Home » Sport 2013/14

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Sport 2013/14

Nazwa konkursu Wyniki uczniów
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt powiat I miejsce
finał wojewódzki III miejsce
Uczestnicy: Ciszek Paulina VIb; Pikul Amelia VIc; Karaszkiewicz Martyna VIe; Rogala Sandra VIc; Sejka Adrianna VIc; Gruda Julia VIa; Zielińska Weronika VIe, Grabowska Patrycja Va; Szewczyk Dominika VIc; Rutkowska Amelia Va; Rzepka Karolina VIb
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców powiat II miejsce
Uczestnicy: Wojtysiak Patryk VIa; Jędrzejewski Błażej VIc; Pilarski Klaudiusz VIa; Arbat Szymon Vfi; Szydełko Artur VId; Dolecki Dawid VIc; Krol Jakub Vc; Jata Michał Va; Szkiel Jan Va; Hyla Wojciech VId;Wojtysiak Michał IVa
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Unihokej Dziewcząt miasto I miejsce
powiat I miejsce
półfinał wojewódzki I miejsce
finał wojewódzki VI miejsce
Uczestnicy: Rutkowska Amelia Va; Pulkowska Wiktoria VIa; Rublewska Sandra VIa; Sygnowska Angelika VIa; Szymańska Aleksandra VIa
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Unihokej Chłopców miasto I miejsce
powiat V I miejsce
Uczestnicy: Hyla Wojciech VId; Wójcik Kacper VId; Szydełko Artur VId; Świetlicki Michał VIa; Urbanowicz Rafał VIa; Rzepka Patryk VIa; Wojtysiak Patryk VIa; Patelczyk Mateusz IVa; Murach Adrian IVc
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Siatkówka Dziewcząt miasto I miejsce
powiat I miejsce
Uczestnicy: Wojciech Hyla VId; Wójcik Kacper VId; Szydełko Artur VId;  Świetlicki Michał VIa, Urbanowicz Rafał VIa; Rzepka Rafał VIa; Wojtysiak Rafał; Patelczyk Mateusz IVa; Murach Adrian  IVc
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Siatkówka Chłopców miasto I miejsce
powiat V miejsce
Uczestnicy: Wojciech Hyla VId; Wójcik Kacper VId; Szydełko Artur VId; Świetlicki Michał VIa:Urbanowicz Rafał VIa; Rzepka Rafał VIa; Wojtysiak Rafał; Patelczyk Mateusz IVa; Murach Adrian  IVc
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej-Dziewczęta i Chłopcy powiat VII miejsce
Uczestnicy: Maksymilian Żygadło IIIc; Jan Szkiel Va; Piotr Zapolski Va; Sandra Majewska VIe
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Tenis Stołowy Dziewcząt miasto  III miejsce
Uczestnicy: Zuzanna  Walenczewska Va, Amelia Rutkowska Va
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Tenis Stołowy Chłopców miasto I miejsce
powiat I miejsce
półfnał woj. I miejsce
Finał wjewódzki I miejsce
VII miejsce w Polsce
Uczestnicy: Michał Małachowski Vd, Błażej Jędrzejewski VIc
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Biegi na Orientację finał wojewódzki:
I miejsce Natalia Deyna VId
II miejsce Natalia Szuba VId
II miejsce drużynowo – Uczestnicy: Natalia Deyna VId , Natalia Szuba VIc, Natalia Warczak VId
IV miejsce drużynowo – Uczestnicy: Marek Serocki Vfi, Filip Filipczak Ve, Kacper Jaśkiewicz Va, Kariusz Koliński VId
PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT MIASTO II miejsce
POWIAT V miejsce
Marta Mroczkowska 6a; Sandra Rublewska 6a; Natalia Szuba 6d; Aleksandra Szymańska 6a; Matryna Karaszkiewicz 6e; Sandra Krystoforska 6e; Natalia Deyna 6d; Zielińska Weronika 6e; Aleksandra Walkiewicz 6a; Julia Gruda 6a; Daria Konopacka 6a; Wiktoria Pulkowska 6a;
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT ETAP MIEJSKI
  • MIASTO, POWIAT II miejsce

Kulik Nikola 6a;Marta Mroczkowska 6a; Julia Rutkiewicz 6a; Sandra Rublewska 6a; Angelika Sygnowska 6a; Natalia Szuba 6d; Aleksandra Szymańska 6a; Agata Szewczak 6a; Matryna Karaszkiewicz 6e; Sandra Krystoforska 6e; Natalia Deyna 6d

PIŁKA SIATKOWA  CHŁOPCÓW
  • MIASTO I miejsce
  • POWIAT II miejsce

Wojciech Hyla 6d; Kacper Wójcik 6d; Michał Świetlicki 6a; Patryk Wojtysiak 6a Patryk Rzepka 6a; Artur Szydełko 6d; Mateusz Patelczyk 4a;

PIŁKARSKIE PIĄTKI ETAP MIEJSKI
  • MIASTO I M-SCE

Wojciech Hyla 6d; Mateusz Łukomski 6c; Dolecki Dawid 6c; Błażej Jędrzejewski 6c; Patryk Korzec 6c; Michał Świetlicki 6a; Mateusz Stachowski 5e; Przemysław Kozłowski 5d; Piotr Jaworski 4e; Piotr Piątkowski

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW
  • MIASTO II miejsce
  • POWIAT III miejsce

Michał Świetlicki 6a; Patryk Rzepka 6a; Patryk Czarnuch 6a; Patryk Wojtysiak 6a; Marcel Arendt 6a; Rafał Urbanowicz 6a; Klaudiusz Pilarski 6a; Piotr Zapolski 5a; Marceli Kapica 5a; Jakub Lisowski 5a; Konrad Kułak 5a; Jan Szkiel 5a

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE Sandra Rogala 6 c 2 miejsce powiat, 28 miejsce woj.
Julia Gruda 6 a 4 miejsce powiat awans do finału woj.
Amelia Pikul 8 miejsce powiat
Paulina Ciczek 12 miejsce powiat
Patryk Wojtysiak 6a 4 miejsce powiat, 38 miejsce woj.
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
  • MIASTO 1 miejsce
  • POWIAT
  • PÓŁFINAŁ
  • V FINAŁ WOJ.

Marta Mroczkowska 6a; Sandra Rublewska 6a; Aleksandra Szymańska 6a; Julia Gruda 6a; Wiktoria Pulkowska 6a; Amelia Rutkowska 5a; Zuzanna Walenczewska 5a; Katarzyna Templin 6a; Nikola kulik 6a; Angelika Sygnowska 6a;

Powiatowy Turniej “Dwa ognie” II – m Klasa III a

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030