Home » Sport 2015/16

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Sport 2015/16

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W KWIDZYNIE
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Klasyfikacja końcowa miejsce liczba punktów
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 3 195,5
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 1 113
Sportowe Igrzyska Miasta 1 96

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Dziewczęta: powiat I m, województwo IV m
Jasińska Natalia VIa,
Szarafińska Milena VIa,
Szachmytowska Olga VIa,
Wróbel Amelia VIa,
Dąbrowska Ktarzyna VIa,
Warczak Zuzanna VId,
Kuźma Martyna VId,
Szafarewicz Aleksandra Va,
Mierzejewska Martyna Va,
Kuc Katarzyna VIa,
Gruda Nikola VIc
Chłopcy: powiat II m:
Wojtysiak Michał VIa
Patelczyk Mateusz VI a
Grys Sebastian VI a
Kaszuba Kacper IV b
Topolski Wiktor IV d
Romarz Igor IV d
Wesołowski Miłosz V b
Kluck Nikodem V a
Palczewski Oskar Va
Hermaszewski Jędrzej V a
Szamański Alan VI e

UNIHOKEJ
Dziewczęta: miasto I m, powiat II m:
Dąbrowska Katarzyna VI a
Jasińska Natalia VI a
Kuc Katarzyna VI a
Gadzińska Aleksandra VI a
Szarafińska Milena VI a
Szachmytowska Olga VI a
Leszczyńska Martyna VI a
Wróbel Amelia VI a
Król Aurelia VI a
Rożniata Natalia VI a
Szafranowicz Aleksandra VI a
Rębisz Marcelina VI a
Mazur Wiktoria VI d

Chłopcy: miasto I m, powiat II m:
Kawiak Patryk VI e
Świetlicki Paweł VI e
Kozłowski Dominik VI e
Łomnicki Natanael VI e
Czajczyk Konrad VI c
Knot Kacper VI c
Grys Sebastian VI a
Wojtysiak Michał VI a
Latarski Adrian VI a
Dudzie Jakub VI a
Litwin Damian VI a

TENIS STOŁOWY
Dziewczęta: miasto II m, powiat VI m:
Libiatowska Maja Ve
Szarafińska Milena VI a

Chłopcy: miasto II m, powiat IV m:
Graczkowski Kacper VI d
Patelczyk Mateusz VI a

SZTAFETY PŁYWACKIE
Dziewczęta: powiat I m; Województwo VII m:
Markowicz Dominika, Mierzejewska Martyna, Szafarewicz Aleksandra, Oprawa Waleria, Gadzińska Aleksandra, Szachmytowska Olga

Chłopcy: powiat I m, Województwo VII m:
Michał Dubieniecki, Wasiewski Karol, Mazerant Bartosz, Jakub Dudzic, Siuda Michał, Tul Przemysław

PIŁKA SIATKOWA
Dziewczęta: miasto I m, powiat I m; Województwo I m, finał ogólnopolski I m:
Leszczyńska Martyna, Szachmytowska Olga, Jasińska Natalia, Kuc Katarzyna, Dąbrowska Katarzyna, Rębisz Marcelina, Rożniata Natalia, Szarafińska Milena, Sadura Nina, Szafranowicz Aleksandra, Gadzińska Aleksandra, Król Aurelia, Wróbel Amelia

Chłopcy: miasto I m, powiat II m:
Grys Sebastian, Wojtysiak Michał, Latarski Adrian, Dudzic Jakub, Litwin Damian, Patelczyk Mateusz, Majewski Marek, Kozłowski Marcel, Piotr Jaworski, Michał Świetlicki

PIŁKA KOSZYKOWA
Dziewczęta: miasto III m:
Leszczyńska Martyna, Szachmytowska Olga, Jasińska Natalia, Kuc Katarzyna, Dąbrowska Katarzyna, Rębisz Marcelina, Rożniata Natalia, Szarafińska Milena, Sadura Nina, Szafranowicz Aleksandra, Lisowiecka Nikola

Chłopcy: miasto I m, powiat II m, Województwo I m, finał ogólnopolski VII m
Patelczyk Mateusz, Grys Sebastian, Wojtysiak Michał, Kozłowski Marcel, Dudzic Jakub, Latarski Adrian, Litwin Damian, Majewski Marek, Częścik Adrian, Stokowiec Paweł, Kaczmarek Paweł, Pachocki Marcel VI d

CZWÓRBÓJ LA
Dziewczęta: miasto I m, powiat I m, Województwo IX m:
Jasińska Natalia, Kuc Katarzyna, Dąbrowska Katarzyna, Szarafińska Milena, Gruda Nikola, Kuźma Martyna, Mierzejewska Martyna

Chłopcy: miasto I m, powiat II m
Grys Sebastian, Kozłowski Marcel, Wojtysiak Michał, Patelczyk Mateusz, Tucholski Wiktor, Kęcik Filip

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030