Home » Sport 2009

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Sport 2009

Nazwa imprezy,
konkursu, zawodów
Organizator /
współorganizator
Odpowiedzialny,
opiekun
Nazwiska
uczestników
Klasa miejsce, wynik, punkty
Finał Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w
szachach
Powiatowe Stowarzyszenie Rozwoju Kultury
Fizycznej
S.Marecki Maria Redmerska Jakub Redmerski
Agata Redmerska
Dominika Templin
IIId
IIId
VId
IVa
IIm.
Finał Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w
Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
Powiatowe Stowarzyszenie Rozwoju Kultury
Fizycznej
M.Walenczewska Mateusz Wróblewski Patryk Kozuń
Przemek Sowiński
Karol Iwanowicz
Karol Piełuć
Damian Benderski
Kamil Wileński
Kacper Chmielowiec
Mateusz Kozłowski
Mateusz Grabowski
VIa
VIa
VIa
VIa
VIa
VIb
VIb
VIe
Vd
Vd
II m.
Finał Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w
Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
Powiatowe Stowarzyszenie Rozwoju Kultury
Fizycznej
M.Wodziński Majewska Maja,Natalia Kreft,
Maria Wodzińska,
Karolina Dolecka,
Kamila Walas
Justyna Tumiłowicz,
Daria Jurkiewicz
Kinga Czekajska
Ewelina Agiejczyk
Sylwia Poźniak
VIa
VIa
VIa
VIa
VId
VId
VIb
VIb
Vd
VIe
I m.
Finał Wojewódzkich I M SZ w Sztafetowych
Biegach Przełajowych
Dziewcząt
Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy M.Wodziński jw. Jw. V m.
Finał Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w
Unihokeju Chłopców
Powiatowe Stowarzyszenie Rozwoju Kultury
Fizycznej
P.Walor M.Walenczewska Mateusz Wróblewski Przemek Sowiński
Karol Iwanowicz
Karol Piełuć
Patryk Kozuń
Damian Benderski
Kamil Wileński
Damian Kwiatkowski
Patryk Kowański
Patryk Hennig
VIa
VIa
VIa
VIa
VIa
VIb
VIb
VIb
VIb
VIb
I m
Półfinał Wojewódzkich
Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców
Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy P.Walor M.Walenczewska j.w. III m
Finał Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w
Unihokeju Dziewcząt
Powiatowe Stowarzyszenie Rozwoju Kultury
Fizycznej
Majewska Maja, Natalia Kreft,
Maria Wodzińska,
Karolina Dolecka
Karolina Duśko,
Marta Kichciak
Paulina Greglewska
Jagoda Dąbrowska
VIa VIa
VIa
VIa
VIa
VIa
VIa
VIa
I.m
Półfinał Wojewódzkich
Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt
Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy M.Wodziński j.w IV m
Finał Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w
Sztafetach Pływackich Chłopców
Powiatowe Stowarzyszenie Rozwoju Kultury
Fizycznej
M.Walenczewska Jakub Michalski
Damian Prazanowski
Kacper Urbanowicz
Dawid Mucha
Adam Kapica
Filip Piowczyk
Jacek Dembiński
Michał Wroński
IIId III c
IV b
IV d
Vd
Vd
VIa
VIa
IIm
Finał Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w
Sztafetach Pływackich Dziewcząt
Powiatowe Stowarzyszenie Rozwoju Kultury
Fizycznej
M.Wodziński Daria Karaszkiewicz Maja Nowakowska
Julita Aniołkowska
Weronika Muzolf
Paulina Jagielska
Katarzyna Jedel
Natalia Kret
IIIe
IIId
IVb
IVb
Vb
Vd
VIa
VIa
II m

 
W roku szkolnym 2008/9 nasza szkoła w klasyfikacji generalnej Wojewódzkich Igrzysk
Młodzieży Szkolnej województwa pomorskiego zajęła wysokie, ósme miejsce.

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030