Home » Osiągnięcia

Struktura strony

Rozwiń | Zwiń

Archiwum

Rozwiń | Zwiń

Biuletyn Informacji Publicznej

Osiągnięcia

I semestr roku szkolnego 2013/2014:

Lp.

Nazwa konkursu

Wyniki uczniów

1 Wojewódzki Konkurs Matematyczny, etap rejonowy. Udział:
Deyna Natalia, 6d (Maria Czerwińska)
Walkiewicz Aleksandra, 6a, Świetlicki Michał, 6a, (Mirosława Herkt)
Dolecki Dawid, 6c, Jędrzejewski Bartosz, 6c (Iwona Leśkiewicz)
2 Wojewódzki Konkurs Matematyczny, kwalifikacje do etapu wojewódzkiego. Świetlicki Michał, 6a (Mirosława Herkt)
Jędrzejewski Bartosz, 6c (Iwona Leśkiewicz)
3 Miejski Konkurs Przyrodniczy, Z przyrodą za pan brat. III miejsce drużynowo
Byszewska Aleksandra, 4b (Nella Szyłejko)
4 Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy, Woda żródłem życia, etap szkolny. I miejsce i kwalifikacje do etapu wojewódzkiego, Szachmytowska Olga, 4a (Elżbieta Gałka)
5 Ogólnopolski konkurs Doodle4Google Udział – Kacper Knot, 4c (Karol Dziuba)
6 Wojewódzki konkurs języka polskiego (KO) etap rejonowy
Amelia Pikul 6c; Aleksandra Walkiewicz 6a; Marcel Wojnarowicz 6d; Marcel Meler 5 fi; Julia Kluk 6d; Sandra Rogala 6c; Patrycja Grabowska 5a; Larysa Głuszko 6; Paweł Ruczko 6d; Martyna Karaszkiewicz 6e; Wiktoria Pulkowska 6a; Karolina Wojtacka 6b; Adrianna Sejka 6c;
etap wojewódzki
Marcel Wojnarowicz 6d (Izabela Lipiec)
Marcel Meler 5fi (Danuta Chodorowska)
8 Wojewódzki konkurs poetycko-plastyczny “Świat moich marzeń, myśli i snów” III miejsce –  Adrianna Sejka 6c
Wyróżnienie – Oliwia Bieżuńska 6c, Amelia Pikul 6c; (Wioletta Hillar)
9 Wojewódzki  konkurs  mitologiczny  “Z mitologią za pan brat”  awans do etapu wojewódzkiego:
Marcel Wojnarowicz 6d (Izabela Lipiec)
Marcel Meler 5fi (Danuta Chodorowska)
10 Powiatowy konkurs na wiersz walentynkowy I miejsce – Larysa Głuszko 6d (Izabela Lipiec)
11 Powiatowy konkurs plastyczny “Podaruj kropelkę nadzei” II miejsce – Ewa Rośleń 5b (Jolanta Drypa)
12 Powiatowy konkurs plastyczny “Każdy ma swojego anioła” III miejsce –  Julia Golder 5b; Małgorzata Gruza 5b (Jolanta Drypa)
13 Szkolny konkurs wiedzowy “Życie i twórczość J. Tuwima” I miejsce – Alicja Kacprzyk 4c
II miejsce – Katarzyna Szmidt 5a
III miejsce – Amelia Pikul 6c
14 Miejski konkurs wiedzowy “Lepszy smak życia” I miejsce – Marcelina Koralewska 5c
II miejsce – Zuzanna Karaś 5c
(Jolanta Drypa)
15 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt powiat I miejsce
finał wojewódzki III miejsce
Uczestnicy: Ciszek Paulina VIb; Pikul Amelia VIc; Karaszkiewicz Martyna VIe; Rogala Sandra VIc; Sejka Adrianna VIc; Gruda Julia VIa; Zielińska Weronika VIe, Grabowska Patrycja Va; Szewczyk Dominika VIc; Rutkowska Amelia Va; Rzepka Karolina VIb
16 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców powiat II miejsce
Uczestnicy: Wojtysiak Patryk VIa; Jędrzejewski Błażej VIc; Pilarski Klaudiusz VIa; Arbat Szymon Vfi; Szydełko Artur VId; Dolecki Dawid VIc; Krol Jakub Vc; Jata Michał Va; Szkiel Jan Va; Hyla Wojciech VId;Wojtysiak Michał IVa
17 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Unihokej Dziewcząt miasto I miejsce
powiat I miejsce
półfinał wojewódzki I miejsce
finał wojewódzki VI miejsce
Uczestnicy: Rutkowska Amelia Va; Pulkowska Wiktoria VIa; Rublewska Sandra VIa; Sygnowska Angelika VIa; Szymańska Aleksandra VIa
18 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Unihokej Chłopców miasto I miejsce
powiat V I miejsce
Uczestnicy: Hyla Wojciech VId; Wójcik Kacper VId; Szydełko Artur VId; Świetlicki Michał VIa; Urbanowicz Rafał VIa; Rzepka Patryk VIa; Wojtysiak Patryk VIa; Patelczyk Mateusz IVa; Murach Adrian IVc
19 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Siatkówka Dziewcząt miasto I miejsce
powiat I miejsce
Uczestnicy: Wojciech Hyla VId; Wójcik Kacper VId; Szydełko Artur VId;  Świetlicki Michał VIa, Urbanowicz Rafał VIa; Rzepka Rafał VIa; Wojtysiak Rafał; Patelczyk Mateusz IVa; Murach Adrian  IVc
20 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Siatkówka Chłopców miasto I miejsce
powiat V miejsce
Uczestnicy: Wojciech Hyla VId; Wójcik Kacper VId; Szydełko Artur VId; Świetlicki Michał VIa:Urbanowicz Rafał VIa; Rzepka Rafał VIa; Wojtysiak Rafał; Patelczyk Mateusz IVa; Murach Adrian  IVc
21 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej-Dziewczęta i Chłopcy powiat VII miejsce
Uczestnicy: Maksymilian Żygadło IIIc; Jan Szkiel Va; Piotr Zapolski Va; Sandra Majewska VIe
22 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Tenis Stołowy Dziewcząt miasto  III miejsce
Uczestnicy: Zuzanna  Walenczewska Va, Amelia Rutkowska Va
23 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Tenis Stołowy Chłopców miasto I miejsce
powiat I miejsce
półfnał woj. I miejsce
Finał wjewódzki I miejsce
VII miejsce w Polsce
Uczestnicy: Michał Małachowski Vd, Błażej Jędrzejewski VIc
24 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Biegi na Orientację finał wojewódzki:
I miejsce Natalia Deyna VId
II miejsce Natalia Szuba VId
II miejsce drużynowo – Uczestnicy: Natalia Deyna VId , Natalia Szuba VIc, Natalia Warczak VId
IV miejsce drużynowo – Uczestnicy: Marek Serocki Vfi, Filip Filipczak Ve, Kacper Jaśkiewicz Va, Kariusz Koliński VId
25 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Meksyk” II miejsce -Weronika Karatysz – absolwentka
26 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat bez barier” I miejsce – Jan Zardzewiały kl VId,
I miejsce – Weronika Karatysz- absolwentka
wyróżnienie- Filip Bednarz ; Sławomir Szymański-absolwenci
27 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Lubimy mokradła” wyróżnienie
Jan Zardzewiały kl. IVd;
Sandra Rogala kl. VIc
28 Powiatowy konkurs Plastyczny „Podaruj kropelkę” I miejsce – Aleksandra Basiak kl. IVd; Bartosz Karatysz kl. IVd
29 Powiatowy konkurs Plastyczny „Podaruj kropelkę” II miejsce – Jan Zardzewiały kl VId,
30 Powiatowy konkurs Plastyczny „Podaruj kropelkę” III miejsce- Paulina Ciszek kl. VIbi; Nicola Śliwa kl.Vc;
31 Powiatowy konkurs Plastyczny „Podaruj kropelkę” Katarzyna Kuc kl. IVa;
Katarzyna Szmidt kl. Va;
Roksana Kropisz kl. Va;
Karolina Wojtacka kl. VIbi;
Dominika Dębińska kl. VIbi
32 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Aniołowo” Wyróżnienie – Olga Szachmytowska kl. IVa
33 Powiatowy konkurs Plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa” I miejsce- Julia Ziółkowska IVd
II miejsce – Julia Pudlik kl.VIc
III miejsce – Julia Badzińska kl. Vfi
34 Powiatowy konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa”” II miejsce – Radosław Kreft kl. IVd
III miejsce – Sandra Rogala kl. VIc
35 Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nasze Boże Narodzenie” II miejsce – Katarzyna Kuc kl. IVa; Agata Widz kl. IIIc
wyróżnienie zespół – „Debiut”; zespół „Dzwonki”; Marcelina Koralewska kl Vc
36 Ogólnopolski konkurs astronomiczny “A jednak się kręci”
  • Udział klasy IIIa
37 Ogólnopolski konkurs  “Śniadanie daje moc” Udział klasy Ic
38 Powiatowy konkurs plastyczny ‘Podaruj kropelkę nadziei” I miejsce- Martyna Werner kl. IIIa;
II miejsce – Oskar Palczewski kl. IIIa;
III miejsce – Amelia Lipiec kl. IIIa;
wyróżnienie – Zofia Grzywińska, Julia Opalska kl. IIIa
39 Powiatowy konkurs plastyczny ‘Tradycje i zwyczaje Bożego Narodzenia” III miejsce- Małgorzata Kolińska kl. IIIb; Marika Grabowska kl. IIa
40 Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek II miejsce – Agata Widz kl. IIIc
41 Miejski Konkurs “Każdy ma swojego anioła” I miejsce – Julia Opalska; Jakub Gruza kl. IIIa;
wyróżnienie – Oskar Palczewski kl. IIIa
42 Miejski Konkurs Plastyczny “Kartka Świąteczna” Wyróżnienia:
Maja Lewandowska Ib; Łukasz Czarnowski Ib; Zofia Frelek Id; Julia Rehmus Id;Jakub Dziedzic Ie; Aleksandra Jarek Ie; Magdalena Radziniewska Ie ; Julita Szpak Ie
43 Międzyszkolny konkurs ” Z przyrodą za pan brat” III miejsce – Oskar Palczewski; Jan Mularczyk kl.IIIa
44 Szkolny konkurs” kasztanowy” I miejsce – klasa IIIe;
IV mmiejsce klasa IIc;
I miejsce – Eliza Woźniak kl. IIc
45 Konkurs plastyczny na Szopkę Bożonarodzeniową II miejsce – klasa IId
46 Konkurs “Mikołajki – świąteczne tradycje” Wyróżnienie:
Mikołaj Adamczyk; Dominika Markowicz ; Aleksander Chmiel kl. IId;
Nicola Duszyńska ; Maja Kraśniewska ; Maria maj kl. IIa

II semestr roku szkolnego 2013/2014:

Lp.

Nazwa konkursu

Wyniki uczniów

1

Wojewódzki konkurs Matematyczny Finaliści:Michał Świetlicki, 6A, (Mirosława Herkt)
Bartosz Jędrzejewski, 6C (Iwona Leśkiewicz)

2

II Powiatowy Konkurs Matematyczny – “Odkrywamy Talenty”. I miejsce – Natalia Deyna, 6D (Maria Czerwińska)
II miejsce – Bartosz Jędrzejewski, 6C (Iwona Leśkiewicz)
VI miejsce – Michał Świetlicki, 6A (Mirosława Herkt)

3

Powiatowy Konkurs Matematyczny – “Alfa i Omega”. III miejsce – Michał Świetlicki, 6A, (Mirosława Herkt)
IV miejsce – Bartosz Jędrzejewski, 6C, (Iwona Leśkiewicz)

4

VIII Powiatowy Konkurs “Tęga Głowa” I miejsce indywidualnie i drużynowo Michał Świetlicki, 6A, (Mirosława Herkt)
I miejsce indywidualnie i drużynowo Bartosz Jędrzejewski, 6C, (Iwona Leśkiewicz)

5

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2014 Nagroda I stopnia
Kacprzyk Alicja, 4c (Maria Czerwińska)
Walkiewicz Aleksandra, 6a (Mirosława Herkt)
Nagroda II stopnia
Świetlicki Paweł, 4e;Maciąg Julia, 4c (Maria Czerwińska)
Dudzic Jakub, 4a; Sarzyniak Aleksander, klasa 5f; Prządka Hubert, 5f;Serocki Marek, 5f (Mariola Pomierska)
Zapolski Piotr, 5a; Templin Katarzyna, 6a; Świetlicki Michał, 6a (Mirosława Herkt)
Deyna Natalia, klasa 6d (Maria Czerwińska)
Wyróżnienie
Bartosz Jędrzejewski, 6c (Iwona Leśkiewicz)

6

Powiatowy Turniej Wiedzy i Umiejętności Informatycznych Etap szkolny:
I miejsce – Natalia Deyna 6d (Karol Dziuba)
II miejsce – Natalia Szuba 6d (Karol Dziuba)

7

III Powiatowe Potyczki Matematyczne I miejsce drużynowo:
Michał Świetlicki, 6A (Mirosława Herkt)
Bartosz Jędrzejewski, 6C (Iwona Leśkiewicz)

8

Powiatowy konkurs pięknego czytania II miejsce – Julia Golder 5b (Jolanta Drypa)
wyróżnienie – Alicja Kacprzyk 4e (Wioletta Hillar)

9

Wojewódzki konkurs poetycki “Moja mała Ojczyzna” Laureatki w kat. poezja:
Adrianna Sejka 6 c,
Natalia Gąsior 6 c;
Laureat w kat. rysunek
Natalia Gąsior 6 c
wyróznienie w kat. rysunek
Adianna Sejka 6 c
(Wioletta Hillar)

10

Powiatowy konkurs poetycki “Mój region – miejscowość, w której mieszkam” II miejsce
Nikola Śliwa 5c (Danuta Chodorowska)
Julia Madej 5b (Jolanta Drypa)
wyróżnienie
Sandra Rogala 6c (Wioletta Hillar)

11

Szkolny konkurs ortograficzny “Mistrz ortografii” Klasy 4
I m. – Agata Krawniak 4d;
II m.- Alicja Kacprzyk 4e;
III m. – Oliwia Fudala 4d;
Klasy 5
I m. – Karolina Szarafińska 5d;
II m.- Marcel Meler 5fi,
III m. – Patrycja Grabowska 5a;
Klasy 6
I m. – Mikołaj Grabowski 6c;
II m. – Aleksandra Walkiewicz 6a;
III m. Amelia Pikul 6c;

12

Szkolny konkurs polonistyczno-historyczn “Sławni Polacy” I m.- Marcel Meler 5fi (Maria Botwicz)
II m. – Natalia Walkiewicz 6a (Izabela Lipiec)
III m. – Przemysław Bogucki 6a (Izabela Lipiec)
Marek Jabłoński 6e

13

Powiatowy konkurs poetycki ” 10 lat w Unii Europejskiej” I m. – Wiktoria Chrząstowska 5fi (Danuta Chodorowska)
II m. – Larysa Głuszko 6d (Izabela Lipiec)
wyróżnienie – Nikola Śliwa (Danuta Chodorowska)
Filip Bednarek, Natalia Gąsior 6c (Wioletta Hillar)

14

Wojewódzki konkurs poetycki “Bursztyn zamknięty w słowach” Wyróżnienie – Julia Madej 5b (Jolanta Drypa)

15

Wojewódzki Konkurs Literacki “Wspaniały świat Turcji” Laureatka – Julia Badzińska 5fi (Danuta Chodorowska)

16

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego ‘Jestem lingwistą” Wyróżnienie – Marcel Wojnarowicz 6d (Monika Muchowska)

17

Wojewódzki Konkurs Piosenki “My faworite things” I miejsce – Marek Jabłoński 6e (Monika Muchowska)

18

Powiatowy konkurs poetycki “Ziemia naszym skarbem” I miejsce
Larysa Głuszko 6d (Izabela Lipiec)
Marcel Meler 5fi (Danuta Chodorowska)
III miejsce
Natalia Gąsior 6c (Wioletta Hillar)

19

Powiatowy konkurs “Zabawy z historią” I miejsce – Marcel Meler 5fi; Marek Serocki 5fi (Maria Botwicz)

20

Miejski Konkurs Poetycki w ramach Szkoły z Talentem Wyróżnienie – Aleksandra Szafranowicz 4a (Danuta Chodorowska)

21

Ogólnopolski Konkurs Poetyckim im. K.Kolbergera Wyróżnienie – Natalia Gąsior 6c (Wioletta Hillar)

22

Szkolny konkurs poetycki “Kiedy dorosnę…” I miejsce
Larysa Głuszko 6d (Izabela Lipiec)
Małgorzata Gruza 5b (Jolanta Drypa)
II miejsce
Katarzyna Walenczewska 5a (Jolanta Drypa)
Nikola Śliwa 5c (Danuta Chodorowska)
III miejsce
Julia Gęborys 5d (Jolanta Drypa)

23

V Wojewódzki Konkurs Literacki “Pod ojczystym niebem” Wyróżnienie – Amelia Pikul 6c (Wioletta Hillar)

24

XIII Powiatowy Konkurs Poetycko-Plastyczny pod hasłem “Bążdźmy razem!W domu, w szkole, w kraju i na świecie… I m. – Marcel Meler 5fi (Danuta Chodorowska)
III m. – Wiktoria Kobus 6c (Wioletta Hillar)
wyróżnienie – Amelia Pikul 6c (Wioletta Hillar)

25

Szkolny konkurs ortograficzny “Mistrz ortografii” Klasy 4
I m. – Agata Krawniak 4d
II m. – Alicja Kacprzyk 4e;
III m. – Oliwia Fudala 4d
Klasy 5
I m. – Karolina Szarafińska 5d
II m.- Marcel Meler 5fi
III m. – Patrycja Grabowska 5a
Klasy 6
I m. – Mikołaj Grabowski 6c
II m. – Aleksandra Walkiewicz 6a
III m. – Amelia Pikul 6c

26

Szkolny konkurs mitologiczny “Z wizyta na Olimpie” I m. – J.Badzińska, M.Meler 5fi (Danuta Chodorowska)
II m. – F.Bednarek, M. Gąbka 5b (Jolanta Drypa)
III m. – J. Lisowski, P. Zapolski 5a (Jolanta Drypa)

27

Ogólnopolski Konkurs Literacki “O Złote Pióro” III m. – J. Madej 5b, J. Szkiel 5a
wyróżnienie – K. Szmidt 5b (Jolanta Drypa)

28

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT MIASTO II miejsce
POWIAT V miejsce
Marta Mroczkowska 6a; Sandra Rublewska 6a; Natalia Szuba 6d; Aleksandra Szymańska 6a; Matryna Karaszkiewicz 6e; Sandra Krystoforska 6e; Natalia Deyna 6d; Zielińska Weronika 6e; Aleksandra Walkiewicz 6a; Julia Gruda 6a; Daria Konopacka 6a; Wiktoria Pulkowska 6a;

29

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT ETAP MIEJSKI
  • MIASTO, POWIAT II miejsce

Kulik Nikola 6a;Marta Mroczkowska 6a; Julia Rutkiewicz 6a; Sandra Rublewska 6a; Angelika Sygnowska 6a; Natalia Szuba 6d; Aleksandra Szymańska 6a; Agata Szewczak 6a; Matryna Karaszkiewicz 6e; Sandra Krystoforska 6e; Natalia Deyna 6d

30

PIŁKA SIATKOWA  CHŁOPCÓW
  • MIASTO I miejsce
  • POWIAT II miejsce

Wojciech Hyla 6d; Kacper Wójcik 6d; Michał Świetlicki 6a; Patryk Wojtysiak 6a Patryk Rzepka 6a; Artur Szydełko 6d; Mateusz Patelczyk 4a;

31

PIŁKARSKIE PIĄTKI ETAP MIEJSKI
  • MIASTO I M-SCE

Wojciech Hyla 6d; Mateusz Łukomski 6c; Dolecki Dawid 6c; Błażej Jędrzejewski 6c; Patryk Korzec 6c; Michał Świetlicki 6a; Mateusz Stachowski 5e; Przemysław Kozłowski 5d; Piotr Jaworski 4e; Piotr Piątkowski

32

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW
  • MIASTO II miejsce
  • POWIAT III miejsce

Michał Świetlicki 6a; Patryk Rzepka 6a; Patryk Czarnuch 6a; Patryk Wojtysiak 6a; Marcel Arendt 6a; Rafał Urbanowicz 6a; Klaudiusz Pilarski 6a; Piotr Zapolski 5a; Marceli Kapica 5a; Jakub Lisowski 5a; Konrad Kułak 5a; Jan Szkiel 5a

33

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE Sandra Rogala 6 c 2 miejsce powiat, 28 miejsce woj.
Julia Gruda 6 a 4 miejsce powiat awans do finału woj.
Amelia Pikul 8 miejsce powiat
Paulina Ciczek 12 miejsce powiat
Patryk Wojtysiak 6a 4 miejsce powiat, 38 miejsce woj.

34

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
  • MIASTO 1 miejsce
  • POWIAT
  • PÓŁFINAŁ
  • V FINAŁ WOJ.

Marta Mroczkowska 6a; Sandra Rublewska 6a; Aleksandra Szymańska 6a; Julia Gruda 6a; Wiktoria Pulkowska 6a; Amelia Rutkowska 5a; Zuzanna Walenczewska 5a; Katarzyna Templin 6a; Nikola kulik 6a; Angelika Sygnowska 6a;

35

Pwiatowy Konkurs Plastyczny „Co mnie zachwyca zimą” wyróżnienie
Joanna Beń Vb,
Jan Zardzewialy IVd

36

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Razem” Laureaci
Dominika Szczepańska IVbi,
Malwina Kowalska VIbi,
Jan Zardzewiały IVd,
Marcel Wojnarowicz VId

37

Ogolnopolski Konkurs Plastyczny „Czerwone Maki na Monte Cassino” III miejsce – Marek Serocki

38

Pwiatowy Konkurs Recytatorski „Proza i Poezja Światowa” I miejsce – Mieszko Wierciński VId,
III miejsce – Wiktoria Kobus VIc

39

Szkolny Konkurs Matematyczny klas III I m -Zofia Grzywińska kl. III a
II m-Miłosz Wesołowski kl. III a
Agnieszka Jędrkowiak kl. III e

40

Powiatowy Konkurs “Najmilsza na świecie jest mi mama” I m – Amelia Lipiec kl. III a ,
II m -Nadia Dąbrowska kl III c; Nikodem Kluck kl. III d
III m – Szymon Markowski kl. III e; Daria Stachurska kl. IIIb

41

Powiatowy Konkurs “Najmilsza na świecie jest mi mama” klasy II I m – Jacek Urbanowicz kl. II a
III m -Sabina Karaszkiewicz kl. II e; Kacper Kaszuba kl. II b; Stanisław Oleksiak kl. II e

42

Szkolny Konkurs Kaligraficzny klas I – III Klasy 1:
I m – Zuzanna Śliwa kl. I b, Magdalena Radziniewska kl. I e; Kinga Szwarc kl.I d
II m – Julia Karpińska kl. I a
III m – Wojciech Osuch kl. I c
Klasy 2:
I m – Nadia Kwiatkowska kl. II f,
II m – Martyna Madeja kl. II e,
III m – Izabela Żydek kl. II f
Klasy 3:
I m – Miłosz Wesołowski kl. III a ,
II – m Martyna Mierzejewska kl. III c,
III m – Wojciech Kwaśniak kl. III e

43

Powiatowy Turniej “Dwa ognie” II – m Klasa III a

44

Powiatowy Konkurs Plastyczny “Co mnie zachwyca zimą” I m – Oskar Palczewski kl. III a ,
wyr. Amelia Lipiec kl. IIIa

45

Powiatowy Konkurs Literacki “Mój region” I m – Oskar Palczewski kl. III a ,
wyr. Amelia Lipiec kl. IIIa

46

Wojewódzki Konkurs Poetycki “Bursztyn zamknięty w słowach” Nagroda specjalna  Amelia Lipiec kl. III a

47

Powiatowy Konkurs Literacki ” Ziemia naszym skarbem “ I m – Amelia Lipiec kl. III a ,

48

Powiatowy Konkurs “Bystrzak” VI m – Oliwier Ostrzyżek kl. III a

49

Powiatowy Konkurs “Oni też byli dziećmi” IV m – Oliwier Ostrzyżek  kl. III a

50

Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczny kl. I -III “Najmilsza na świecie jest mi mama” I m – Maja Klejbach kl. I d,
II m – Stanisław Kaczor kl. I d,
III m – Serocka Oliwia kl. I a
wyr. – Ida Zamiplewska kl. I bi

51

Konkurs na najładniejszy zeszyt kl. I – III Klasy 1:
I m – Maja Klejbach kl. I d,
II m – Ada Prażanowska kl. I d,
III m – Agnieszka Kubieniec kl. I e;
Maria Kuberska  wyr. –  kl. I c
Klasy 2:
I m – Oliwia Lewandowska kl. II c,
II m- Oliwier Palczewski kl. II d,
III m – Ewa Guzman kl. II a
Klasy 3:
I m – Emilia Andrzejewska kl. III a,
II m- Jakub gruza kl. III a; Martyna Mierzejewska kl. III c,
III m – Miłosz Wesołowski kl. III a

52

Szkolny Konkurs Matematyczny klas II I m – Karol Wasiewski kl. II d,
II m – Jakub Wójcik kl. II fi

53

Powiatowy Konkurs Czytelniczy  “Podróże po Basniach i Bajkach” III m – Aleksandra Szafarewicz kl. III d

54

 Powiatowy Konkurs Czytelniczy ” W krainie fantazji” I m – Jakub Szymański  kl. II a

.

 

 

Ferie 2018 w Poradni PP

Program wychowawczo-profilaktyczny

Program dla szkół

Podręczniki 2017/18

Zobacz co u nas na Wejdź bez logowania.

Konto Rady Rodziców

Numer konta Rady Rodziców: 82 8300 0009 0014 2399 2000 0030