Home » Sport 2012/13

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Sport 2012/13

Lp. Klasyfikacja końcowa miejsce Liczba punktów
1. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 3 219
2. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 1 106
3. Sportowe Igrzyska Miasta 1 88
Dyscyplina zawodnicy l. ucz. miejsce Nazwisko imię nauczyciela
Sztafety pływackie Byszewska Aleksandra
Wawrzyniak Oliwia,Karaś Zuzanna,Nowicka Patrycja,
Śliwa Nikola,Karaszkiewicz Martyna, Zielińska Weronika,
Szerszeń Wiktoria
8 V 8 Romualda Stępień
Sztafetowe biegi przełajowe Małkowska Karolina
Rejkiewicz Aleksandra
Lewkowicz Weronika
Pawłowska Agata, Fałek Weronika,Jabłońska Natalia
Januszkiewicz Wiktoria, Pikul Amelia, Gruda Julia,
Karaszkiewicz Martyna, Szewczyk Dominika
11 VI 8 Romualda Stępień
Indywidualne biegi przełajowe Rejkiewicz Aleksandra
Fałek Weronika
Wojtysiak Patryk
11 VI 3 Romualda Stępień
4-bój – LA Piełuć Michał, Serocki Dawid, Hyla Wojciech
Radoła Dawid, Piowczyk Bartosz,Wojtysiak Patryk
6 X 3 Walenczewska Magdalena
4-bój – LA Piełuć Michał, Serocki Dawid, Hyla Wojciech
Radoła Dawid, Piowczyk Bartosz,Wojtysiak Patryk
6 X 3 Walenczewska Magdalena
Piłka koszykowa Walenczewski Piotr, Kasprzyk Kacper, Karaś Bartosz, Kogut Maciej, Piowczyk Bartosz, Piełuć Michał,Michalski Błażej, Stępień Michał, Pajewski Jakub, Omernik Jędrzej,
Imbiorkiewicz, Krzysztof, Sławomir Szymański,
12 IV Walenczewska Magdalena
Piłka koszykowa Walenczewski Piotr, Kasprzyk Kacper, Karaś Bartosz, Piełuć Michał, Piowczyk Bartosz, Kogut Maciej, Hyla Wojciech
Kaźmierski Daniel
Głogowski Dawid
9 V Wodziński Marek
Piłka siatkowa Bałdyga Agata, Frela Natalia, Góralska Nikola, Januszkiewicz Wiktoria, Krysztofiak Wiktoria, Mirosław Dominika, Tul Sara, Magierowska Kinga, Marcinkowska Paula, Śliwińska Aneta, Borkowska Weronika, Konicka Orina 12 II Kobus Zbigniew
Tenis stołowy Rutkowska Amelia 1 III p.Wróbel
Osiągnięcia/organizator miejsce Zasięg Nazwisko i imię ucznia/zespół l.ucz. Nazwisko imię nauczyciela
Turniej Piłki Siatkowej „Kinder Sport„ III ogólnopolski Marcinkowska Paula, Mirosław Dominika, Sara Tul, Krysztofiak Wiktoria 4 Kobus Zbigniew
Turniej Piłki Siatkowej „Kinder Sport„ V ogólnopolski Bałdyga Agata, Śliwińska Aneta, Januszkiewicz Wiktoria, Magierowska Kinga 4 Kobus Zbigniew
Turniej piłki siatkowej w Chełmnie, Lubrańcu Starogardzie, Kwidzynie II, III, VI, VIII ogólnopolski Bałdyga Agata, Frela Natalia, Góralska Nikola, Januszkiewicz Wiktoria, Krysztofiak Wiktoria, Mirosław Dominika, Borkowska Weronika, Magierowska Kinga, Marcinkowska Paula, Konicka Orina, Tul Sara, Śliwińska Aneta 4 Kobus Zbigniew
Turniej Piłki Siatkowej „Kinder Sport „- Finał Województwa V ogólnopolski Pulkowska Wiktoria, Szymańska Aleksandra, Kulik Nikola, Rublewska Sandra, Gruda Julia 5 Walor Paweł

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030