Home » 2015/16 hum.

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

2015/16 hum.

Nazwa konkursu Wyniki uczniów (Nauczyciel)
XI Powiatowy Konkurs Poetycki „ Janusz Korczak – przyjaciel dzieci” (Szkoła Podstawowa w Nebrowie Wielkim) I m-ce – Jacek Urbanowicz kl. 4b (J. Drypa)
II m-ce –O. Kisielewski kl. 4c
II m-ce – Wanessa Zbyszyńska kl. 4c
III m-ce – Maja Krzeszowska kl. 4b
III m-ce – Amelia Lipiec kl.5d (W. Hillar)
Powiatowy Konkurs Poetycki ”Uczucia wierszem malowane” (SP 4 w Kwidzynie) I m-ce w kat.4-6 – Agata Krawniak kl.6d (Danuta Chodorowska)
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla klas VI „Jestem Lingwistą” (Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 8 w Gdańsku Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego –
I m-ce –Dorian Kopij kl. 6c
II m-ce –Oliwia Melllerowska kl.6c (M.Wilk)
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (KO w Gdańsku -ZSO nr 2 w Wejherowie) Tytuł laureata
Alicja Kacprzyk kl.6c (W. Hillar)
Tytuł finalisty
Agata Krawniak kl. 6d (D.Chodorowska)
Klaudia Reszczyńska kl. 6c (W. Hillar)
Powiatowy Konkurs Poetycki “Moje Westerplatte” (SP2 Kwidzyn) I m.-ce – Amelia Lipiec kl.5b (W. Hillar)
II m-ce – Jan Zardzewiały kl. 6d (D. Chodorowska)
III m-ce- Michał Stec kl. 5d (I. Lipiec)
Wojewódzki Konkurs Literacki “Bursztyn zamknięty w słowach” (SP12 Gdańsk) Wyr. – Adranna Brodzik (W. Hillar)
Powiatowy Konkurs Ortograficzny “MISTRZ ORTOGRAFII NA 6” (SP6 Kwidzyn) II miejsce – Agata Widz kl. IIIc
Powiatowy Prozy I Poezji Patriotycznej Konkurs Recytatorski (SP Straszewo) I m-ce – Julia Opalska 5d (I. Lipiec)
III m-ce – Kacperk Klonowski 5d
IV m-ce – Alekandra Oleksy 5d
Konkurs Recytatorski “Szkoła z Talentem” (Fundacja “Projekt”) Wyr. – Katarzyna Kuc (D. Chodorowska)
Konkurs Literacki “Szkoła z Talentem” (Fundacja “Projekt”) W kat. 4-6 – III m-ce – Alicja Kacprzyk kl. 6c (Wioletta Hillar)
I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego wiedzy o Szkocji (SP6 Kwidzyn) V m-ce – SP 6 w Kwidzynie
Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Pudełko moich marzeń” (PMDK w Zduńskiej Woli) II m-ce – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Wojewódzki Konkurs Poetycki “Rytm I melodia” (Zespół Szkół w Damnie) I I m-ce – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Wyr. – Michał Stec 5d (I.Lipiec)
Ogólnopolski Konkurs “Zwierzaki w ogrodzie” (Kutnowski Dom Kultury) I m-ce – Wanessa Zbyszyński kl. 4c (J.Drypa)
Wyr. Adrianna Brodzik kl.6 (W. Hillar)
Ogólnopolski Konkurs Literacki “Najwyższe wartości” (SP 1 w Miastku) I m-ce – Agata Krawniak kl.6d (D. Chodorowska)
I m-ce – Jan Zardzewiały kl.6d
II m-ce – Amelia Arszyńska kl. 4c
II m-ce – Martyna Madeja kl. 4c (J. Drypa)
Wojewódzki Konkurs Literacki “Moja rodzina nie jest zwyczajna” (SP 45 w Gdańsku) Wyr. – Amelia Lipiec (W. Hillar)
Wyr. – Vanessa Zbyszyńska kl. 4c (J. Drypa)
Powiatowy Konkurs Poetycki “Książka – brama wyobraźni” (ZS w Ryjewie) II m-ce – Agata Krawniak kl.6d (D. Chodorowska)
II m-ce – Julia Maciąg kl. 6c (W.Hillar)
II m-ce – Amelia Lipiec kl.5b
Powiatowy Konkurs „Zabawy z Historią” (SP Korzeniewo) II m-ce – Oliwia Fudala, Kacper Klonowski (M. Botwicz)
Gminny konkurs „Polskie Zamki Gotyckie” (Stowarzyszenie Polskie Zamki Gotyckie) I m-ce – Oliwia Fudala (M.Botwicz)
I Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki “Pędzlem i piórem” III m-ce – Adrianna Brodzik kl. 6c (Wioletta Hillar)
Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki “Wspaniały świat Turcji” (Gdańska Szkoła Podstawowa LINGWISTA) Laureat – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Wojewódzki Konkurs Literacki “Bezpieczeństwo ruchu drogowego – list” (Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego) Wyr. – Amelia Lipiec kl. 5b (W. Hillar)
Ogólnopolski Konkurs Literacki “A gdy wiosna buchnie majem, cały świat się majem staje” (SP nr 45 w Gdańsku) Wyr. – Dorian Kopij kl. 6c (Wioletta Hillar)
Szkolny Konkurs Mitologiczny “Z wizytą na Olimpie” (SP6 Kwidzyn) I m-ce – Ewa Krupińska, Jan Mularczyk kl. 5b
II m-ce – Kacper Klonowski kl. 5d, Maksymilian Żygadło kl. 5d
III m. – Aleksandra Szafarewicz, Zofia Juszczak – kl. 5a
Ogólnopolski Konkurs „Z przeszłości w przyszłość” (Zespół Szkół nr 69 w Warszawie II m-ce – Maja Krzeszowska kl. 4bi (J. Drypa)
Powiatowy Konkurs „Polscy poeci i pisarze – Jan Brzechwa” III m-ce – Maja Krzeszowska kl. 4bi (j. Drypa)
Gazetka na str.www.youngface.tv (ogólnopolski) Wyr. Artykułów – Kółko dziennikarskie (J. Drypa)
Powiatowy Konkurs „Czy znasz powieść Ewy Nowak Pajączek na rowerze?” (ZS Sadlinki) IWyr. – Fabian Arbat, Marcel Janiszewski, Jacek Urbanowicz 4bi (Jolanta Drypa)
Wojewódzki Konkurs na Komiks w Języku Angielskim obrazujący hasło ‘Pets are not toys'(zwierzęta to nie zabawki).(Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Słupsk Wyr. – Jan Zardzewiały kl. 6d (A. Bonczkowska)
II Wojewódzki Konkurs „The Calendar of British Holidays” (SP1 z Oddziałami Sportowymi, Miastko) Wyr. – Jan Zardzewiały kl. 6d (A. Bonczkowska)
XI Powiatowy Konkurs „Kultura i Obrzędy Krajów Anglosaskich” (ZS Sadlinki) IV m-ce – Zofia Juszczak kl. 5a
Wojewódzki Konkurs Multimedialny z Języka Angielskiego The 3City 2016 (Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle w Gdańsku Wyr. – Milena Frej kl. 5d
Ewa Rutkowska kl. 5d
Julia Opalska kl. 5d
Agata Widz kl. 5d
II Miejski Przegląd Poezji i Piosenki Angielskiej (Społeczna Szkoła Podstawowa w Kwidzynie) I m-ce – Milena Frej kl. 5d
III m-ce – Oliwia Mellerowska kl. 6c
Powiatowy Konkurs Czytelniczy Wyr. – Alicja Lipińska kl. 5d,
Kacper Klonowski kl. 5d *I, Lipiec)

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030