Home » Koła zainteresowań

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Koła zainteresowań

Nazwisko i imię zajęcie – nazwa dzień lekcja sala
Biedrzycka Maria koło plastyczno-techniczne środa 5 33
Cieślakowska Zofia koło teatralne środa 6 23
Dąbrowska Daria koło artstyczne poniedziałek 6/7 16
Dubieniecka Ewa koło artstyczne piątek 1 22
Gąsior Anna koło plastyczne poniedziałek 7 55
Grodecka Anna kółko naukowe wtorek/środa 6 18
Gularowska Aleksandra zabawy i gry logiczne czwartek 7 24
Guzanowska Iwona koło matematyczne środa 6 133
koło polonistyczne środa 7 133
Karatysz Aneta koło teatralne wtorek 6 136
Spotkania samorządu Uczniowskiego I-III czwartek 6 136
Kichciak Jolanta koło plastyczno-techniczne poniedziałek 5 51
Kopczyńska-Szwanke Jolanta koło matematyczne wtorek 6 14
Kubiak Jolanta koło origami/flażolety piątek 6 31
Makul Mirosława koło j.angielskiego piątek 6 33
Michalik Barbara koło czytelnicze wtorek 6 50
Młot Grażyna zabawy i gry stolikowe poniedziałek 6 132
odrabianie lekcji IB i IC środa 4 52
Oleksiak Ewa Łamigłówki mądrej główki wtorek 6 131
Preibisz Renata Śpiewający teatr- koło artystyczne poniedziałek 8/9 116
Strociak Marzena flażolety wtorek 6 32
koło czytelnicze czwartek 7 32
Wiśniewska Beata koło czytelnicze czwartek 5 świetlica
Żyła Dorota koło matematyczne 1-3 piątek 5 52
Cieślakowski Łukasz Koło historyczne wtorek 119
Koło musztry paradnej czwartek 42/plac
Chodorowska Danuta Koło humanistyczne- AURUM piątek 8 122
Koło humanistyczne- AURUM II sem.- czwartek 9 122
Maria Czerwińska koło matematyczne kl. 5b czwartek 7 102
Drypa Jolanta Koło dziennikarskie- Vbi, Vc, VIei czwartek 8 121
Dorosz Mirosława Zajęcia czytelnicze „Zaczarowane opowiadania” wtorek 6 świetlica
Maria Grajek Schola dla klas 1-3 wtorek 7 24
Elżbieta Gałka koło przyrodnicze kl. 6 poniedziałek 6 111
koło przyrodnicze kl. 5 wtorek 7 111
WDŻ 5b wtorek 7 111
WDŻ 6c środa 7 111
WDŻ 6e poniedziałek 7 111
Mirosława Herkt koło matematyczne kl. 5 – 6 czwartek 0 103
Małgorzata Kaczor koło matematyczne kl. 6c poniedziałek 7 102
Krol Magdalena Koło języka angielskiego- V wtorek 0 101
Iwona Leśkiewicz koło matematyczne kl. 6a środa 8 104
Lipiec Izabela Koło języka polskiego piątek 0 123
Mariola Pomierska koło matematyczne kl.4c i kl.4e piątek 6 104
Nella Szyłejko koło przyrodnicze poniedziałek 7 110
Joanna Kierlin-Serocka 6 Kwidzyńska Drużyna Harcerska piątek 16.00-17.00 012
Zespół wokalny Dzwonki piątek 7.30-8.00 012
Anna Kowalczyk Koło biblijne środa 7-8 118
Maria Łepska Koło biblijne środa 7 120
Romualda Stępień Koło LA poniedziałek 8 hala
środa 8 hala
Artur Szachmytowski Koło sportowe 4c piątek 6 42
Paweł Walor SKS wtorek 8 hala
SKS piątek 7 hala
Gry i zabawy dla klas 3 środa 6 hala
Marek Wodziński Gry i zabawy z piłkami kl 2 dz. wtorek 7 hala
piątek 8 hala
Wilk Monika Koło języka angielskiego- V, VI środa 0 101
Wolska Teresa Koło szachowe czwartek 5-6 120
Elżbieta Zardzewiały Koło artystyczne klas 1-6 poniedziałek 8-9 116

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030