Home » Wyróżnieni » Srebrna Tarcza

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Srebrna Tarcza

1997/1998
A. Alicka, Ł. Badyła, S. Belka, Alina Bonczkowska, Damian Dokla, Tomasz Gerke, G. Godzik, M. Gostomski, K. Grządka, T. Halagiera, K. Hartman, R. Jaworski, M. Kamińska, P. Komorniczak, T. Król, K. Kuta, M. Lewandowski, P. Lichy, Grzegorz Lisner, A. Ostrzyżek, R. Paśko, A. Pietrusiak, N. Rozpiątkowska, K. Stępień, I. Szlas, A. Szmiendowska, K. Welkusz, P. Zarzycki
1998/1999
J. Cegiełka, M. Drywień, A. Dubrawska, K. Karasiewicz, E. Kraszewska, K. Krupa, D. Lisner, G. Meger, A. Przyborowska, J. Rudnicka, D. Rusznica, M. Skowron, E. Sosna, A. Stachowska, P. Szwangruber, A. Zdanowska
1999/2000
Anna Bieszk, Łukasz Blok, Magdalena Bomba, Anna Bysiewska, Żaneta Dembińska, Alicja Drelich, Krzysztof Fiksa, Jerzy Frycze, Marcin Gołębiański, Tomasz Gostomczyk, Anna Jackowska, Katarzyna Karasiewicz, Aleksandra Korłub, Izabela Kurek, Agnieszka Kuta, Monika Kuźma, Zuzanna Olczak, Agata Ośmialowska, Alina Sulot, Tomasz Walkiewicz
2000/2001
Bartosz Arendt, Weronika Basiak, Joanna Brocka, Przemysław Burakowski, Justyna Chodór, Karolina Filaber, Joanna Gostomczyk, Waldemar Korłub, Karolina Król, Kasia Maciejewska, Maciej Maćkowski, Paweł Malanowski, Mateusz Mandecki, Michał Mroczkowski, Agata Olejnik, Michał Opalski, Maja Protasiewicz, Dagmara Słowińska, Michał Szmagliński, Piotr Tokarski
2001/2002
Kalina Balawejder, K. Błaszkiewicz, A. Bronk, I. Cichorek, Ł. Cieślakowski, A. Dolińska, I. Ferner, A. Jagielak, K. Kosiek, M. Kośmicka, J. Kruszyńska, B. Kuskowski, Leszek Marecki, P. Marek, K. Maruszak, M. Mierzejewski, K. Nowogrodzki, A. Opalska, K. Sołobodowska, M. Stawicki, B. Szyłejko, M. Wielgosz, K. Wysocki, A. Zdanowska, M. Zwidryn
2002/2003
Katarzyna Antoniów, Paweł Bronk, Dariusz Burakowski, Beata Chrzanowska, Dominika Deluga, Kalina Dębińska, Katarzyna Foryś, Monika Gburczyk, Agnieszka Jasińska, Agata Jurek, Michał Kozak, Iza Krzywdzińska, Małgorzata Maciejewska, Paweł Matuszewski, Agnieszka Polak, Marcin Puła, Maurycy Rudnicki, Ruben Sałacki, Natalia Skrajda, Paulina Sobczak, Kinga Sowa, Marta Szwanke, Sandra Szysz, Agata Tuszyńska, Jan Wroński, Katarzyna Zdroczyńska, Daniel Zduniak
2003/2004
Jakub Barejko, Beata Boruszewska, Marta Chodorowska, Dawid Czekajski, Olga Drelich, Pamela Duliban, Klaudia Frankiewicz, Agnieszka Frołow, Paulina Gęborys, Aleksandra Hałubowicz, Jakub Herkt, Tomasz Jamrozek, Dawid Kamiński, Małgorzata Karło, Agata Kluczek, Agata Kluskowska, Marta Knobe, Paulina Kołpacka, Aleksandra Krawczyk, Patryk Leszczyński, Mateusz Lipski, Kamila Matuszewska, Kinga Michalik, Szymon Młodzianowski, Paulina Perchuć, Michał Piórkowski, Pola Rudasz, Sylwia Sapuła, Klaudia Susłowicz, Przemysław Synakiewicz, Małgorzata Szapert, Marta Szwangruber, Katarzyna Tyszkowska, Pamela Wiśniewska, Aleksandra Żuk
2004/2005
Alicja Alicka, Anna Białkowska, Joanna Blokowska, Narcin Bohdanowicz, Katarzyna Budkiewicz, Wojciech Dembiński, Marta Fałek, Monika Fijałkowska, Bartosz Góralski, Alicja Haffke, Monika Hirnyj, Agata Jaworska, Weronika Kamińska, Adam Klimek, Martyna Klusek, Paweł Konieczek, Kamil Krajewski, Magdalena Kuniec, Aleksandra Lech, Patryk Macal, Artur Malajczyk, Michał Maruszak, Marta Piekarz, Magdalena Polak, Mateusz Przybylski, Paweł Sobotka, Szymon Studziński, Adrian Szewczyk, Amanta Wituska, Alicja Woelk, Dominika Wyciszkiewicz, Aleksandra Wyroda
2005/2006
Diana Białecka, Klaudia Bielecka, Łukasz Bieliński, Tamara Bryczkowska, Julian Chmura, Dariusz Chodukiewicz, Michał Głogowski, Zuzanna Gutmańska, Paweł Juchniewicz, Bartosz Kamecki, Damian Kiliszek, Mateusz Kloata, Agnieszka Kłos, Marcin Kratkowski, Roma Krosnowska, Magdalena Leśkiewicz, Klaudia Łukaszek, Karol Macal, Adrian Maryniewski, Kornelia Ponczek, Klaudia Rzeczkowska, Jędrzej Skrajda, Łukasz Stromecki, Monika Synakiewicz, Nikodem Szalkowski, Radosław Szwangruber, Kamila Urbanowicz, Bartosz Wiącek, Joanna Witkowska, Dawid Wysocki, Liliana Żydek
2006/2007
Aleksandra Bogucka, Anna Bronk, Karol Budzeń, Anna Cieślakowska, Emilia Dagil, Katarzyna Fryszkowska, Kamil Gawarkiewicz, Martyna Goc, Adam Gosik, Jakub Góralski, Konrad Grabowski, Kinga Gutmańska, Rozalia Hulewicz, Łukasz Jabłoński, Paulina Juchniewicz, Martyna Kisiel, Alicja Leśniewska, Magdalena Lewandowska, Przemysław Lewandowski, Jakub Murawski, Dominika Niebrzegowska, Katarzyna Opalska, Magdalena Piotrowka, Ewelina Pomierska, Paweł Ponikowski, Kamila Sapuła, Magdalena Siemaszko, Wojciech Tokarski, Bartosz Trębiński, Monika Tubaja, Tomasz Tuszyński, Marta Woźniak
2007/2008
Joanna Barejka, Mateusz Barejka, Oskar Bartnicki, Patryca Buzanowska, Natalia Duśko, Martyna Ebłowska, Mateusz Głogowski, Kajetan Herkt, Anna Kamecka, Dominika Kamieńska, Michał Kłos, Nikoleta Kozuń, Dominika Krajnik, Agnieszka Krakowska, Dominika Król, Sebastian Makowski, Weronika Moos, Łukasz Niemczewski, Jagoda Prządka, Magdalena Przybylska, Agnieszka Sadowska, Alicja Sawka, Maciej Sulikowski, Paweł Szarafiński, Izabela Szewc, Aleksandra Szwangruber, Agata Szwanke, Adrianna Węgrzyn, Alicja Wichowska, Ewelina Zulewska
2008/2009
Filip Bakierski, Damian Benderski, Przemysław Byszewski, Marta Cichorek, Kinga Czekajska, Jagoda Dąbrowska, Jacek Dembiński, Wojciech Dubieniecki, Karolina Duśko, Patryk Hening, Marta Kichciak, Marta Kondratowicz, Maja Majewska, Paweł Mijewski, Paulina Piątkowska, Karolina Prusiecka, Agata Redmerska, Marta Reflińska, Karolina Rentflejsz, Wiktoria Sarzyniak, Marta Staniszewska, Justyna Tumiłowicz, Kamila Walas, Natalia Więciarz, Maria Wodzińska, Martyna Wójcik, Michał Wroński, Mateusz Wróblewski, Agata Wszelaki, Wiktoria Zaleska, Monika Ziętek
2009/2010
Nikola Babin, Natalia Banasik, Julia Bania, Natalia Biedrzycka, Kasandra Bogusławska, Damian Chrząstkowki,
Miłosz Głogowski, Marta Górnowicz, Mateusz Górski, Mateusz Grabowski, Judyta Jabłońska, Anna Jankowska, Paulina Januszkiewicz, Katarzyna Jedel, Klaudia Jurkiewicz, Adam Kapica, Marcin Kisiel, Urszula Królikowska, Adam Lewandowski, Wiktoria Lewicka-Leśniewska, Krzysztof Marek, Dominika Milewska, Dominika Nowakowska, Klaudia Puchalska, Tomasz Szołtys, Dominika Szulc, Klaudia Tubaja, Krzysztof Turowicz
2010/2011
Julita Aniołkowska, Aleksander Antos, Karol Bałdyga, Marta Bronowicka, Julia Bruszczak, Kinga Brzezicka, Dorota Chojnacka, Paulina Chról, Monika Ciepłuch, Karolina Cyprusewicz, Karolina Dawert, Daria Dąbrowska, Paula Dondziak, Paulina Frost, Krzysztof Hiliński, Chantalle Komorowska, Marta Kozłowska, Patrycja Lewandowska, Patrycja Lipowska, Julia Mechlińska, Weronika Muzolf, Dominika Olińska, Nadja Podolak, Dominika Pomarańska, Radosław Ponczek, Adriana Rogala, Patrycja Rogala, Wiktoria Rogala, Teresa Salamon, Miłosz Sobiesiak, Klaudia Sterankowicz, Bartosz Strzelczyk, Julia Szymecka, Dominika Templin, Karolina Traczyk, Oliwia Trębińska
2011/2012
Marcin Baran, Krzysztof Białkowski, Julia Bogacka, Agnieszka Bogiel, Kornelia Bogusławska, Jakub Cichorek, Aleksandra Falkiewicz, Tomasz Gałka, Maja Golimowska, Weronika Gruza, Hanna Hammermeister, Patrycja Jagielska, Grzegorz Kak, Daria Karaszkiewicz, Jakub Lewandowski, Witold Lipiec, Michał Malinowski, Jakub Michalski, Martyna Muzolf, Joanna Napieralska, Kacper Nogowski, Maja Nowakowska, Maja Nowicka, Magda Piątkowska, Paweł Ponczek, Daria Prażanowska, Damian Prażanowski, Maria Redmerska, Jakub Redmerski, Wiktoria Rzepka, Alicja Salamon, Nicol Sokołowska, Maja Sosnowska, Patrycja Sygnowska, Julia Talarczyk, Patryk Woś, Olga Żuchowska
2012/2013
Agata Bałdyga, Filip Bednarz, Patryk Bińczak, Maciej Duszyński, Dawid Głogowski, Maja Gnutek, Joanna Grędzicka, Wiktoria Januszkiewicz, Mikołaj Jaśkiewicz, Weronika Karatysz, Kacper Kasprzyk, Jakub Kędzior, Natalia Knot, Magdalena Maślach, Dominika Mirosław, Jakub Pajewski, Wojciech Pajtel, Bartłomiej Paurowski, Agata Pawłowska, Dominika Ptaszyńska, Aleksandra Rejkiewicz, Wiktoria Rosińska, Aleksandra Sosnowska, Sławomir Szymański, Aneta Śliwińska, Tymoteusz Tynda, Magdalena Waga, Mateusz Walas, Piotr Walenczewski, Miłosz Wróbel, Mikołaj Wszelaki
2013/2014
Marta Mroczkowska, Martyna Pastewska, Aleksandra Szymańska, Michał Swietlicki, Katarzyna Templin, Aleksandra Walkiewicz, Tomasz Wichowski, Patryk Chojnacki, Dominika Dębińska, Magdalena Rakieć, Michał Mechliński, Karolina Wojtacka, Oliwia Bieżuńska, Paulina Borkowska, Dawid Dolecki, Natalia Gąsior, Mikołaj Grabowski, Bartosz Jędrzejewski, Wiktoria Kobus, Amelia Pikul, Julia Pudlik, Sandra Rogala, Maciej Rudnicki, Damian Rządkowski, Adrianna Siejka, Adrianna Szymańska, Mariusz Szymański, Kacper Więciarz, Natalia Deyna, Dominika Faryna, Larysa Głuszko, Wojciech Hyla, Paweł Ruczko, Filip Skibicki, Martyna Warczak, Natalia Szuba, Mieszko Wierciński, Marcel Wojnarowicz, Dariusz Koliński, Julia Kluck, Paweł Groszewski, Martyna Karaszkiewicz, Weronika Zielińska, Sandra Majewska, Nikola Żuchowska
2014/2015
Szymon Arbat, Julia Badzińska, Karolina Bania, Filip Bednarek, Anna Browalska, Anna Buklewska, Wiktoria Chrząstowska, Natalia Frelek, Monika Fukowska, Julia Golder, Patrycja Grabowska, Małgorzata Gruza, Paulina Grzybińska, Zuzanna Karaś, Marika Karwowska, Ewelina Kisiel, Jakub Lubiński, Marcel Meler, Marcin Nawrocki, Ewa Rośleń, Aleksander Sarzyniak, Monika Serocka, Marek Serocki, Karolina Szarafińska, Nikola Śliwa, Sławomir Traczyk, Zuzanna Walenczewska, Martyna Zagańczyk

2016
Aleksandra Basiak, Michał Borysowski, Adrianna Brodzik, Jakub Dudzic, Oliwia Fudala, Aleksandra Gadzińska, Jakub Gontarski, Sebastian Grys, Alicja Kacprzyk, Bartosz Karatysz, Jakub Kędziora, Dorian Kopij, Marcel Kozłowski, Agata Krawniak, Amelia Kreft, Maja Krol, Aurelia Król, Katarzyna Kuc, Martyna Leszczyńska, Damian Litwin, Julia Maciąg, Julia Mielnicka, Mateusz Patelczyk, Klaudia Reszczyńska, Marcelina Rębisz, Oliwia Rębisz, Natalia Rożniata, Nina Sadura, Paweł Stokowiec, Olga Szachmytowska, Aleksandra Szafranowicz, Paweł Świetlicki, Przemysław Tul, Jan Zardzewiały

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030