Home » Wyróżnieni » Przyjaciel Szkoły

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Przyjaciel Szkoły

2004/2005:
Klub Sportowy MTE „Basket”, Dorota Białkowska, Ewa Bogiel, Małgorzata Daniluk, Iwona i Mirosław Góralscy, Joanna Hirnyj, Henryka Janiszewska, Marzena Kuniec, Henryk Paśko, Agata Piekarz, Mariola Rudasz, Aneta Szewczyk, Maria Ważna, Maciej Wójcik, Maria Wyciszkiewicz

2005/2006:
Hanna i Jerzy Bilińscy, Bogumiła Ramus, Jan Sokołowski, Beta i Tomasz Wower

2007/2008:
pp. Bogusławscy, Wiesława Nowicka, pp. Rudniccy

2008/2009:
Elżbieta Adamowicz, Joanna Cichorek, Grażyna Kamińska, Witold Sowiński

2009/2010
Jolanta Baranowska, Renata Borkowska, Sylwia Duszyńska, Jolanta Fras, Wioletta Frela, Dobrosława Grodzicka, Anna Hartman, Mirosława i Jacek Herkt, Aleksandra i Piotr Januszkiewiczowie, Alina Kłos, Daniel Kozłowski, Wiesława Majewska, Daniel Mazerant, Wioletta Nabłotna, Ireneusz Niezbecki, Alicja Nowak, Katarzyna Nowicka, Alicja Pawłowska, Anna Puchalska, Anna i Sławomir Rudniccy, Dorota Walas, Marlena i Norbert Wróblowie, Sylwia i Piotr Żukowscy

2010/2011
Marek Bania, Maria Barejko, Magdalena Chmielecka, Marta Chodorowska, Elżbieta i Janusz Cylka, Jacek Cyprusewicz, Krzysztof Czermański, Marzena Czyżewska, Iwona Dolecka, Katarzyna Drelich, Jerzy Drozdowski, Mirosłąw Dudek, Dorota Dzikowska, Jakub Frankowski, Jerzy Gajda, Ireneusz Głuszko, Jerzy Golder, Jakub Herkt, Danuta Hilińska, Stanisław Kłosowski, Beata Kolińska, Anna i Marek Kowalczykowie, Maria i Aleksander Kowalscy, Justyna i Mariusz Kwaśniak, Lucyna Laskowska, Aleksander Malinowski, Marek Marek, Hanna Maury, Renata Maury, Danuta Mierzejewska, Marcin Mroczyński, Joanna Nojak, Katarzyna Opacka, Teresa Orłowska, Barbara Osiecka, Monika Panieczko, Jerzy Pawluczuk, Marian Pietrusiak, ks. Sławomir Pokorniecki, Karolina Pudlik, Mirosław Rakieć, Krystyna Rublewska, Zbigniew Ruszkowski, Małgorzata Skibicka, Hanna Stopikowska, Stanisław Sumowski, Danuta Szymborska, Danuta Szymecka, Piotr Traczyk, Bożena Warmińska, Marek Wawryniuk, Mariola Wiśniewska, Anna Witusińska, Genowefa Wójcik, ks. Grzegorz Wójcik, Małgorzata Wróblewska, Joanna Wysocka, Marian Zardzewiały, Jolanta Żak

2011/2012
Marek Bania, Katarzyna i Krzysztof Bednarkowie, Zofia Belka, Katarzyna i Grzegorz Benderscy, Lidia Bielawska-Karatysz, Ewa Detko-Traczyk, Aleksandra Filipczak, Joanna i Jarosław Golderowie, Danuta Hilińska, Justyna i Marek Kassnerowie, Anna Król, Ewa Kruszona, Izabela Lipiec, Justyna Litwin, Katarzyna i Wojciech Michalscy, Joanna Morus, Żaneta i Jacek Muzolf, Teresa Nawrocka, Joanna i Sylwester Nowakowscy, Katarzyna Nowicka, Magdalena Nowicka, Beata Ponczek, Beata Redmerska, Barbara Suchowicz, Teresa Urbanowicz, Magdalena Walenczewska

2012/2013
Sylwia Duszyńska, Alicja Gołębiewska, Dobrosława Grędzicka, Edyta Jaworska, Janusz Mielnicki, Ewa Raczyńska, Renata i Michał Wejtko

2013/2014
Agnieszka Gruza, Agnieszka Siuda, Katarzyna Ostrzyżek, Magdalena Palczewska, Agnieszka Gromelska, Agnieszka Juszczak, Bożena Sarzyniak, Monika Stachurska, Ewa Czerkies Gargula, Marzena Janda, Katarzyna Świetlicka, Mirosław Rakieć, Marek Jędrzejewski, Ewa Hyla, Agnieszka Kluck, Adam Koliński, Aleksandra Wojnarowicz, Ewa Wiercińska, Małgorzata i Ireneusz Głuszko, Jolanta Groszewska, Katarzyna Zielińska

2014/2015
Katarzyna i Tomasz Badzińscy,Edyta Barsul, Katarzyna Bieniek, Jacek i Marzena Chrząstowscy, Państwo Żaneta i Jacek Muzolfowie, Magdalena Reda, Agnieszka Rośleń, Joanna i Wojciech Seroccy, Iwona Srożak

2015/2016
Wiesława Gadzińska, Sylwia Jaśkiewicz, Aniela Kreft, Dorota i Dariusz Kucowie, Katarzyna i Dariusz Patelczykowie, Bogumiła Rzepczyńska, Magdalena i Artur Szachmytowscy, Janina Szymanowska, Eugeniusz Wiśniewski, Elżbieta i Marian Zardzewiały

Projekt Programu wychowawczp-profilaktycznego

Wyprawka pierwszoklasisty

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030