Home » Sport 2010/11

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Sport 2010/11

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

W  ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Klasyfikacja końcowa miejsce
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej XV
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej II

ETAP wojewódzki – finaliści WIMSz

Dyscyplina zawodnicy Liczba
uczniów
miejsce Nazwisko imię nauczyciela
SZTAFETY PŁYWACKIE Martyna Karaszkiewicz IIIc
Aleksandra Walkiewicz III b
Agata Bałdyga IV a
Patrycja Nowicka IV e
Daria Karaszkiewicz V e
Wiktoria Rzepka V a
Teresa Salomon VI e
Weronika Muzolf VI b
8 V Paweł Walor
SZTAFETY PŁYWACKIE Wojciech Hyla III d
Michał ŚwietlickiIIId
Bartek Karaś IV a
Bartek Piowczyk IVa
Jakub Michalski V d
Damian Prażanowski IV c
Marceli Rdnicki VI a
Bartek MroczkowskiVI a
8 IIPowiat Magdalena Walenczewska
4-BÓJ LA Daniel Rudlicki VI a
Bartosz Mroczkowski VI a
Patryk Milewski VI a
Radek Ponczek VI a
Beniamin Karandziej VI a
Patryk Smażyński VI c
5 X Magdalena Walenczewska
PŁYWANIE INDYWIDUAALNE Weronika Muzolf VI b
Daria Karaszkiewicz V
2 II i II Magdalena Walenczewska
PŁYWANIE INDYWIDUAALNE Jakub Michalski Vd
Damian Prażanowski V c
4 II i II m V m Magdalena Walenczewska
PIŁKA SIATKOWA Julia Szymecka VI a
Paulina Frost VI a
Julia Piełuć VI a
Dominika Templin VI a
Monika Armista VI a
Marta Węglińska VI a
Patrycja Chorzępa VI a
Patrycja Lipowska VI a
Weronika Szulc VI a
Kamila Papierz VI a
10 II półfinał Paweł Walor
PIŁKA SIATKOWA Patryk Milewski VI a
Daniel Rudnicki VI a
Bartosz StrzelczykVIa
Bartek Mroczkowski VI a
Patryk Milewski VI a
Radek Ponczek VI a
Mateusz Cessak VI a
Patryk Poświata VI a
Michał Oleksy V a
Kacper Benderski Va
Filip Stryjewski Va
11 II półfinał Magdalena Walenczewska
SZTAFETOWE BIEGI PRZŁAJOWE Bartek Mroczkowski VI a
Radosław Ponczek VI a
Karol Bałdyga VI c
Patryk SmażyńskiVIc
Bartosz Sidorowicz VI c
Kacper Urbanowicz VI b
Filip Stryjewski V a
Mikołaj Wszelaki V e
Dominik Kalinowski IV c
Jakub Kędzior IV c
10 IV Powiat Magdalena Walenczewska
TENIS STOŁOWY Błażej Jędrzejewski III a
Patryk Korzec III a
Daniel Kaźmierski IV a
3 II Powiat Magdalena Walenczewska
PIŁKA KOSZYKOWA Bartosz Strzelczyk VIa
Bartek Mroczkowski VI a
Radek Ponczek VI a
Mateusz Cessak VI a
Beniamin Karandziej VI a
Łukasz Gumkowski VI a
Nikodem Jędrzejewski VI a
Michał Oleksy V a
Kacper Benderski Va
Filip Stryjewski Va
Jakub Krzywdziński V a
Aleksander SkajaV a
Tomasz WiśniewskiV a
13 II Powiat Magdalena Walenczewska
SZTAFETOWE BIEGI PRZŁAJOWE Samanta Rusek V b
Patrycja Smażyńska Vb
Julia Szymecka VI a
Patrycja Chorzępa VI a
Julia Piełuć VI a
Wiktoria Rzepka V a
Natalia Baran VI b
Klaudia Sterankowicz VI b
Weronika Muzolf VI b
Monika Stacherczak VI d
10 II Powiat Paweł Walor
UNIHOKEJ Julia Szymecka VI a
Paulina Frost VI a
Julia Piełuć VI a
Dominika Templin VI a
Monika Armista VI a
Marta Węglińska VI a
Patrycja Chorzępa VI a
Oliwia Trębińska VI b
Patrycja Lipowska VI a
Weronika Szulc VI a
10 III Powiat Paweł Walor
4-BÓJ LA Julia Szymecka VI a
Paulina Frost VI a
Julia Piełuć VI a
Marta Węglińska VI a
Weronika Muzolf VI a
Wiktoria Rzepka V a
Agata Dudek V a
7 IV Paweł Walor
PIŁKA KOSZYKOWA Julia Szymecka VI a
Paulina Frost VI a
Julia Piełuć VI a
Dominika Templin VI a
Monika Armista VI a
Marta Węglińska VI a
Patrycja Chorzępa VI a
Patrycja Lipowska VI a
Weronika Szulc VI a
Kamila Papierz VI a
10 II Powiat Paweł Walor
MINISIATKÓWKA Martyna Muzolf Va
Olga Żuchowska Va
Alicja KIssa Va
Julia Łaszcz VA
Agata Dudek Va
Maja Grys Va
Patrycja Synowska Va
Wiktoria Rzepka Va
Finał Wojewódzki „ Kinder Sport Marek Wodziński
MINISIATKÓWKA Agata Bałdyga
Aneta Śliwińska
Sara Tul
Kinga Magierowska
Wiktoria Krysztofiak
Natalia Frela
Finał Wojewódzki „ Kinder Sport Kobus Zbigniew

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030