Aktualności

 

 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2015
       19.03.2025r. o godzinie 9.00 rozpoczęły się  zmagania uczniów SP6 w Kwidzynie z zadaniami matematycznymi w ramach Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2015. W naszej szkole udział wzięło 106 uczniów:
Klasy II –pisało 18 dzieci w kategorii Żaczek,
w klasach  III- IV  zadania w kategorii Maluch rozwiązywało 41 dzieci,
47 uczniów z klas IV – VI  walczyło w kategorii Beniamin.
Kangur nie należy do najłatwiejszych konkursów, ale jest dla dzieci bardzo interesujący, gdyż oprócz samej wiedzy, należy wykazać się umiejętnością logicznego myślenia i matematycznego kombinowania, a to już wyższa szkoła jazdy. Do takiego etapu dochodzą młodzi ludzie po wielu godzinach ćwiczeń, rozwiązywania zadań i z ogromnym zacięciem matematycznym. Cieszymy się, że tyle chętnych zebrało się dziś, by połamać sobie głowę!
Gratulujemy dzieciom i ich nauczycielom! Czekamy na wyniki!

Matematyka da się lubić
W związku z Rokiem Matematyki ogłoszonym w województwie pomorskim uczniowie klas IV – VI naszej szkoły aktywnie wzięli udział w konkursie plastycznym „Matematyka da się lubić”.
Na hasło „Zaskocz nas, jeśli potrafisz…” odpowiedziało aż 58 uczniów!
Wśród tylu prac jury w składzie:
- pani Danuta Truchan – zastępca dyrektora szkoły
- pani Katarzyna Kostro
- pani Jolanta Kubiak
- pani Magdalena Walenczewska
zdecydowało 17 marca 2015r. o przyznaniu 3 nagród głównych:
- I miejsce: Amelia Lipiec klasa IVB
- II miejsce: Nikola Śliwa klasa VIC
- III miejsce: Oskar Palczewski klasa IVAs.
Jury – podkreślając duży wkład pracy naszych uczniów – zdecydowało o przyznaniu także 4 wyróżnień. Oto nazwiska ich autorów (w kolejności alfabetycznej):
- Martyna Brzozowska klasa IVAs
- Aleksandra Łapacz klasa IVB
- Jakub Kędziora klasa VD
- Jan Zardzewiały klasa VD.
Gratulujemy!!!
Nauczyciele matematyki SP 6 Kwidzyn

Dzień liczby PI

Sobota – 14 marca 2015r. – okrzyknięta jest dniem Liczby Pi!
W naszej szkole Dzień Liczby Pi obchodziliśmy już w piątek – 13 marca 2015 roku. To bardzo ważny czas, gdyż rok 2015 został ogłoszony na Pomorzu – Rokiem Matematyki. Z tej okazji czeka nas wiele nie tylko matematycznych atrakcji: rozwiązywanie łamigłówek, gry matematyczne, konkursy, przygotowanie gazetek, plakatów.
Na przekór wszystkiemu piątek 13 marca 2015r. w SP6 W Kwidzynie jest najgorętszym, najciekawszym i najbardziej matematycznym piątkiem!
Na głównym holu szkoły przygotowaliśmy kącik informacji o liczbie Pi. Podczas drugiej lekcji nauczyciele matematyki i ich klasy na tarasie przed budynkiem szkoły utworzyli ludzki okrąg, a w nim średnicę, bo przecież liczba Pi jest stałą matematyczną wyrażającą stosunek długości obwodu okręgu do jego średnicy. Przypomnieliśmy pojęcia związane z kołem i okręgiem: promień, średnica, cięciwa. Następnie utworzyliśmy symbol liczby , przy tworzeniu którego tak pięknie zaświeciło słońce, że dopisywały wszystkim humory, więc zabawę zakończyliśmy wspólnym okrzykiem: KOCHAMY MATEMATYKĘ!!!
W tym dniu lekcje matematyki w klasach 4-6 rozpoczynaliśmy informacjami dotyczącymi LUDOLFINY, bo tak nazywa się liczbę Pi.
Nauczyciele matematyki

Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty
W dniach 6-8 marca 2015 r. w Krakowie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty.

W konferencji wzięło udział ok. 600 osób, wśród nich dyrektor Lidia Nowacka.
Uroczysta Gala Talentów – Warszawa 2015

6 marca 2015 r. w Bemowskim Centrum Kultury ART BEM rozpoczęła się Gala Finałowa 6 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „ODKRYWAMY TALENTY PRZYSZŁOŚCI” zorganizowanego przez szkoły PRO FUTURO w Warszawie oraz Fundację Instytut Nowoczesnej Edukacji.  Hasłem przewodnim tegorocznej edycji były słowa Paulo Coelho: Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy możesz bezpowrotnie ominąć. Prace konkursowe oceniały m.in. dziennikarka Krystyna Czubówna i poetka Krystyna Gucewicz. Po przeczytaniu 750 wierszy jury wyróżniło 26 uczniów szkół podstawowych i 42 gimnazjalistów z całej Polski. Wśród wyróżnionych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły – Adrianna Brodzik i Alicja Kacprzyk z klasy 5c, przygotowane przez nauczycielkę języka polskiego, Wiolettę Hillar.
Finalistom towarzyszyli rodzice, nauczyciele i dyrektorzy szkół. Na widowni zasiedli również: pani Dorota Twarowska – Prezes PWN, pani Anna Hryniewicz – Wiceprezes Fundacji Instytut Edukacja Pro Futuro, pan Grzegorz Pytkowski – Prezes Zarządu Instytutu Nowoczesnej Edukacji oraz uczniowie szkoły Pro Futuro.
Nagrodzone wiersze czytali znani i lubiani:
Joanna Dukaczewska – dziennikarka i prezenterka radiowo-telewizyjna.
Maria Niklińska – aktorka.
Łukasz Nowicki – aktor teatralny, telewizyjny i dubbigowy, prezenter.
Józef Mika – aktor filmowy i dubbingowy.
Swoim cudnym głosem zaczarowała nas Olga Szomańska, polska wokalistka i aktorka estradowa. W jej wykonaniu wysłuchaliśmy piosenek niezapomnianej Anny German.
Patronat merytoryczny nad konkursem objęło Wydawnictwo Szkolne PWN, ufundowało finalistom nagrody książkowe.

Pod ojczystym niebem
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 21 im. Armii Krajowej
w Gdańsku już po raz szósty przeprowadził konkurs adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa pomorskiego. Jego celem było rozwijanie zainteresowań literackich, budzenie tożsamości narodowej oraz rozwijanie wrażliwości, wyobraźni i talentu uczniów w szczególności poprzez dbałość o czystość języka polskiego i kształcenie umiejętności wypowiadania się na piśmie.
Konkurs został objęty patronatem honorowym Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gdańska.
Komisja konkursowa ogłosiła już listę laureatów, a podsumowanie, połączone z wręczeniem nagród, nastąpi w maju br.
Nasza szkoła otrzymała aż siedem wyróżnień przyznanych przez organizatorów oraz przedstawicieli Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.
Oto lista nagrodzonych:
Adrianna Brodzik kl. 5c – wyróżnienie organizatorów,
Wiktoria Chrząstowska kl. 6f- wyróżnienie organizatorów,
Amelia Lipiec kl. 4b – wyróżnienie organizatorów,
Nikola Śliwa kl.6c – wyróżnienie organizatorów, wyróżnienie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej (Koło Gdańsk- Wrzeszcz),
Aleksandra Basiak kl. 5d – wyróżnienie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej (Koło Gdańsk- Wrzeszcz i Koło Gdańsk-Oliwa).
Prace wyróżnionych uczniów powstały pod kierunkiem polonistek: pp. D. Chodorowskiej i W. Hillar.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
27 lutego 2015r. w Gimnazjum nr 26 w Gdańsku odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. W konkursie tym wśród 87 uczestników z całego województwa znalazło się trzech uczniów naszej szkoły:

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Nauczyciel uczący

1.

Serocki Marek Wojciech

6f

p. Mariola Pomierska

2.

Sarzyniak Aleksander Jacek

6f

3.

Meler Marcel

6f

Uczniowie ci zdobyli wymaganą ilość punktów i uzyskali tytuł finalisty

Konkurs baśniowy rozstrzygnięty
W czwartek, 26 lutego 2015r. odbył się Szkolny konkurs baśniowy realizowany w ramach obchodów Festiwalu Języka Polskiego. Jego uczestnikami byli uczniowie klas czwartych, tworzący 3-osobowe drużyny.
Organizatorki konkursu – Danuta Chodorowska (polonistka) i Mirosława Dorosz (bibliotekarka) – zmieniły dotychczasową formułę i oprócz repertuaru baśniowego popularnych pisarzy włączyły do konkursu reklamę wybranej przez uczniów baśni. Tak więc uczniowie mogli wykazać się nie tylko znajomością literatury, ale i umiejętnością poszukiwania informacji w Internecie oraz obsługi programu MS Word.
Podczas zmagań drużynowych uczniowie odpowiadali na pytania związane z baśniami, rozpoznawali utwory po wysłuchaniu ich fragmentów, rozwiązywali krzyżówkę tematyczną, układali puzzle z ilustracjami znanych baśni, a także wyszukiwali błędy w tytułach utworów, podając ich oryginalne brzmienie. W trakcie tych zajęć jedna osoba z zespołu zajmowała się tworzeniem reklamy wybranej baśni.
Uczestnicy konkursu świetnie się bawili, nie zapominając jednak o rywalizacji. Na zakończenie komisja dokonała przeliczenia punktów, które dały poszczególnym klasom następujące pozycje:
Miejsce Klasa Reprezentanci
I    4a     M. Brzozowska, Z. Grzywińska, A. Szafarewicz
II   4d     M. Frej, A. Lipińska, K. Klonowski
III  4c     M. Kolińska, A.Górska, P. Wiśniewski
IV  4b     A. Lipiec, J. Mularczyk, I. Romańska
V   4e     A. Jędrkowiak, M. Bednarczyk

Ortografia nie jest straszna
26 lutego 2015 r. odbył się finał szkolnego konkursu ortograficznego pod nazwą „Ortografia nie jest straszna” dla klas 4-6. W wyniku wcześniejszych eliminacji klasowych do finału przystąpiło po troje reprezentantów każdej klasy. Uczniowie rozwiązywali zadania ortograficzno-interpunkcyjne, m.in. uzupełniali wyrazy „trudnymi” literami, poprawiali błędnie zapisane wyrazy, podawali zasady ortograficzne do wyróżnionych liter, uzupełniali tekst brakującymi znakami interpunkcyjnymi.
Wyłoniono mistrzów na poszczególnych poziomach, laureatów II i III miejsc oraz przyznano wyróżnienia.
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFIA NIE JEST STRASZNA  – FINAŁ

Klasa

Imię i nazwisko

Miejsce

4a

Aleksandra Szafarewicz

I

4c

Natalia Badura

II

4b

Miłosz Wesołowski

III

4d

Julia Opalska

wyróżnienie

4b

Emilia Andrzejewska

wyróżnienie

5d

Agata Krawniak

I

5c

Alicja Kacprzyk

II

5b

Zuzanna Piernicka

III

5a

Sebastian Grys

wyróżnienie

5d

Oliwia Fudala

wyróżnienie

6a

Katarzyna Szmidt

I

6f

Marcel Meler

II

6a

Kuba Lisowski

III

6b

Ewa Rośleń

III

6d

Karolina Szarafińska

wyróżnienie

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs mitologiczny dla klas 5
Dnia 24.02.2015 r. w Szkole odbył się konkurs mitologiczny dla klas 5, zorganizowany przez polonistki: W. Hillar i I. Lipiec. Trzyosobowe zespoły piątoklasistów miały sposobność wykazania się znajomością mitologii greckiej na podstawie „Mitologii” Jana Parandowskiego. Do zadań uczestników należały m.in. krzyżówka, wykreślanka, test wiedzowy, dobieranie w pary imion bogów i odpowiednich atrybutów, dopisywanie imion dzieci bogów, wyjaśnianie związków frazeologicznych związanych z mitologia grecką.
Po podliczeniu punktów ogłoszono wyniki. Laureatom serdecznie gratulujemy!
SZKOLNEGO KONKURSU MITOLOGICZNEGO dla klas 5
I miejsce – 5d (45p.)
Agata Krawniak
Aleksandra Basiak
Oliwia Fudala

II miejsce – 5a (41p.)
Aleksandra Szafranowicz
Katarzyna Kuc
Marcelina Rębisz

III miejsce – 5c (39p.)
Alicja Kacprzyk
Dorian Kopij
Przemysław Tul

Festiwal Języka Polskiego w Szóstce

Czy wiecie, że 21 lutego cały świat obchodzi Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? Jak podaje Instytut Książki na datę obchodów Dnia Języka Ojczystego wybrany został 21 lutego, upamiętniający wydarzenia 1952 roku, kiedy to w miejscowości Dhaka (obecnej stolicy Bangladeszu) doszło do demonstracji, a następnie zamordowania pięciu studentów, domagających się uznania ich języka ojczystego – bengalskiego (bangla) – za jeden z dwóch urzędowych języków ówczesnego państwa Pakistan.[...] Połowa spośród języków, którymi mówi się na świecie, jest zagrożonych wyginięciem. Językoznawcy nie są optymistami. Czarny scenariusz przewiduje, że do końca XXI wieku przetrwa zaledwie jedna dziesiąta z obecnie używanych języków. Optymiści szacują, że pod koniec obecnego stulecia będzie w użyciu jeszcze połowa z nich. Prognozy te pochodzą z raportu UNESCO, które ustanowiło Dzień Języka Ojczystego 1999 roku dla podkreślenia bogactwa różnorodności językowej świata, a także w celu zwrócenia uwagi na liczbę języków zagrożonych i ginących.
Dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w naszej szkole zorganizowany został Festiwal Języka Polskiego, który trwał od 23 do 27 lutego 2015 r.
W ramach festiwalu odbyły się konkursy humanistyczne skierowane do uczniów klas 4-6, czyli : konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii”, konkurs mitologiczny i baśniowy.

Laureaci XVI Powiatowego Konkursu Poetyckiego „UCZUCIA SŁOWEM MALOWANE”
Szkoła Podstawowa nr 4 w Kwidzynie, z okazji walentynek zorganizowała konkurs poetycki o tematyce miłosnej – „Uczucia słowem malowane”. Z naszej szkoły do konkursu zgłoszonych zostało 6 wierszy uczniów z klas 4-6.
19 lutego 2015 r. odbył się finał szesnastej edycji konkursu, którego pomysłodawczynią jest p. Halina Stasiewicz – polonistka z SP4. W uroczystości tej uczestniczyło dwoje naszych uczniów, zdobywców II i III miejsca.
II miejsce – Marcel Meler kl. 6fi (n-l Danuta Chodorowska)
III miejsce – Amelia Lipiec kl. 4b (n-l Wioletta Hillar)
Nagrodzeni otrzymali dyplomy i bony upominkowe do salonów EMPIK,
GRATULUJEMY MŁODYM POETOM I ICH NAUCZYCIELKOM!

Międzynarodowy sukces uczennicy klasy 6 fi – Julii Badzińskiej

Uzyskanie przez Szóstkę przed dwoma laty tytułu “Szkoły z Talentem”‘ nie było przypadkowe. bowiem jednym z priorytetów szkoły jest rozwijanie talentów uczniów różnych dziedzinach. Wtedy to wśród laureatów konkursu literackiego znalazła się Julia Badzińska, wówczas uczennica klasy czwartej. W poprzednim zaś roku Julia zdobyła tytuł laureatki w Wojewódzkim Konkursie Literackim “Wspaniały świat Turcji”.
To jednak nie koniec sukcesów małej pisarki. bowiem we wrześniu tego roku uczennica zgłosiła do Międzynarodowego Konkursu Literackiego “Bajka i legenda świata w życie nam się wplata” dwie prace przygotowane pod kierunkiem p. Danuty Chodorowskiej, opiekunki Szkolnego koła humanistycznego AURUM. Konkurs okazał się nic lada wyzwaniem nie tylko z uwagi na swój prestiż (patronat honorowy objęli w nich: Minister Edukacji Narodowej. Marszałek Województwa Łódzkiego, Marszałek Województwa Podlaskiego oraz prof. dr hab. Roman Antoszewski), ale przede wszystkim ze względu na zainteresowanie osób z różnych środowisk i grup wiekowych.
Siedmioosobowe jury, składające się głównie z pisarek i dziennikarek. stanęło przed ogromnym wyzwaniem. bowiem miało zdecydować o losach 1435 prac z 16 krajów Zainteresowanie konkursem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatora – egmin.eu Bardzo Prywatnego Portalu Ludzi Ciekawych – zatem ostateczny protokół pracy komisji ukazał się 25 listopada 2014 r. Ta data wpisze się na trwale w pamięć wspomnianej wyżej dziewczynki (obecnie uczennicy klasy szóstej) oraz jej nauczycielki, ponieważ tego dnia komisja konkursowa obwieściła wszystkim zainteresowanym, że I miejsce w kategorii klas IV-VI zajęła Julia Badzińska za baśń pt. ,,Mówią kamienice” (w katalogu prac poz. 519).
Dla Julki to podwójna radość. gdyż jej praca odtąd będzie żyła swoim życiem, w formie ebooka, niosąc radość i nadzieję pacjentom Hospicjum CORDIS w Katowicach
Julia nie spoczęła na laurach i ma apetyt na zwycięstwo w innych konkursach literackich. Jej ulubionym gatunkiem jest baśń. a podziwianym twórcą – Hans Christian Andersen, którego utwory inspirują uczennicę do tworzenia własnych prac.
Trzymamy kciuki i życzymy małej baśniopisarce jeszcze wielu pięknych sukcesów.

Dni Bezpiecznego Internetu w Szóstce!

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony w całej Europie w pierwszej połowie lutego jest inicjatywą (w ramach programu “Safer Internet”) Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
Chodzi głównie o to, by dzieci i młodzież nie były narażone na niebezpieczeństwa
w trakcie korzystania z zasobów internetowych.
W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany jest przez Fundację „Dzieci Niczyje” oraz NASK. Co roku, organizatorzy zachęcają szkoły, organizacje pozarządowe, firmy i prywatne osoby do realizowania przez cały luty lokalnych inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów.
W SP6 DBI organizowany jest co roku w lutym w okresie tygodnia,
gdyż głównie podczas zajęć komputerowych i godzin wychowawczych
podejmowana jest tematyka bezpieczeństwa w sieci.
ZACZYNAMY OD DZIŚ (23.02.2015 r.)!
Zachęcamy wszystkich uczniów do zatrzymania się przy naszej tablicy zasad bezpieczeństwa w Internecie na korytarzu szkolnym. Prosimy również o zrealizowanie kursów e-learningowych na platformie „Dziecko w sieci”.
Szczegóły i kody aktywacyjne u Waszych nauczycieli zajęć komputerowych!!!
Tym, którzy zakończyli swoje kursy serdecznie gratulujemy!

Życzenia
     Z okazji ferii zimowych, życzymy wszystkim pięknej, zimowej pogody, miłych wrażeń i baśniowych przeżyć, dobrego nastroju, ale przede wszystkim zdrowego i bezpiecznego wypoczynku.
    Relaksujcie się i cieszcie dwutygodniową swobodą. Korzystajcie mądrze z uroków zimy, dbając o własne bezpieczeństwo i osób towarzyszących. Nie podejmujcie ryzykownych działań, zagrażających życiu lub zdrowiu. Niech we wszystkim nie opuszcza Was zdrowy rozsądek.
    Tym, którzy z różnych powodów pozostają w domu i nigdzie się nie wybierają, życzymy ciekawych pomysłów, słodkiego leniuchowania i … udanego odpoczynku w naszym pięknym grodzie.
Wracajcie pełni sił i chęci do swoich obowiązków, do pracy i nauki.

Dyrekcja szkoły.

 

Zaproszenie

Parafia p.w. Świętego Jana Ewangelisty w Kwidzynie

Szkoła Podstawowa nr 6 im. dr. Wł. Gębika w Kwidzynie

SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ

w niedzielę, 25 stycznia 2015 r. po mszy dziecięcej (ok. godz. 12.00)

NA KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK,

dedykowany Babciom i Dziadkom z okazji ich święta.

 ZAPRASZAMY ZESPOŁY FLAŻOLETOWE Z OPIEKUNAMI NA WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

w ramach I Kwidzyńskiego Spotkania Miłośników Flażoletu: „Czarodziejski Flażolecik”.

 Ksiądz Proboszcz Ignacy Najmowicz
Dyrektor Szkoły Lidia Nowacka

 

Sukcesy z religii

Dnia 15 stycznia 2015r. odbył się szkolny etap Wojewódzko-Metropolitarnego Konkursu Biblijnego – Wiedzy im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda
( Ewangelia wg. Świętego Jana)
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Lp. Imię i nazwisko ucznia Nauczyciel przygotowujący
1. Szymon Arbat kl.6f Maria Łepska
2. Wiktoria Chrząstowska kl.6f Maria Łepska
3. Julia Badzińska kl.6f Maria Łepska
4. Michał Badziński kl.4c Maria Łepska
5. Zuzanna Warczak kl.5d Anna Kowalczyk

Dnia 14 stycznia 2015r. podsumowano etap szkolny Wojewódzko-Metropolitarnego Konkursu Biblijnego – Plastycznego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda
( Ewangelia wg. Świętego Jana)
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Lp. Imię i nazwisko ucznia Nauczyciel przygotowujący
1. Urszula Cajczyk kl.2c, Anna Kowalczyk
2. Oliwia Bawelska kl.3e, Maria Łepska
3. Martyna Rośleń kl.2d, Maria Łepska
4. Halszka Wiercińska kl. 1d, Anna Kowalczyk
5. Zuzanna Zedlewska kl.2d Maria Łepska
6. Kacper Stępień kl.2d Maria Łepska

Finał WOŚP

Jak niektórym wiadomo miejski finał WOŚP od 3 lat odbywa się w hali przy ul. Wiejskiej.
Jako co roku podczas miejskiej imprezy w 23. Finale WOŚP naszą szkołę reprezentowała ekipa miłośników pomagania innym i orkiestrowego grania.
Do „Szóstkowego Zakątka” dotarło wiele osób nie szczędząc grosza dla naszych puszeczek. Były warsztaty plastyczne, warsztaty origami i “Iris Folding”, udział w 5 Biegu “Policz się z cukrzycą”, występy „Dzwonków” i szóstkowych flażolecistów, konsumpcja bigosu z porów. Sprzedawane też były przedmioty z Szóstki przeznaczone na orkiestrowe aukcje.
Dziękujemy Wszystkim, którzy wrzucili do naszych skarbonek pieniążki na rzecz WOŚP. Jesteście kochani!
Dodam tylko, ze z dwóch rozliczonych już skarbonek (rodziców SP6) wyszło przeszło 1200 zł datków!!!
Do ostatniej puszki zbierane są jeszcze pieniążki podczas przerw szkolnych. Dla darczyńców – orkiestrowe serduszka!
Szczególne podziękowania dla pracowników szkoły i rodziców naszych uczniów, którzy aktywnie włączyli się w akcję: Jolancie Kubiak, Joannie Kierlin – Serockiej, Joannie Burandt – Oprawie, Bogumile Oramus, Mai Cichosz, Anecie Karatysz, Grażynie Młot, Alinie Kłos, Barbarze Michalik, Ewie Żyle, Romualdzie Stępień, Ewie Wiercińskiej, Katarzynie Bieniek, Iwonie Srożak, Justynie Litwin, Katarzynie Polito – Wintmiller, Tomaszowi Wiercińskiemu oraz Państwu Kwaśniakom.
Konkurs Matematyczny
8 stycznia 2015r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Kwidzynie odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów:

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

Nauczyciel uczący

1.

Serocki Marek

6f

p. Mariola Pomierska

2.

Sarzyniak Aleksander

6f

3.

Meler Marcel

6f

4.

Dudzic Jakub

5a

5.

Kacprzyk Alicja

5c

p. Maria Czerwińska

6.

Grabowska Patrycja

6a

p. Mirosława Herkt

7.

Kapica Marceli

6a

8.

Kułak Konrad

6a

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:
 1. Marek Serocki – 6f
2. Aleksander Sarzyniak – 6f
3. Marcel Meler – 6f
Gratulujemy uczniom i ich rodzicom.

 

 

Aktualności z poprzednich miesięcy zobacz w Archiwum

 Posted by at 7:48 am