Home » 2009/10- artystyczne

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

2009/10- artystyczne

Nazwa imprezy, konkursu, zawodów Etap Nazwisko uczestnika Miejsce
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji ks.Twardowskiego wojewódzki  Karolina Cyprusewicz-Ve I
Wojewódzki Konkurs Recytatorski  „Sacrum w literaturze” wojewódzki Karolina Cyprusewicz-Ve
Martyna Muzolf –IVa
I
II
Wojewódzki Konkurs Prozy i Poezji i Pieśni Patriotycznej wojewódzki Poezja- Karolina Cyprusewicz-Ve
Proza- Marta Bronowicka-Vb
Proza- Martyna Muzolf-IVa
Pieśni- Klaudia Sterankowicz-Vb
Katarzyna Jedel VId
I
II
III
I
wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji  Polskiej powiatowy  Dorota Chojnacka-Vc
Dominika Pomarańska-Vc
Karolina Cyprusewicz-Ve
Martyna Muzolf-IVa
Anna Jankoska-VIb
II
II
III
wyróżnienie
wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Prozy i Poezji Patriotycznej powiatowy  Martyna Muzolf-IVa
Karolina Cyprusewicz-Ve
Marta Bronowicka-Vb
I
II
IV
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Lingwistyczna Jesień w Gdańsku wojewódzki  Karolia Cyprusewicz-Ve
Dorota Chojnacka-Vc
I
II
Międzywojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły w Łodzierzy międzywojewódzki  Karolina Cyprusewicz-Ve
Marta Bronowicka-Vb
II
III
Szkolny Konkurs Krasomówczy szkolny  Dorota Chojnicka-Vc
Dominika Pomarańska-Vc
Karolina Dawert-Vc
I
II
III
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Plakat ekologiczny” ogólnopolski  Teresa Salomon-Ve I
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Strażak zawsze Ci pomoże …” powiatowy  Teresa Salomon-Ve
(jej praca zakalikowała się na etap wojewódzki)
I
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Hospicjum” powiatowy  Julia Szymecka-Va
Willma Paweł-Vd
Dawid Mucha-Vd
II
III
III
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Łajba” ogólnopolski  Nadja Podolak-Ve III
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Strażak Ci pomoże…” wojewódzki Teresa Salomon-Ve główna nagroda
Szkolny Konkurs Plastyczny i Literacki „Katyń-Smoleńsk” szkolny  Dorota Chojnicka-Vc
Wiktoria Kozłowska-Vc
Julia Mechlińska-Vc
kat. Poezja Wiktoria Kozłowska-Vc
Dominika Kozłowska-Vc
Paulina Chról-Vc
I
I
I
I
wyróżnienie
wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje wymarzone wakacje” powiatowy  Anna Jankowska-VIb
Teresa Salamon-Ve
Paulina Jagielska-IVd
Aleksandra Jurek-VIb
Patrycja Rogala-Vb
Adrianna Rogala-Vb
Adam Kapica-VId
Emilia Szatkowska-VId
I
II
III
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Święty Franciszek z Asyżu” powiatowy Klaudia Tubaja-VIa I
Powiatowy konkurs wiedzy o życiu i twórczości Fr. Chopina powiatowy Marta Górnowicz VIc
Dominika Nowakowska VIa
Kornelia Pokora VIa
I miejsce
Festiwal piosenki PN. „Nasza mała szansa na wielki sukces powiatowy Dominika Szulc VIc
Sandra Daszewska VIe
Maja Szymańska
Ania Jankowska VIb
Barbara Radomska VIe
Katarzyna Jedel VId
II miejsce

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030