Home » Sport 2006

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Sport 2006

SUKCESY SPORTOWE SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2005/2006


SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dziewczęta
Powiat II m
Chłopcy
Powiat I m
Województwo XI m
Monika Synakiewicz VIA
Kamila Krzywdzinska VIA
Koleta Łyszkiewicz VIA
Patrycja Świtała VIB
Karolina Grabowska VF
Marta Tul VF
Ewelina Rodziewicz VF
Magdalena Rybaczyk VID
Agnieszka Kłos VID
Justyna Kozłowska VIA
Julia Majewska VIA
Piotr Michalski VIC
Piotr Mroczek VIC
Karol Macal VIC
Paweł Forma VIC
Łukasz Kozłowski VIF
Mateusz Nowacki VIA
Paweł Juchniewicz VID
Marcin Kratkowski VIB
Łukasz Stromecki VI B
Maciej Foryś VD
Radek Jurek VE

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Chłopcy
Powiat II m
Województwo XXXX m
Marcin Kratkowski

MINI SIATKÓWKA

Dziewczęta
Miasto III m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat I m
Województwo III m
Monika Synakiewicz VIA
Karina Czachorowska VIA
Joanna Felberg VIA
Marta Figacz VIA
Kamila Krzywdzińska VIA
Koleta Łyszkiewicz VIA
Justyna Kozłowska VIA
Agata Studzińska VIE
Łukasz Marciniak VIA
Piotr Leszczyński VIA
Bartosz Kamecki VIA
Bartosz Wiącek VIA
Patryk Kiliszek VIA
Michał Gąbiński VIA
Damian Ziółkowski VIA
Łukasz Barski VIA

MINI KOSZYKÓWKA

Dziewczęta
Miasto III m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat I m
Województwo III m
Monika Synakiewicz VIA
Karina Czachorowska VIA
Joanna Felberg VIA
Marta Figacz VIA
Kamila Krzywdzińska VIA
Koleta Łyszkiewicz VIA
Justyna Kozłowska VIA
Agata Studzińska VIE
Łukasz Marciniak VIA
Piotr Leszczyński VIA
Mateusz Nowacki VIA
Mateusz Kolata VIA
Bartosz Kamecki VIA
Bartosz Wiącek VIA
Patryk Kiliszek VIA
Damian Jurkiewicz VIA
Michał Gąbiński VIA
Patryk Wower VIA
Damian Ziółkowski VIA
Łukasz Barski VIA

MINI PIŁKA RĘCZNA

Dziewczęta
Miasto III m
Chłopcy
Miasto II m
Monika Synakiewicz VIA
Karina Czachorowska VIA
Joanna Felberg VIA
Marta Figacz VIA
Kamila Krzywdzińska VIA
Koleta Łyszkiewicz VIA
Justyna Kozłowska VIA
Agata Studzińska VIE
Łukasz Marciniak VIA
Piotr Leszczyński VIA
Mateusz Nowacki VIA
Mateusz Kolata VIA
Bartosz Kamecki VIA
Bartosz Wiącek VIA
Patryk Kiliszek VIA
Damian Jurkiewicz VIA
Grzegorz Kopik VIA
Michał Gąbiński VIA
Patryk Wower VIA

UNIHOKEJ

miasto I miejsce
powiat IV miejsce

Monika Synakiewicz VIA
Paulina Jastrzębska VIA
Koleta Łyszkiewicz VIA
Agata Studzińska VIE
Mateusz Kolata VIA
Paweł Forma VIC
Nikodem Szalkowski VID
Mateusz Nowacki VIA

SZTAFETY PLYWACKIE

Dziewczęta
Powiat II m
Chłopcy
Powiat I m
Województwo VI m
Agnieszka Kordowska kl. III e
Ada Węgrzyn kl. IV b
Jagoda Prządka kl. IV a
Ola Szwangruber kl. IV a
Martyna Kisiel kl. V f
Marta Lehle kl.V f
Magda Leśkiewicz kl. VI d
Karina Czachorowska kl. VI a
Krzysztof Zaremba kl. III c
Michał Wroński kl. III c
Michał Kłos kl. IV e
Mateusz Stromecki kl. IV b
Maciej Foryś kl. V d
Remigiusz Zaleski kl. V f
Łukasz Stromecki kl. VI b
Marcin Kratkowski kl. VI b

CZWÓRBÓJ LA

Dziewczęta
Miasto II m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat II m
Magdalena Rybaczyk VI d
Agnieszka Kłos VI d
Monika Synakiewicz VI a
Koleta Łyszkiewicz VI a
Karina Czachorowska Via
Paweł Forma VI c
Piotr Mroczek VI c
Pawel Juchniewicz VI d
Marcin Kratkowski VI b
Mateusz Nowacki VI a
Łukasz Barski VI a
Jarosław Grochowski VI b

MINI PIŁKA NOŻNA

Miasto II m

Piotr Mroczek VI c
Paweł Forma VI c
Karol Macal VI c
Marcin Jurek VI c
Paweł Juchniewicz VI d
Nikodem Szalkowski VI d
Jakub Arszyński VI f
Łukasz Kozłowski VI f
Patryk Zienkiewicz Ve
Przemysław Lewandowski Ve

SZACHY

Powiat IV
Marta Tul V f
Zuzanna Gutmańska VI a
Maciej Trosko V c
Paweł Sałacki V c

TENIS STOŁOWY

Miasto IV m
Jakub Arszyński VI f
Piotr Leszczyński VI a
Mateusz Król V b

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030