Home » Sport 2008

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Sport 2008

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dziewczęta
Powiat II m
Chłopcy
Powiat II m
Anna Kamecka VIA
Magdalena Przybylska VIB
Klaudia Zdroczyńska VIE
Adriana Węgrzyn VIB
Nicoleta Kozuń VIA
Maja Majewska VA
Natalia Kreft Va
Maria Wodzińsk VA
Katarzyna Głowacka VA
Sylwia Poźniak VE
Kamil Kasprzyk VID
Michał Kłos VIE
Szymon Lewandowski VIE
Łukasz Niemczewski VIA
Marcin Sosnowski VIA
Jacek Stasiewicz VIA
Jacek Kaszycki VIA
Łukasz Łyszkiewicz VIA
Maciej Majewski VIA
Damian Benderski VB

MINI SIATKÓWKA

Dziewczęta
Miasto I m
Powiat I m
Województwo I m
Chłopcy
Miasto I m
Powiat II m
Anna Kamecka VIA
Jagoda Prządka VIA
Aleksandra Szwangruber VIA
Nicola Kozuź VIA
Patrycja Buzanowska VIA
Klaudia Krawniak VIA
Dominika Król VIA
Klaudia Białecka VIA
Alicja Wichowska VIA
Agnieszka Kratkowska VIA
Łukasz Niemczeski VIA
Marcin Sosnowski VIA
Jacek Stasiewicz VIA
Łukasz Łyszkiewicz VIA
Marcin Bieliński VIA
Tomasz Kraiński VIA
Michał Kłos VIE
Mateusz Stromecki VIB
Mateusz Muzolf VIB

MINI KOSZYKÓWKA

Dziewczęta
Miasto III m
Chłopcy
Miasto II m
Anna Kamecka VIA
Jagoda Prządka VIA
Aleksandra Szwangruber VIA
Nicola Kozuń VIA
Patrycja Buzanowska VIA
Klaudia Krawniak VIA
Dominika Król VIA
Klaudia Białecka VIA
Alicja Wichowska VIA
Agnieszka Kratkowska VIA
Łukasz Niemczewski VIA
Marcin Sosnowski VIA
Jacek Stasiewicz VIA
Jacek Kaszycki VIA
Łukasz Łyszkiewicz VIA
Marcin Bieliński VIA
Oskar Bartnicki VIA
Tomasz Kraiński VIA
Karol Cylka VIA
Maciej Majewski VIA
Krystian Ciesielski VIA
Damian Kazimierski VIA
Jarosław Helman VIA

MINI PIŁKA RĘCZNA

Dziewczęta
Miasto III m
Chłopcy
Miasto III m
Anna Kamecka VIA
Jagoda Prządka VIA
Aleksandra Szwangruber VIA
Nicola Kozuń VIA
Patrycja Budzanowska VIA
Klaudia Krawniak VIA
Dominika Król VIA
Klaudia Białecka VIA
Alicja Wichowska VIA
Agnieszka Kratkowska VIA

Łukasz Niemczewski VIA
Marcin Sosnowski VIA
Jacek Stasiewicz VIA
Marcin Bieliński VIA
Oskar Bartnicki VIA
Tomasz Kraiński VIA
Karol Cylka VIA
Marcin Cholewiński VIC
Mateusz Cholewiński VIC
Karol Chrzanowski VIC

UNIHOKEJ

Dziewczęta
Miasto II m
Chłopcy
Miasto IV m
Jagoda Prządka VIA
Aleksandra Szwangruber VIA
Nicola Kozuń VIA
Patrycja Budzanowska VIA
Paulina Letkiewicz VIA
Klaudia Krawniak VIA
Alicja Wichowska VIA
Filip Stryjewski IIB
Adrian Oleszczak VIC
Michał Kłos VIE
Szymon Lewandowski VIE
Patryk Karalus VIB
Damian Bednarski VB
Waldemar Nowak IVC
Patryk Hening VB

miasto II miejsce
Monika Synakiewicz VIA
Paulina Jastrzębska VIA
Koleta Łyszkiewicz VIA
Agata Studzińska VIE
Mateusz Kolata VIA
Paweł Forma VIC
Nikodem Szalkowski VID
Mateusz Nowacki VIA

SZTAFETY PLYWACKIE

Dziewczęta
Powiat II m
Chłopcy
Powiat IV m
Weronika Nuzolf IIIB
Ada Węgrzyn IVB
Dominika Nowakowska IVD
Katarzyna Jedel IVD
Agnieszka Kordowska VA
Maria Wodzińska VA
Ada Węgrzyn kl. VIB
Jagoda Prządka kl. VIA
Beniamin Karandziej IIIA
Adam Kapica IVD
Filip Piowczyk IVD
Michał Wroński VA
Jacek Dembiński VA
Łukasz Niemczewski VIA
Marcin Kratkowski VIB

CZWÓRBÓJ LA

Dziewczęta
Miasto III m
Chłopcy
Miasto III m
Jagoda Prządka VIA
Aleksandra Szwangruber VIA
Anna Kamecka VIA
Paulina Letkiewicz VIA
Maria Wodzińska VA
Natalia Kreft Va
Łukasz Niemczewski VIA
Michał Kłos VIE
Przemek Lewandowski VIE
Marcin Cholewiński VIC
Marcin Bieliński VIA
Tomasz Kraiński VIA

PIŁKARSKIE PIĄTKI

Miasto II m

Patryk Kalarus VIE
Michał Kłos VIE
Adrian Oleszczuk VIE
Waldemar Nowak IVC
Damian Benderski VB
Kamil Wileński VB
Patryk Hennig VB
Filip Stryjewski IIB

SZACHY

Powiat III
Karol Piełuć VA
Agata Radmerska IID
Jakub Radmerski IID
Dominika Templin IIIC

TENIS STOŁOWY

Dziewczęta
Miasto III m
Chłopcy
Miasto III m
Jagoda Prządka VIA
Klaudia Krawniak VIA
Mateusz Wróblewski VA
Patryk Kowański VB

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030