Home » 2011/12 -hum.

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

2011/12 -hum.

Temat  Zasięg Miejsce Nazwisko i imię ucznia Nazwisko i imię nauczyciela
Język polski z historią wojewódzki - finalista Michał Malinowski Drypa Jolanta, Botwicz Maria
Język polski z historią wojewódzki -  finalista Maria Redmerska Chodorowska Danuta, Botwicz Maria
Kuratoryjny Wojewódzki Konkurs Ortograficzny wojewódzki - finalista Karolina Szarafińska Gąsior Anna
Religia – Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda wojewódzki -  finalista Głuszko Larysa Łepska Maria
Nagroda Prezydenta Miasta Radomia w Ogólnopolskim Konkursie Literackim I Ty możesz zostać baśniopisarzem pod Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Kuratora Mazowieckiego ogólnopolski laureat Redmerski Jakub Danuta Chodorowska
Ogólnopolski Konkurs Twórczego Używania Umysłu WYSPA ZAGADEK – Stowarzyszenie Twórcze WYSPA w Sopocie ogólnopolski finalista x2 Redmerska MariaRedmerski Jakub Danuta Chodorowska
Wojewódzki Konkurs Mitologiczny w Gdańsku wojewódzki III Krzysztof Białkowski Danuta Chodorowska
Wojewódzki Konkurs Poetycki w Miastku wojewódzki I Maja Sosnowska Danuta Chodorowska
Wojewódzki Konkurs Poetycki Wiersze bursztynem malowane wojewódzki III Krzysztof Białkowski Danuta Chodorowska
Ogólnopolski Konkurs Literacki „Ja na bezludnej wyspie”- Bartołty Wielkie ogólnopolski III Maria Redmerska Danuta Chodorowska
Diecezjalny Konkurs „Maryja Matką Kościoła” – recytatorski wojewódzki II Martyna Mierzejewska Maria Łepska
XXIIV Miejski i VI Powiatowy Konkurs Recytatorski Proza i Poezja Światowa powiatowy III Brzozowska Martyna Daria Dąbrowska
Powiatowy Konkurs Literacko- Plastyczny „Najmilsza na świecie jest mi mama” powiatowy III Brzozowska Martyna Daria Dąbrowska
Powiatowy Konkurs dla Szkół Podstawowych – Bawimy się historią „Stolice Polski” powiatowy I Marcel MelerPaweł Świątkowski Aneta Karatysz Alina Kłos
Dorota Żyła
Powiatowy Konkurs Plastyczny i Recytatorski „Rodzice w moich oczach” powiatowy I kat. plastyczna I kat. recytatorska Jakub Kisielewski 
Katarzyna Krowiska
Aneta Karatysz Alina Kłos
Powiatowy Konkurs Literacko-plastyczny – kat. opowiadanie powiatowy I Julia Badzińska Aneta KaratyszAlina Kłos
VII Wojewódzki Festiwal  Kolęd i Pastorałek Nasze Boże Narodzenie wojewódzki IIIIII

 

wyróżnienie

Marek SerockiZespół wokalny „Dzwonki”

Marta Piątkowska

Joanna Kierlin – Serocka
Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
Rytm i Melodia
wojewódzki IIIIII Marek SerockiJakub Jaranowski Joanna Kierlin – Serocka
Szkoła z talentem Konkurs wokalny miejski II
wyróżnienie
Marek SerockiJakub Jaranowski
Marta Piątkowska
Joanna Kierlin – Serocka
Konkurs MEN „ Mam 6 lat” ogólnopolski Laureat Rada Rodziców J. Kubiak

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030