Home » 2010/11- hum.

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

2010/11- hum.

Przedmiot Nazwisko i imię ucznia etap Nazwisko i imię nauczyciela
Język polski z historią Wiktoria Rogala,Zuzanna Ziętal wojewódzki – finaliści Izabela Lipiec, Maria Botwicz
Powiatowy konkurs „Najmilsza w świecie jest mi mama”- opowiadanie Rafał Tomaszewski I m-ce wojewódzki – finaliści A.Gularowska
Pomorski Konkurs Ortograficzny klas III Karolina Wojtacka II miejsce wojewódzki – laureaci A.Gularowska
Pomorski Konkurs Ortograficzny klas III Karolina Wojtacka II miejsce wojewódzki – laureaci A.Gularowska, Daria Dąbrowska
XXIII Miejski i v Powiatowy Konkurs recytatorski Proza i Poezja Światowa Aleksandra Walkiewicz III miejsce wojewódzki – laureaci Daria Dąbrowska
Grażyna Boniecka
XXIII Powiatowy konkurs literacko- plastyczny „ Najmilsza w świecie jest mi mama Aleksandra Walkiewicz II III miejsce wojewódzki – laureaci Daria Dąbrowska
Grażyna Boniecka
XXIII Miejski i V Powiatowy Konkurs recytatorski Julia Golder III miejsce
Finalistka
Grażyna Młot
Powiatowy konkurs literacko- plastyczny „ Najmilsza w świecie jest mi mama” Katarzyna Szmidt III m-ce wojewódzki – laureaci Iwona Guzanowska
Kuratoryjny Wojewódzki Konkurs Ortograficzny Aleksandra Walkiewicz finalistka wojewódzki – laureaci Grażyna Boniecka, Daria Dąbrowska
Powiatowy Konkurs Ortograficzny Aleksandra Walkiewicz I miejsce wojewódzki – laureaci Grażyna Boniecka, Daria Dąbrowska
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej – Wiedza Rogala Patrycja kl.6b laureatka (II msc.) wojewódzki – laureaci Anna Kowalczyk
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej – Krasomówczy Wiktoria Rogala 6c laureatka (III msc.) wojewódzki Maria Łepska

 

Osiągnięcia/organizator Zasięg  miejsce Nazwisko i imię ucznia/zespół Liczba uczniów Nazwisko imię nauczyciela/opiekuna
Ogólnopolski konkurs wiedzy o „Polskich zamkach gotyckich” ogólnopolski III Krzysztof Białkowski 1 Maria Botwicz
X Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski „O Laur Słupskich Kotwic” w ramach Festiwalu „ŁAJBA 2011” w Słupsku ogólnopolski I Michał Lalewicz 1 Danuta Chodorowska
IV Ogólnopolski Konkurs Literacki„I ty możesz zostać baśniopisarzem”
w Radomiu; patronat MKSiDN
ogólnopolski nagroda specjalna Jakub Redmerski 1 Danuta Chodorowska
Ogólnopolski Konkurs Twórczego Używania Umysłu WYSPA ZAGADEK 2011;Stowarzyszenie Twórcze i Edukacyjne WYSPA ( z kalendarza konkursów KO)  ogólnopolski tytuły finalistów Jakub Redmerski,Maria Redmerska 2 Danuta Chodorowska
Wojewódzki Konkurs Literacki „Najpiękniejsze życzenia świąteczne” w Gdańsku;(z kalendarza konkursów KO) wojewódzki tytuł laureata Maria Redmerska 1 Danuta Chodorowska
VI Wojewódzki Konkurs Poetycki „Mamusia, mama, matka”; (z kalendarza konkursów KO)  wojewódzki tytuł laureata w kat . poezjai w kat. ilustracja do wiersza Jakub Redmerski 1 Danuta Chodorowska
IV Wojewódzki Konkurs Twórczości Poetyckiej Dzieci ze Szkół Podstawowych w Gdańsku ;(z kalendarza konkursów KO) wojewódzki I Jakub Redmerski 1 Danuta Chodorowska
Międzyszkolny Konkurs Literacki „Warto dla innych żyć” wojewódzki III Witold Lipiec,Maria Redmerska 2 Jolanta Drypa,Danuta Chodorowska
Wojewódzki Konkurs Literacki „Najwyższe wartości”;(z kalendarza konkursów KO) wojewódzki I Jakub Lipiec 1 Izabela Lipiec
Powiatowy Konkurs Poetycki „Ziemia naszym skarbem”w Kwidzynie powiatowy IIIII Krzysztof Białkowski,Dominika Mirosław 2 Danuta Chodorowska,Jolanta Drypa
Powiatowy konkurs historyczno – polonistyczny o Kwidzynie powiatowy I Zesp.: Oliwia Trębińska,Dorota Chojnacka 2 Maria Botwicz,Izabela Lipiec
Powiatowy Konkurs Walentynkowy powiatowy II Maria Redmerska 1 Danuta Chodorowska
Powiatowy Konkurs Poetycki „Kwidzyn –  moje miasto” powiatowy III 
wyróżnienie
Maja NowakowskaJakub Gerke 2 Danuta ChodorowskaJolanta Drypa
I Powiatowy Konkurs Literacki o Złote Pióro powiatowy II Maria Redmerska 1 Danuta Chodorowska
Powiatowy Konkurs „Zabawy z historią” powiatowy I Zesp.:Dominik Kijewski,

Jakub Redmerski

1 Maria Botwicz
Znam drzewa i krzewy powiatowy IV Chojnaka Dorota,Rogala Adrianna 2 Elżbieta GałkaNella Szylejko
VI Olimpiada Turystyczno-Krajoznawcza PTTk miejski I Bałdyga Karol,Chojnacka Dorota,
Dawert Karolina, Hiliński Krzysztof,
Mechlińska Julia, Olińska Dominika
6 Nella Szylejko
Konkurs Poezji Karola wojewódzki I Karolina Cyprusewicz 1 E. Zardzewiały
Konkurs „ Lingwistyczna jesień” wojewódzki I Martyna Muzolf 1 E. Zardzewiały
Konkurs Kolęd i Pastorałek wojewódzki III 
wyróżnienie
Zespół „ Debiut”Katarzyna Kuc Ia
Angelika Chmielewska
1 E. Zardzewiały, Renata Preibisz 
Renata Preibisz
Konkurs Prozy i Poezji Patriotycznej wojewódzki II 

III

Karolina CyprusewiczAleksandra Walkiewicz

 

E. Zardzewiały
Konkurs Recytatorski „ Sacrum 16 w literaturze” wojewódzki II Karolina Cyprusewicz 1 E. Zardzewiały
Konkurs Krasomówczy ogólnopolski I Karolina Cyprusewicz 1 E. Zardzewiały

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030