Home » 2013/14 – artystyczne

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

2013/14 – artystyczne

Nazwa konkursu Wyniki uczniów
Powiatowy konkurs plastyczny “Podaruj kropelkę nadzei” II miejsce – Ewa Rośleń 5b (Jolanta Drypa)
Powiatowy konkurs plastyczny “Każdy ma swojego anioła” III miejsce –  Julia Golder 5b; Małgorzata Gruza 5b (Jolanta Drypa)
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Meksyk” II miejsce -Weronika Karatysz – absolwentka
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat bez barier” I miejsce – Jan Zardzewiały kl VId,
I miejsce – Weronika Karatysz- absolwentka
wyróżnienie- Filip Bednarz ; Sławomir Szymański-absolwenci
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Lubimy mokradła” wyróżnienie
Jan Zardzewiały kl. IVd;
Sandra Rogala kl. VIc
Powiatowy konkurs Plastyczny „Podaruj kropelkę” I miejsce – Aleksandra Basiak kl. IVd; Bartosz Karatysz kl. IVd
Powiatowy konkurs Plastyczny „Podaruj kropelkę” II miejsce – Jan Zardzewiały kl VId,
Powiatowy konkurs Plastyczny „Podaruj kropelkę” III miejsce- Paulina Ciszek kl. VIbi; Nicola Śliwa kl.Vc;
Powiatowy konkurs Plastyczny „Podaruj kropelkę” Katarzyna Kuc kl. IVa;
Katarzyna Szmidt kl. Va;
Roksana Kropisz kl. Va;
Karolina Wojtacka kl. VIbi;
Dominika Dębińska kl. VIbi
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Aniołowo” Wyróżnienie – Olga Szachmytowska kl. IVa
Powiatowy konkurs Plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa” I miejsce- Julia Ziółkowska IVd
II miejsce – Julia Pudlik kl.VIc
III miejsce – Julia Badzińska kl. Vfi
Powiatowy konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa”” II miejsce – Radosław Kreft kl. IVd
III miejsce – Sandra Rogala kl. VIc
Powiatowy konkurs plastyczny ‘Podaruj kropelkę nadziei” I miejsce- Martyna Werner kl. IIIa;
II miejsce – Oskar Palczewski kl. IIIa;
III miejsce – Amelia Lipiec kl. IIIa;
wyróżnienie – Zofia Grzywińska, Julia Opalska kl. IIIa
Powiatowy konkurs plastyczny ‘Tradycje i zwyczaje Bożego Narodzenia” III miejsce- Małgorzata Kolińska kl. IIIb; Marika Grabowska kl. IIa
Miejski Konkurs Plastyczny “Kartka Świąteczna” Wyróżnienia:
Maja Lewandowska Ib; Łukasz Czarnowski Ib; Zofia Frelek Id; Julia Rehmus Id;Jakub Dziedzic Ie; Aleksandra Jarek Ie; Magdalena Radziniewska Ie ; Julita Szpak Ie
Konkurs plastyczny na Szopkę Bożonarodzeniową II miejsce – klasa IId
Pwiatowy Konkurs Plastyczny „Co mnie zachwyca zimą” wyróżnienie
Joanna Beń Vb,
Jan Zardzewialy IVd
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Razem” Laureaci
Dominika Szczepańska IVbi,
Malwina Kowalska VIbi,
Jan Zardzewiały IVd,
Marcel Wojnarowicz VId
Ogolnopolski Konkurs Plastyczny „Czerwone Maki na Monte Cassino” III miejsce – Marek Serocki
Powiatowy Konkurs Plastyczny “Co mnie zachwyca zimą” I m – Oskar Palczewski kl. III a ,
wyr. Amelia Lipiec kl. IIIa

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030