Home » 2013/14- hum

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

2013/14- hum

Nazwa konkursu Wyniki uczniów
Wojewódzki konkurs języka polskiego (KO) etap rejonowy
Amelia Pikul 6c; Aleksandra Walkiewicz 6a; Marcel Wojnarowicz 6d; Marcel Meler 5 fi; Julia Kluk 6d; Sandra Rogala 6c; Patrycja Grabowska 5a; Larysa Głuszko 6; Paweł Ruczko 6d; Martyna Karaszkiewicz 6e; Wiktoria Pulkowska 6a; Karolina Wojtacka 6b; Adrianna Sejka 6c;
etap wojewódzki
Marcel Wojnarowicz 6d (Izabela Lipiec)
Marcel Meler 5fi (Danuta Chodorowska)
Wojewódzki konkurs poetycko-plastyczny “Świat moich marzeń, myśli i snów” III miejsce –  Adrianna Sejka 6c
Wyróżnienie – Oliwia Bieżuńska 6c, Amelia Pikul 6c; (Wioletta Hillar)
Wojewódzki  konkurs  mitologiczny  “Z mitologią za pan brat”  awans do etapu wojewódzkiego:
Marcel Wojnarowicz 6d (Izabela Lipiec)
Marcel Meler 5fi (Danuta Chodorowska)
Powiatowy konkurs na wiersz walentynkowy I miejsce – Larysa Głuszko 6d (Izabela Lipiec)
Szkolny konkurs wiedzowy “Życie i twórczość J. Tuwima” I miejsce – Alicja Kacprzyk 4c
II miejsce – Katarzyna Szmidt 5a
III miejsce – Amelia Pikul 6c
Miejski konkurs wiedzowy “Lepszy smak życia” I miejsce – Marcelina Koralewska 5c
II miejsce – Zuzanna Karaś 5c
(Jolanta Drypa)
Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nasze Boże Narodzenie” II miejsce – Katarzyna Kuc kl. IVa; Agata Widz kl. IIIc
wyróżnienie zespół – „Debiut”; zespół „Dzwonki”; Marcelina Koralewska kl Vc
Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek II miejsce – Agata Widz kl. IIIc
Miejski Konkurs “Każdy ma swojego anioła” I miejsce – Julia Opalska; Jakub Gruza kl. IIIa;
wyróżnienie – Oskar Palczewski kl. IIIa
Konkurs “Mikołajki – świąteczne tradycje” Wyróżnienie:
Mikołaj Adamczyk; Dominika Markowicz ; Aleksander Chmiel kl. IId;
Nicola Duszyńska ; Maja Kraśniewska ; Maria maj kl. IIa
Powiatowy konkurs pięknego czytania II miejsce – Julia Golder 5b (Jolanta Drypa)
wyróżnienie – Alicja Kacprzyk 4e (Wioletta Hillar)
Wojewódzki konkurs poetycki “Moja mała Ojczyzna” Laureatki w kat. poezja:
Adrianna Sejka 6 c,
Natalia Gąsior 6 c;
Laureat w kat. rysunek
Natalia Gąsior 6 c
wyróznienie w kat. rysunek
Adianna Sejka 6 c
(Wioletta Hillar)
Powiatowy konkurs poetycki “Mój region – miejscowość, w której mieszkam” II miejsce
Nikola Śliwa 5c (Danuta Chodorowska)
Julia Madej 5b (Jolanta Drypa)
wyróżnienie
Sandra Rogala 6c (Wioletta Hillar)
Szkolny konkurs ortograficzny “Mistrz ortografii” Klasy 4
I m. – Agata Krawniak 4d;
II m.- Alicja Kacprzyk 4e;
III m. – Oliwia Fudala 4d;
Klasy 5
I m. – Karolina Szarafińska 5d;
II m.- Marcel Meler 5fi,
III m. – Patrycja Grabowska 5a;
Klasy 6
I m. – Mikołaj Grabowski 6c;
II m. – Aleksandra Walkiewicz 6a;
III m. Amelia Pikul 6c;
Szkolny konkurs polonistyczno-historyczn “Sławni Polacy” I m.- Marcel Meler 5fi (Maria Botwicz)
II m. – Natalia Walkiewicz 6a (Izabela Lipiec)
III m. – Przemysław Bogucki 6a (Izabela Lipiec)
Marek Jabłoński 6e
Powiatowy konkurs poetycki ” 10 lat w Unii Europejskiej” I m. – Wiktoria Chrząstowska 5fi (Danuta Chodorowska)
II m. – Larysa Głuszko 6d (Izabela Lipiec)
wyróżnienie – Nikola Śliwa (Danuta Chodorowska)
Filip Bednarek, Natalia Gąsior 6c (Wioletta Hillar)
Wojewódzki konkurs poetycki “Bursztyn zamknięty w słowach” Wyróżnienie – Julia Madej 5b (Jolanta Drypa)
Wojewódzki Konkurs Literacki “Wspaniały świat Turcji” Laureatka – Julia Badzińska 5fi (Danuta Chodorowska)
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego ‘Jestem lingwistą” Wyróżnienie – Marcel Wojnarowicz 6d (Monika Muchowska)
Wojewódzki Konkurs Piosenki “My faworite things” I miejsce – Marek Jabłoński 6e (Monika Muchowska)
Powiatowy konkurs poetycki “Ziemia naszym skarbem” I miejsce
Larysa Głuszko 6d (Izabela Lipiec)
Marcel Meler 5fi (Danuta Chodorowska)
III miejsce
Natalia Gąsior 6c (Wioletta Hillar)
Powiatowy konkurs “Zabawy z historią” I miejsce – Marcel Meler 5fi; Marek Serocki 5fi (Maria Botwicz)
Miejski Konkurs Poetycki w ramach Szkoły z Talentem Wyróżnienie – Aleksandra Szafranowicz 4a (Danuta Chodorowska)
Ogólnopolski Konkurs Poetyckim im. K.Kolbergera Wyróżnienie – Natalia Gąsior 6c (Wioletta Hillar)
Szkolny konkurs poetycki “Kiedy dorosnę…” I miejsce
Larysa Głuszko 6d (Izabela Lipiec)
Małgorzata Gruza 5b (Jolanta Drypa)
II miejsce
Katarzyna Walenczewska 5a (Jolanta Drypa)
Nikola Śliwa 5c (Danuta Chodorowska)
III miejsce
Julia Gęborys 5d (Jolanta Drypa)
V Wojewódzki Konkurs Literacki “Pod ojczystym niebem” Wyróżnienie – Amelia Pikul 6c (Wioletta Hillar)
XIII Powiatowy Konkurs Poetycko-Plastyczny pod hasłem “Bążdźmy razem!W domu, w szkole, w kraju i na świecie… I m. – Marcel Meler 5fi (Danuta Chodorowska)
III m. – Wiktoria Kobus 6c (Wioletta Hillar)
wyróżnienie – Amelia Pikul 6c (Wioletta Hillar)
Szkolny konkurs ortograficzny “Mistrz ortografii” Klasy 4
I m. – Agata Krawniak 4d
II m. – Alicja Kacprzyk 4e;
III m. – Oliwia Fudala 4d
Klasy 5
I m. – Karolina Szarafińska 5d
II m.- Marcel Meler 5fi
III m. – Patrycja Grabowska 5a
Klasy 6
I m. – Mikołaj Grabowski 6c
II m. – Aleksandra Walkiewicz 6a
III m. – Amelia Pikul 6c
Szkolny konkurs mitologiczny “Z wizyta na Olimpie” I m. – J.Badzińska, M.Meler 5fi (Danuta Chodorowska)
II m. – F.Bednarek, M. Gąbka 5b (Jolanta Drypa)
III m. – J. Lisowski, P. Zapolski 5a (Jolanta Drypa)
Ogólnopolski Konkurs Literacki “O Złote Pióro” III m. – J. Madej 5b, J. Szkiel 5a
wyróżnienie – K. Szmidt 5b (Jolanta Drypa)
Pwiatowy Konkurs Recytatorski „Proza i Poezja Światowa” I miejsce – Mieszko Wierciński VId,
III miejsce – Wiktoria Kobus VIc
Powiatowy Konkurs “Najmilsza na świecie jest mi mama” I m – Amelia Lipiec kl. III a ,
II m -Nadia Dąbrowska kl III c; Nikodem Kluck kl. III d
III m – Szymon Markowski kl. III e; Daria Stachurska kl. IIIb
Powiatowy Konkurs “Najmilsza na świecie jest mi mama” klasy II I m – Jacek Urbanowicz kl. II a
III m -Sabina Karaszkiewicz kl. II e; Kacper Kaszuba kl. II b; Stanisław Oleksiak kl. II e
Szkolny Konkurs Kaligraficzny klas I – III Klasy 1:
I m – Zuzanna Śliwa kl. I b, Magdalena Radziniewska kl. I e; Kinga Szwarc kl.I d
II m – Julia Karpińska kl. I a
III m – Wojciech Osuch kl. I c
Klasy 2:
I m – Nadia Kwiatkowska kl. II f,
II m – Martyna Madeja kl. II e,
III m – Izabela Żydek kl. II f
Klasy 3:
I m – Miłosz Wesołowski kl. III a ,
II – m Martyna Mierzejewska kl. III c,
III m – Wojciech Kwaśniak kl. III e
Powiatowy Konkurs Literacki “Mój region” I m – Oskar Palczewski kl. III a ,
wyr. Amelia Lipiec kl. IIIa
Wojewódzki Konkurs Poetycki “Bursztyn zamknięty w słowach” Nagroda specjalna  Amelia Lipiec kl. III a
Powiatowy Konkurs Literacki ” Ziemia naszym skarbem “ I m – Amelia Lipiec kl. III a ,
Powiatowy Konkurs “Bystrzak” VI m – Oliwier Ostrzyżek kl. III a
Powiatowy Konkurs “Oni też byli dziećmi” IV m – Oliwier Ostrzyżek  kl. III a
Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczny kl. I -III “Najmilsza na świecie jest mi mama” I m – Maja Klejbach kl. I d,
II m – Stanisław Kaczor kl. I d,
III m – Serocka Oliwia kl. I a
wyr. – Ida Zamiplewska kl. I bi
Konkurs na najładniejszy zeszyt kl. I – III Klasy 1:
I m – Maja Klejbach kl. I d,
II m – Ada Prażanowska kl. I d,
III m – Agnieszka Kubieniec kl. I e;
Maria Kuberska  wyr. –  kl. I c
Klasy 2:
I m – Oliwia Lewandowska kl. II c,
II m- Oliwier Palczewski kl. II d,
III m – Ewa Guzman kl. II a
Klasy 3:
I m – Emilia Andrzejewska kl. III a,
II m- Jakub gruza kl. III a; Martyna Mierzejewska kl. III c,
III m – Miłosz Wesołowski kl. III a
Powiatowy Konkurs Czytelniczy  “Podróże po Basniach i Bajkach” III m – Aleksandra Szafarewicz kl. III d
 Powiatowy Konkurs Czytelniczy ” W krainie fantazji” I m – Jakub Szymański  kl. II a

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030