Home » Sport 2007

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Sport 2007

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dziewczęta – Powiat V m

Chłopcy Powiat  I
Województwo XIII m
1. Marta Tul
2. Martyna Bernatowicz
3. Dominika Stawicka
4. Anna Kamecka
5. Marta Woźniak
6. Katarzyna Opalska
7. Jagoda Prządka
8. Paulina Letkiewicz
9. Nikola Kozuń
10. Klaudia Białecka
11. Magdalena Przybylska
1.Paweł Sałacki
2.Radek Jurek
3.Michał Kłos
4.Jakub Woźniak
5.Hubert Konczyński
6.Jarosław Chorzępa
7.Łukasz Łyszkiewicz
8.Remigiusz Zaleski
9.Artur Gerlach
10.Maciej Foryś
11.Grzegorz Holc

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Maciej Foryś – Powiat IV m

MINI SIATKÓWKA

Dziewczęta
Miasto I m
Powiat I m
Województwo II m

Chłopcy
Miasto I m
Powiat II m
1.Martyna Kisiel
2.Aleksandra Bogucka
3.Karolina Grabowska
4.Paulina Juchniewicz
5.Sandra Mroczkowska
6.Ewelina Pompierska
7.Joanna Zarębska
8.Marta Tul
9.Paulina Wiącek
10.Sylwia Sawicka
1.Remigiusz Zaleski
2.Patryk Nojak
3.Wojciech Lech
4.Michał Kamiński
5.Karol Budzeń
6.Przemek Lewandowski
7.Mateusz Król
8.Jakub Góralski
9.Konrad Grabowski
10.Artur Gerlach

MINI KOSZYKÓWKA

Dziewczęta
Miasto II m
Chłopcy
Miasto II m
1.Martyna Kisiel
2.Aleksandra Bogucka
3. Karolina Grabowska
4.Paulina Juchniewicz
5.Sandra Mroczkowska
6.Ewelina Pomierska
7.Jagoda Prządka
8.Marta Tul
9.Paulina Wiącek
10.Anna Kamecka<
1.Remigiusz Zaleski
2.Patryk Nojak
3.Wojciech Lech
4.Michał Kamiński
5.Karol Budzeń
6.Hubert Konczyński
7.Jakub Woźniak
8.Krystian Latopolski
9.Bartosz Wyroda
10.Łukasz Łyszkiewicz
11.Łukasz Niemczewski
12.Maciej Majewski

MINI PIŁKA RĘCZNA

Dziewczęta
Miasto III m
1.Martyna Kisiel
2. Karolina Grabowska
3.Paulina Juchniewicz
4.Marta Tul
5.Joanna Zarębska
6.Ewelina Pomierska
7.Paulina Wiącek
8.Jagoda Prządka
9.Aleksandra Szwangruber
10.Anna Kamecka

UNIHOKEJ

Dziewczęta
Miasto I m
Powiat IV m<
Chłopcy
Miasto I m
Powiat I m
Półfinał III m
1.Karolina Grabowska
2.Sandra Mroczkowska
3.Martyna Kisiel
4.Jagoda Prządka
5.Anna Kamecka
6.Ola Szwangruber
7.Paulina Letkiewicz
8.Alicja Wichowska
1.Przemek Lewandowski
2.Mateusz Król
3.Remigiusz Zaleski
4.Kordian Lesica
5.Bartek Wyroda
6.Patryk Zienkiewicz
7.Michał Kłos
8.Szymon Lewandowski

SZTAFETY PŁYWACKIE

Dziewczęta
Powiat II m
Chłopcy
Powiat II m
1.Wiktoria Lewicka
2.Julia Bania
3.Agnieszka Kordowska
4.Adrianna Węgrzyn
5.Jagoda Prządka
6.Ola Szwangruber
7.Marta Tul
8.Sandra Mroczkowska
1.Adam Kapica
2.Mateusz Kozłowski
3.Norman Kuffel
4.Krzysztof Zaręba
5.Michał Kłos
6.Mateusz Stromecki
7.Remigiusz Zaleski
8.Maciej Foryś

CZWÓRBÓJ  LA

Dziewczęta
Miasto III m
Chłopcy
Miasto III m
1. Marta Tul
2. Karolina Grabowska
3. Jagoda Prządka
4. Anna Kamecka
5. Marta Woźniak
6. Kamila Sapała
7. Klaudia Lejsa
1. Przemek Lewandowski
2. Artur Gerlach
3. Arkadiusz Pajewski
4. Hubert Konczyński
5. Remigiusz Zaleski
6. Mateusz Waga
7. Klaudia Lejsa

MINI PIŁKA NOŻNA

Miasto I m
Powiat II m
1.Przemysław Lewandowski
2.Patryk Zienkiewicz
3.Szymon Lewandowski
4.Mateusz Król
5.Jakub Góralski
6. Maciej Trosko
7.Szymon Lewandowski
8.Adrian Oleszczak
9.Dawid Przybyła

SZACHY

Powiat IV
1.Marta Tul
2.Patryk Nojak
3.Maciej Trosko
4.Paweł Sałacki

TENIS STOŁOWY

Dziewczęta
Miasto III m
Chłopcy
Miasto II m
1.Martyna Kisiel
2.Jagoda Prządka
3.Ada Węgrzyn
1.Przemek Lewandowski
2.Patryk Zienkiewicz
3.Mateusz Król

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030