Brzozowska Martyna
Stachurska Daria
Beczek Kinga
Kolińska Małgorzata
Kołosińska Wiktoria
Wiechowska Vanessa
Muzolf Wiktoria
Niedbalska Julia
Jerzyk Zuzanna
Dubieniecki Michał
Ostrzyżek Oliwier
Hermaszewski Jędrzej
Kluck Nikodem
Grędzicki Bartosz
Kęcik Filip
Palczewski Oskar
Henclik Kamil
Baszczyński Miłosz
Boruszewski Krzysztof
Stępień Kacper

SZTAFETY PLYWACKIE

Dziewczęta
Powiat I m
Województwo IV m
Chłopcy
Powiat I m
Województwo IV m<
Iljin Nikola
Pikul Milena
Szachmytowska Lena
Lemańska Michalina
Żak Agnieszka
Markowicz Dominika
Mierzejewska Martyna
Szafarewicz Aleksandra
Szczygieł Jakub
Janusiewicz Michał
Pałdyna Jan
Bródka Bartosz
Stojek Juliusz
Antos Piotr
Mazerant Bartosz
Hejna Jakub
Siuda Michał
Dubieniecki Michał

PIŁKA SIATKOWA

Dziewczęta
Miasto I m
Powiat I m
Województwo V m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat II m
Szafarewicz Aleksandra
Kuc Maria
Mierzejewska Martyna
Brzozowska Martyna
Niedbalska Julia
Szewczyk Natalia
Oprawa Waleria
Jerzyk Zuzanna
Grzywińska Zofia
Szamańska Maja

Dubieniecki Michał
Hermaszewski Jędrzej
Tucholski Wiktor
Buksiński Filip
Osrzyżek Oliwier
Kluck Nikodem
Kęcik Filip
Lewandowski Szymon
Palczewski Oskar
Henclik Kamil

PIŁKA KOSZYKOWA

Dziewczęta
Miasto II m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat I m
Województwo V m
Szafarewicz Aleksandra
Kuc Maria
Mierzejewska Martyna
Brzozowska Martyna
Beczek Kinga
Kolińska Małgorzata
Kokosińska Wiktoria
Niedbalska Julia
Jerzyk Zuzanna
Szewczyk Natalia
Oprawa Waleria
Jerzyk Zuzanna
Grzywińska Zofia
Szamańska Maja
Dubieniecki Michał
Ostrzyżek Oliwier
Chojnacki Jakub
Hermaszewski Jędrzej
Kluck Nikodem
Grędzicki Bartosz
Kęcik Filip
Palczewski Oskar
Henclik Kamil
Lewandowski Szymon
Markowski Szymon
Kaczuba Marcel
Paprocki Adrian

CZWÓRBÓJ LA

Dziewczęta
Miasto I m
Powiat I m
Województwo XIV m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat II m
Frej Milena
Ulita Maja
Śliwa Zuzanna
Zawalich Paulina
Czajczyk Urszula
Szafarewicz Aleksandra
Kuc Maria
Grzywińska Zofia
Grzonkowska Dominika
Mateusz Gwizdała
Dubieniecki Michał
Kęcik Filip
Wesołowski Miłosz
Palczewski Oliwier
Osrzyżek Oliwier

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dziewczęta
Miasto I m
Powiat I m
Województwo V m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat I m
Województwo m
Laura Tul IVe
Śliwa Zuzanna IVe
Sznajder Agata IVe
Czajczyk Urszula IVe
Klejbach Maja IVe
Serocka Domicela IVe
Prażanowska Adriana IVc
Grzonkowska Dominika Va
Kubiak Karolina Va
Szafarewicz Aleksandra VIa
Mierzejewska Martyna VIa
Kuc Maria VIa
Grzywinska Zofia VIa
Brzozowska Martyna VIa 
Kluck Karol IVc
Nawrocki Igor IVc
Miziołek Dawid IVc
Czarnik Mikołaj IVc
Omernik Stanisław IVc
Jędrzejczyk Filip
Szyke Igor IVc
Palczewski Oliwier Ve
Kecik Filip VIa
Palczewski Oskar VIa
Dubieniecki Michał VIa
Henclik Kamil Via
Wesołowski Miłosz VIb

DWA OGNIE USPORTOWIONE

Dziewczęta
Miasto II m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat I m
Województwo II m
Leszczyńska Lena
Serocka Oliwia
Karpińska Julia
Końska Barbara
Pikul Milena
Rehmus Julia
Bodal Oliwia
Kopij Malwina
Oprawa Wiktor
Czarnik Mikołaj
Stępień Kacper
Omernik Stanisław
Kluck Karol
Miziołek Dawid
Macal Kacper
Nawrocki Igor

PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA

Dziewczęta
Miasto I m
Powiat I m
Województwo VI m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat I m
Województwo IX m
OprawaWa Leria
Szewczyk Natalia
Hermaszewski Jędrzej
Tucholski Wiktor
Dubieniecki Michał

TENIS STOŁOWY

Dziewczęta
Miasto III m
Chłopcy
Miasto II m
Libiatowska Maja
Gereta Pamela
Grodkowski Alex
Henclik Łukasz

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030