Home » Sport 2009/10

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Sport 2009/10

Nazwa imprezy, konkursu, zawodów Nazwiska i imiona uczestników, klasa Etap Miejsce
Sztafetowe biegi przełajowe Beniamin Karandziej VA
Kacper Urbanowicz VB
Mateusz Grabowski VI D
Filip Hirsz VI D
Mateusz Kozłowski VID
Filip Piowczyk VI D
Radek Grudziecki VI A
Krystian Olejnik V C
Patryk Smażyński V C
Bartek Kwintera VI C
Michał Wielgosz VI D
Powiatowy I

wojewódzki IX

Sztafetowe biegi przełajowe Magda Beczek VI d
Kasia Jedel VI d
Ewelina Agiejczyk VI d
Monika Stacherczak V d
Dominika Milewska VI a
Weronika Muzolf V b
Marta Węglińska V a
Julia Szymecka V a
Oktawia Nowatkowska VI a
Powiatowy II
Piłka siatkowa Mateusz Grabowski VId
Tomasz Szołtys VId
Michał Wielgosz VId
Filip Piowczyk VId
Filip Hirsz VId
Michał Śliwiński VId
Mikołaj Kozłowski VId
Daniel Zielonko VId
Patryk Kosiecki Vid
Miejski I

powiatowy IV

Piłka siatkowa Magda Beczek VI d
Kasia Jedel VI d
Wiktoria Komorniak VI d
Ula Królikowska VI d
Paulina Obiała VI d
Daria Stankiewicz VI d
Dominika Templin V a
Patrycja Chorzępa V a
Emila Szatkowska VI d
Monika Arnista V a
Miejski II

Powiatowy I

półfinał wojewódzki II

Unihokej Mateusz Grabowski VI D
Filip Hirsz VI D
Mateusz Kozłowski VID
Filip Piowczyk VI D
Patryk Kosiecki VI D
Tomasz Szołtys VI D
Michał Śliwiński VI D
Mikołaj Białecki VI A
Kornel Gnutek VI A
Miejski I

powiatowy V

Unihokej Magda Beczek VI d
Kasia Jedel VI d
Wiktoria Komorniak VI d
Ula Królikowska VI d
Paulina Obiała VI d
Daria Stankiewicz VI d
Dominika Milewska VI a
Dominika Nowakowska VI a
Miejski I

powiatowy IV

Sztafety pływackie Bartosz Karaś III c
Mikołaj Jaśkiewicz III d
Damian Prażanowski IV c
Jakub Michalski IV d
Radosław Ponczek V a
Beniamin Krandziej V a
Michał Śliwiński VI d
Filip Piowczyk VI d
powiatowy II
Sztafety pływackie Agata Bałdyga III d
Patrycja Nowicka
Daria Karaszkiewicz IV d
Julia Łaszcz IV a
Weronika Muzolf V b
Julita Aniołkowska V b
Kasia Jedel VI d
Paulina Jagielska VI b
Powiatowy I

wojewódzki V

Tenis stołowy Błażej Jędrzejowski II A
Tomek Szołtys VI D
Michał Wielgosz VI D
Filip Piowczyk VI D
Miejski II
Powiatowy I
półfinał woj. I
wojewódzki IV
Piłka koszykowa Mateusz Grabowski VI D
Filip Hirsz VI D
Mateusz Kozłowski VID
Mikołaj Kozłowski VI D
Filip Piowczyk VI D
Tomasz Szołtys VI D
Bartek Mroczkowski V A
Łukasz Gumkowski V A
Bartek Strzelczyk V A
Filip Stryjewski IV A
Miejski II

powiatowy II

Szachy Dominika Templin V a
Marysia Radmerska IV d
Jakub Radmerski IV d
Sandra Majewska III
powiatowy II
Piłka koszykowa Magda Beczek VI d
Wiktoria Komorniak VI d
Paulina Obiała VI d
Ula Królikowska VI d
Kasia Jedel VI d
Dominika Milewska VI a
Kinga Skierkowska VI d
Sandra Podgórska VI d
Dominika Templin V a
Julia Piełuć V a
Julia Szymecka V a
Marta Węglińska V a
Patrycja Chorzępa V a
Monika Arnista V a
miejski IV
4-bój la Mateusz Kozłowski VID
Radek Grudziecki VI A
Kornel Gnutek VI A
Michał Śliwiński VI D
Patryk Smażyński V C
miejski II
4-bój LA

 

Magda Beczek VI d
Ula Królikowska Vid
Kasia Jedel VI d
Dominika Milewska VI a
Julia Bania VI a
Monika Stacherczak V d
Miejski I
Magda Beczek VI d
Ula Królikowska Vid
Kasia Jedel VI d
Dominika Milewska VI a
Julia Bania VI a
Marta Węglińska V a
Powiatowy I
Magda Beczek VI d
Ula Królikowska Vid
Kasia Jedel VI d
Weronika Muzolf V b
Monika Stacherczak V d
wojewódzki XIV

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030